Mushke Device

VIRGINIJA

Iskusan
Poruka
6.439
S obzirom da zaista slabo poznajem ovaj znak,interesuju me vasha iskustva vezana za njih.

Zenske device poznajem veoma dobro,ali mushke slabo.



1641_Devica.jpg
 
Ja znam dve muske Device koje puse, jedna je Devica/skorpija a druga devica/vaga, treca Devica/Blizanac je skoro a ima 45 god prestala da pusi, zbog zdravstvenih razloga (ima godinu dana)..
 
Jao muške Deeeevice! ( ali ovo ''e'' kroz nos :) )
Ja sam imal veze ( dve) sa tipičnim Devicama.
Moje iskustvo je pozitivno. Obojica su imali Sunce u Devici, jedan je bio podznak Vaga, a drugi Lav. Imali su stelijume u Devici obojica...ostali smo dobri drugari...e sad, umeju da uguše sa konstantnim postavljanjem pitanja i konstantnim pametovanjem i nekim svojim teorijama.
 
...naravno, zato shto su tako naivno ubedjeni da se sve vrti oko njih da ne mozhesh normalno ni da se posvadjash na temu njihove sebichnosti....
...i slazhem se da neizmerno dave, to se podrazumeva....
 
Chula sam za to da su mushke Device sebichne, ali
to da najvetji broj Devica - usamljeno ili da su samci - nikako!

Statistika, koju mnogi astrolozi ne vole, upravo ide u korist
Devica i Vaga koje slove za 2 znaka koji pridaju veliku vazhnost
zajednici i imaju najmanje razvoda.. ;)
 
MOJA DEVICA/SKORPIJA JE BILA ZA PRIMER- meni nezaboravno licno...imaju mane ali neka ima i vrlinu, ja ih u principu ne gotivim mnogo ali koje su ok, onda su stvarno ok, kad im propustite neke detalje...
 
hmmm...znam popriličan broj muških djevica, a od svih njih mi je drag jedino moj tata. Inače su mi jako odbojne i većina muškaraca koji su mi na prvu grozni su djevice. Ne postoji neka određena osobina zbog koje ih nevolim, ali smetaju mi njihove perverzne šale
 
hmmm...znam popriličan broj muških djevica, a od svih njih mi je drag jedino moj tata. Inače su mi jako odbojne i većina muškaraca koji su mi na prvu grozni su djevice. Ne postoji neka određena osobina zbog koje ih nevolim, ali smetaju mi njihove perverzne šale

Ako imas naglasene Blizance, sigurno je da su retke Device koje mozes da podneses jer su ti u kvadratu vecinom njihove planete, to ne znaci da su one lose niti da ti ne valjas, prirodno se stvara otpor. Ja imam Merkura i Mars u Blizancima pa ih ili volim ili ne volim, bez obzira sto sam Bik, namirisem ih na daleko.. Tu lezi tvoja antipatija ili odbojnost koju osecas-u tvojoj natalnoj karti. To svi trebada pogledaju kod sebe.Tek onda vredi pricati koga volite a ko vam ne valja...
 
Ja sam muska Devica/Skorpija,e pa valjda sami znate najteze je pricati o sebi(pogotovu jednoj devici) ...

Uvek sam mogao u vecini slucajeva kod drugih ljudi da prepoznam vecinu osecanja i namera,u bilo kom drustvu ili okrenute prema nekome,ne zname valjda zbog skorpije imam jaku intuiciju( i jos po nesto),mislim da sam poceo da shvatam barem po malo sebe kada sam prvi put citao Junga,fasciniralo me je da je za svakog pacijenta pravio horoskop,i ja krenem da citam razne horoskope i pa tako reci smorim se,onosno pobesnim,ispade da me(horoskopski) vecina ljudi ne voli,bas zbog poznavanja ljudi moga znaka,tada sam shvatio(a to mi nije pre padalo napamet, uvek sam ja nesto pricao i objasnjavao drugima,dokazivao,svadjao se,uvek neki princip koji branim do kraja...) da ne gledam kako ja uticem na druge,nekao sam to propustio,mogu vam reci da sam poste tog "otkrica"postao mnogo drugaciji, manje pricam,ne izviljavam se na ljudima verbalo, bla bla(to sam pre radio a nisam znao), da li sam se promenio na bolje ili gore jos uvek ne znam,nekome ce ovo biti smesno ali tako je jbga.
U ljubavi ,pa sta znam, nekako sam kao i svi oko mene,mada nisam iskristalsao sva osecanja, neke su me ostavljale neke sam ja ostavljao,neke me mrze neke me i danas cimaju da se vidimo.

Aha da poslednja stvar ne znam zbog cega ali privlace me sve okultne i gnoscisticke
stvari,magija,stari mitovi,neopisivo,kao magnet,ako citam neku knjigu o tome ne mogu da stanem , mnogo puta sam osvanuo citajuci takve stvari...zasto ne znam.
 
Osobe Devica / Skorpija su potpuno atipicne Device. Znaju da budu skandalozne, porocne, perverzne i proste, drske. Imaju ekstreme jer se stide Device u sebi.

Ali mi je uvek bilo nevervatno koliko se seksualno sterilne Device vezuju za perverzne Skorpije. Imam osecaj da sa njema lece svoju sterilnost i aseksualnost :lol:
 
Ima istine u tome sto pises, mozda prostote najmanje,ali ostalog ima,he he vala bas.
A sto skorpije zato sto su mnogo intuitivne i ogromni izvori volje tako reci vatrena reka, treba naravno malo vremena da prodje da te skorpija zavoli,a kada te zavoli... ladovina samo uzivas, meni licno mnogo odgovaraju zenke skorpije, ne znam tacno ima nesto u njhovom pogledu i ponasnju i samom nacinu kako nose svoje telo i govore sto me tera da otkacim tako da se nezna ko je preverzniji... :wink:
 

Back
Top