Letnje avanture

kety

Zainteresovan član
Poruka
319
E pa sigurna sam da su svi imali bar po jednu (godisnje) u zivotu!
Ja obozavam leto, more, uvek sam dobro raspolozena, tako da su izlasci, muvanje, flert, sex ... uvek aktuelni kad dodje leto! Kakva su vasa iskustva? Da li odoljevate iskusenju da prevarite partnera??? Da li je moguce od letnja avantura preraste u nesto ozbiljnije??? Moje su uglavnom trajale duze, ali ne bas kao ozbiljne veze.
 
pa letnje avanture su nesto najsladje i nesto najbolje!ne znam zasto ali i djevojke i muskarci su raspolzeni za flert i zezanje i ... a pogotovo na moru!!!!!!uh jedva cekam da odem :twisted: :twisted: :twisted:
 
Anonymous:
Ja licno ne volim letnje avanture koje kratko traju.
Vise sam za duze i ozbiljnije veze.

Zar bas nikad nisi pozeleo/la da se toliko opustis i uzivas u flertu sa suprotnim polom ne razmisljajuci da li to ima neku buducnost, vec samo o tom trenutku?????!
Mene su avanture stvarno na sve srtane vodile, nekad ka ozbilnoj vezi, nekad se zasnivala samo na sexu, nekad sam bila povredjena, nekad sam ja povredila... ali valjda sam takva osoba da ni zbog cega ne zalim! Volim kada radim sta mi se prohte, volim sve da probam, volim da se osecam zivom... Zar nije dosadno uvek ici po proverenom sablonu - ili duga veza ili nista???
 
Da, da, to mi je poznato. Moje avanturice su uglavnom bile sa Crnogorcima, mada nije ni cudo kada stalno idem dole, pogotovo na leto! Dobro nasao se tu i koji Beogradjanin, po koji stranac, po koja poznata licnost....
 
kety:
Anonymous:
Ja licno ne volim letnje avanture koje kratko traju.
Vise sam za duze i ozbiljnije veze.

Zar bas nikad nisi pozeleo/la da se toliko opustis i uzivas u flertu sa suprotnim polom ne razmisljajuci da li to ima neku buducnost, vec samo o tom trenutku?????!
Mene su avanture stvarno na sve srtane vodile, nekad ka ozbilnoj vezi, nekad se zasnivala samo na sexu, nekad sam bila povredjena, nekad sam ja povredila... ali valjda sam takva osoba da ni zbog cega ne zalim! Volim kada radim sta mi se prohte, volim sve da probam, volim da se osecam zivom... Zar nije dosadno uvek ici po proverenom sablonu - ili duga veza ili nista???


Flert da... To je ok. Ali bas da odem na letovanje npr. u Crnu goru i dole se smuvam sa nekim totalno nepoznatim tipom, i da provedem 10-15 dana s njim pa da se vratim... to vec nije ono sto mene privlaci. To mi je jako povrsno, dodje kao neki sport.
Volim i ja da radim sve sto zelim, i da se osecam zivom, ali ne i po tom pitanju. Vise volim da to sve radim ali zajedno sa nekom osobom koju dobro poznajem, koja mene dobro poznaje, sa kojom sam dovoljno dugo da mogu bas lepo da se opustim i uzivam.
Ne idem bukvalno po sablonu ili duga veza, ili nista. Napravim ponekad i ja kracu vezu, ali se obavezno u takvim vezama osecam prazna. Nedostaju mi tu neke meni jako bitne stvari. Romanticna sam i emotivna po prirodi. Ne volim nista sto je povrsno. Nista lepse kada od njegovog pogleda mi krenu leptiri po stomaku... A da nekog ljubim, a ne osecam nista... Nije mi to to... Dzabe i more i avantura...
 
O, pa da postujem ja to da neki ljudi jednostavno nemaju potrebu za tim stvarima, naravno svako radi po svom osecaju, i svakoga zadovoljavaju razlicite stvari. Ali da neko ne voli letnje avanture???? No dobro!
Samo cu da te ispravim, da je poenta u tome da leptirici u stomaku rade, i to kao ludi!!!! Avanture ne moraju obavezno da znace i povrsnost! Nikoga ja nisam ljubila a da nisam zelela to iskreno! Fora je u tome sto ovde cim osetis leptirice, ne cekas mnogo da predjes u akciju!!! Pa samim tim sto se sve odigrava tako brzo, jako je napeto,burno, nabijeno emocijama (bilo kakvim),....
 
