Sonja latinka HATE

kakvo je vase misljenje o Sonji

  • Mrzim je!

  • Mrzim je jaaako!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
neka ostane... :D a shto nema opcija mrzim je jako,puno....
jaooo kad se samo setim kakva sam sr*nja morao da znam.....kada kvint nosi vunene gace,shta koji dan markus doruchqje...latinski sam ''uchio'' samo na malim odmorima...na velikim nikako,mis'im jadno da propustim veliki zbog tamo neke glooposti :roll:
od gramatike sam digo ruke posle 2.deklinacije :lol:
latinski je po meni predmet od kojeg chovek ne mozhe da imam nikakve koristi...jedino mozhda one izreke nije loshe znati po koju chisto radi opshte qlture....nauchish nastavke za danas, sutra ih vec ne znash....
dobre strane- /
loshe-zaglupljuje ljoode,tera te da uchish napamet bez razumevanja,oduzima ti slobodno vreme...ma mrzi me dalje da pishem :evil:
 
ne mrzim sonju majskog cvetica :D, bash danas bejah na grchkom :D:D:D
ali jeste da je nerealna u ocenjivanju, da ti ocena zavisi od toga kolko se shlihtash i od njenog raspolozhenja
i jes sve shto kolega mao kazhe 8-)
Mao Tze Tyng:
kada kvint nosi vunene gace,shta koji dan markus doruchqje...
:lol::lol:
i ovo bash nema puno veze, al dobrano pljuje kad pricha (bash danas me pljunula po sred oka, vid mi se zamutio na par minuta, pomislih: oslepecu. al nisam)

al dobra je zhena, relativno

uzgred, od ovog podforuma su digli ruke...nish od brisanja
kako si uspeo da se tako za*ebesh, mikelo? :lol:
 
Oxpod:
sta mislite koji prof. posecuju forum?

hahaha, nemoj da zhivish u strahu :lol:
teshko da bi provalili ko si ti po nicku, jedino ako listaju zemunsq ili lexikon. ako se brinesh, a ti izmeni postove ;)
nemam pojma ko ga posecuje, ali jednom nam je srpkinja rekla da chim ustane pali komp :shock:

Sweet_Jane:
nemam pojma ko vam je sonja latinka ali sam glasala
:lol: lol, i kako si glasala? :D
 
hahaha, nemoj da zhivish u strahu :lol:
teshko da bi provalili ko si ti po nicku, jedino ako listaju zemunsq ili lexikon. ako se brinesh, a ti izmeni postove ;)
nemam pojma ko ga posecuje, ali jednom nam je srpkinja rekla da chim ustane pali komp :shock:


:lol: lol, i kako si glasala? :D

vec sam obrisao vecinu postova...al iz jednog drugor razloga...ya know :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top