Novac, ali ozbiljno

MYOB

Ističe se
Poruka
2.046
Imam pitanje za muskarce i to one koji su puni novca. Kako gledate na zene koje nisu u vasem rangu, finansijski? Da li vam je, i koliko vam je stalo, da vam bude jednaka? Da li je smatrate parazitom? Hajde ozbiljno.
 
Imam pitanje za muskarce i to one koji su puni novca. Kako gledate na zene koje nisu u vasem rangu, finansijski? Da li vam je, i koliko vam je stalo, da vam bude jednaka? Da li je smatrate parazitom? Hajde ozbiljno.


Ako su u istom rangu, muskarac kod nje uglavnom nema sanse, osim ako se ne radi o ultra bogatasima.

Zena koja je bogata, trazi jos bogatijeg. Ali da ne bude zabune, frigidne zene vole tipove pune kesha, jer orgazam najverovatnije mogu doziveti samo mozgom (mastanjem kako ga guli za kesh).

Zene koje vole sex i lako svrsavaju ne vole tipove kroz kesh, vec su im super tipovi koji dobro torbaju.

A zna se koliki je postotak frigidnih zena - eto od tuda i toliko puno sponzorusa.
 
Ma ne mislim na to. Mene trenutno zanima da li neko ko je pun moze misliti da ga neko juri radi novca, odnosno da ne zeli da bude sa nekom zato sto nije poput njega. Jao, kao spanska serija zvucim, ali ne svidja mi se nesto o cemu razmisljam.
 
Imam pitanje za muskarce i to one koji su puni novca. Kako gledate na zene koje nisu u vasem rangu, finansijski? Da li vam je, i koliko vam je stalo, da vam bude jednaka? Da li je smatrate parazitom? Hajde ozbiljno.
Moja štura opservacija!:D
Prva činjenica- mi smo na Balkanu. Ovde se još uvek muškarci lože i prže da hoće da budu finansijeri ( čitaj člavni- glava) porodice jer je to naprosto muški, a to se postiže finansijama.
Drugo- muškarci manje obračaju pažnju na novac partnerke, nego obrnuto ( mada je danas pun klinac muških sponzoruša- ali opet je biitno mesto življenja-Srbija- nema se, sistem vrednosti je otišao u djavola ( naravno, ovo se odnosi i na žene) )
Moje iskustvo je da muškarci uglavnom vole da zaradjuju makar malo više. To im na neki način uliva sigurnost ( ali lažna je to sigurnost, razumemo se ne ).
 
kako si se odrekla? zar nisu straoci trebalo to da urade? ti nisi imala pravo odluke do svoje 18.

Imala sam dva velika razloga zbog kojih nisam htela taj stan. Prvi razlog je taj sto sam cula tu moju rodbinu kako se domundjavaju o nekim parnicama, sudjenjima zbog imovine i advokatima, i na to sam se zgrozila.Odbivsi taj stan i sve, raskrstila sam i sa tom rodbinom za ceo zivot. Kad su takvi ne rebaju mi, sitnicavi i malodusni.Neka se medjusobno sude, mene na sudovima gledati nece, tako sam mislila. Drugi razlog je bio taj sto sam ja u dusi nosila taj teret sto su mama i tata hteli da me ubiju i nisam htela da preko mene dodju do tog zadovoljstva da dodju do tog stana kao moji staratelji.
 
Imala sam dva velika razloga zbog kojih nisam htela taj stan. Prvi razlog je taj sto sam cula tu moju rodbinu kako se domundjavaju o nekim parnicama, sudjenjima zbog imovine i advokatima, i na to sam se zgrozila.Odbivsi taj stan i sve, raskrstila sam i sa tom rodbinom za ceo zivot. Kad su takvi ne rebaju mi, sitnicavi i malodusni.Neka se medjusobno sude, mene na sudovima gledati nece, tako sam mislila. Drugi razlog je bio taj sto sam ja u dusi nosila taj teret sto su mama i tata hteli da me ubiju i nisam htela da preko mene dodju do tog zadovoljstva da dodju do tog stana kao moji staratelji.

:roll::shock:
 
Da, naravno. Lazna sigurnost. Ipak, cinjenica je da ima zena koje bas to traze. Ja nekako ne volim velike razlike, posto to donosi neke probleme, poput ako putujete nekuda. On hoce jedno mesto, vi ne mozete to da pokrijete. Bas nisam zadovoljna idejom da mi on placa. Ne znam. Lako je ono kada ste kod kuce. Onda se to i moze sanirati lakse. Ma nevolja.
 
Nemam pojma,nisam pun novca.
Nisam ni golja ali kod nas biti pun novca nisam ni siguran shta znachi?
Da sam recimo neki lovator,normalno je da bi rezonovao samo keshom i za zenu trazio naslednicu kompanije s kojom bi da sjedinjujem svoju,da se akumulira shto vetji kapital.Ljubavnice za ljuvbav,zena za posao...to su neke od privilegija extremno bogatih,predpostavljam.
 
Jel to onaj isti tata kome se ti divish ili neki drugi?izvini nikako da pohvatam

Da, to je tata moj Dagan, kome se divim. Nije dovoljan jedan pokusaj ubistva da zaseni celu jaku i dominantnu licnost, pre svega licnost koja je urbana.

Јадни људи. Покушај да их разумеш...

:lol:

Meni su ti pokusaji ubistva posluzili kao opravdanje da ni za jednu stvar u zivotu ne moram da ih zalim, da mogu da ih gazim kako ja hocu i da radim sta hocu. Uvek pomislim, bas me briga za njih, kako je bilo meni kad su hteli da me ubiju.
 

Back
Top