:arrow: ...pa leti smo svi kao pusteni sa lanca,i ribe i tipovi,tako da avanture nisu nikakav tabu i ako imas devojku i ona ide na more ili se bar na neki odredjeni time period odvajate,budi siguran da ce pasti milion puta u iskusenje da flertuje i da cak uradi nesto za sta je mislila da nije spremna i da nije u stanju da uradi...jedan od razloga zasto se ne treba vezivati,pogotovo u letnjem periodu,kada ti hormoni proshljakaju i kada pocnu leptirici,o cemu je Kety pricala...da me je neko pitao ovo pre par godina,odgovorio bih kao ti Gosco,ali odredjena iskustva i vreme su mi pomogli da skapiram odredjene stvari i sebi ulepsham i pojednostavim zivot...tako da ti verovatno zelis avanturu i spremna si da je ostvarish,samo verovatno nisi josh uvek svesna i treba ti neka vrsta inicijalne kapsule da ti ta ambicija ispliva na povrsinu i bices iznenadjena...extra:)) a more je samo katalizator,stimulans,kako hocete,i mi i cice izlazimo uveche sa potajnim zeljama da nam se desi ovo o chemu se ovde govori...by the way,u poslednje vreme imam zabrinjavajuce dugachke i opsirne postove :shock: ... :wink:
Kety,bila si sa poznatim likovima?wooow :o :o :wink:
 
avanture, letnje, zimske, ili bolje receno kad god si away from home, su nesto sto sve nas odrzava u zivotu. ne doslovce, ali to je onaj neophodan ventil za negativnu energiju i monotoniju koji se vremenom skupe u nama.
(kety) jedina stvar koju bi trebalo imati na umu je da je verovatnoca izuzetno mala da od takvog flerta, one night stand-a, ili neceg tome slicnog ispadne duga i ozbiljna veza, zato sto su uslovi u kojima se odvijaju avanture potpuno drugaciji od onih u kojima zivimo svakog dana. kad si na odmoru imas vise vremena, vise odmora, bolje raspolozenje, vise para (koje u najvecem broju slucajeva ljudi skupljaju po nekoliko meseci). osoba sa kojom uletis u avanturu nece biti ista kada se vrati u svoje normalno okruzenje.

zato ljudi uzivajte, zabavljajte se, flertujte, (za)jebavajte se, ali ne pokusavajte da od toga napravite vezu. tesko da ce vam to poci za rukom.
a sada svi na more!! :P
 
Rob:
Mrzim leto, vrucina i znojenje. Leti mi nije ni do muvanja, najbolja stvar je 'ladovina i 'ladno pivo.

robe rasplamsao si mi mastu sad cu da uzivam ko nikad do sad...samo da nadjem ladovinu pivo i mozda neku plavusicu da joj oladim guzu... more i vrucina nikako...
 
QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ meni, zar je ovaj decko ozbiljan kad kaze da ne voli leto!!!???? :shock: Ja cele godine samo to cekam!!!!
Sasha, vidis da su me iscimali da nista ne otkrivam o svojim avanturama, pa sam morala malo.... i nije nista woooow! :D
 
...valjda zavisi kakav ste tip?
leti je gotivno ,ali ja od mora vise volim planinu ,mozda zato sto imam nizak pritisak;desi mi se uvek zimi ta avantura .planirano ili neplanirano !
po vrucini mi izgleda ko jos jedna stvar na spisku ...
 
vokativ-a:
...valjda zavisi kakav ste tip?
leti je gotivno ,ali ja od mora vise volim planinu ,mozda zato sto imam nizak pritisak;desi mi se uvek zimi ta avantura .planirano ili neplanirano !
po vrucini mi izgleda ko jos jedna stvar na spisku ...

ma šta ima lepše nego onako zimi hladno, sve smrzava a on i ja unutra i tamo toplo, gori vatra u kaminu, vani sneg do prozora... mmmm dalje nesmem ni da se setim ,-)
 
U pravu si Blondi ima i zima svojih prednosti ..ali..
...napustate ludilo mnogobrojnih otvorenih kafica, plesete ulicama uz glasnu muziku koja odjekuje gradom, vozite se kolima uz obalu, birate najlepsu (slobodnu) plazu, skidate se i odlazite na kupanje, ....mmmmmm dalje ja ne smem da se setim... ;)
 

Back
Top