Potreban sastav iz engleskog :) HITNO!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
My friend


my friend's name is Ana...She's blonde,tall...She has very nice face...She is also smart girl and very kind,too....she laughs all the time...because of that she is very popular...she keep up with fashion trends and has a lot of stuff-clothes,shoes,jewelry...and she doesn't mind to borrow it...when I tell you that she is very good and nice i really mean it...she is an angel...friend to everyone...i love to hang out with her,,,it's always fun and she comes up with many different ideas-where to go,what to do...everytime something new and different and fun...whenever we go out she makes everybody to laugh...I don't remember when i saw her crying until yesterday....I was surprised..I just couldn't beleive...only person that I know that is optimitic all the time is crying ...She told me that she is sad because her parents were divorcing..I didn't know what to say or do...so I give her a hug and said that everything will be just fine...and started joking...she accepted...time was passing and she was feeling better slowly....Quickly,she became girl that everybody like- girl that laughs-but not always...She learned to not to laugh when she doesn't feel good..and that is okay to be sad sometimes...after that our friendship become stronger and I love her a lot....she is really my angel friend....
 
a to se i ja pitam... :roll:
zna da kritikuje a nesto drugo-jok...ako joj ne odgovara to nek izmenja malo i eto...a msilim d asasvim oke da ide sa she...druga godina srednje ne filoloskog...sta je vredelo da sastavim nesto perfektno ak dona to treba d apotkrpi znajem i svojim ocenama...a ja odavde ne znam kakve su...
 
a to se i ja pitam... :roll:
zna da kritikuje a nesto drugo-jok...ako joj ne odgovara to nek izmenja malo i eto...a msilim d asasvim oke da ide sa she...druga godina srednje ne filoloskog...sta je vredelo da sastavim nesto perfektno ak dona to treba d apotkrpi znajem i svojim ocenama...a ja odavde ne znam kakve su...

dobro genije ne znam ja tebi ko je predavao u mojoj skoli sastav u kome svaka recenica pocinje istom recju ne moze da se oceni sa vise od - 2 :roll:

tako su mene ucili barem ne znam za vas :wink::wink:... Ja nemam vremena ni sebi da napisem a sad da pisem drugima a za ovo tvoje ti je trebalo mozda 10min i zato nemoj da se pravim pametan...
 
pa kad nemas vremena onda se ne mesaj!
ja nisam to napisala d aga prepise nego da ga doradi....mogla sam da sastavim sastav da ga ne bi ni razumeo-ali to nema svrhe...treba da pokaze da to zna..a ovo je osnovno...a men ucili odlicni profesori i ucim ga vec 13 godina..tako da...aj zaobidji...ti posto nemas ni 10 minuta a imas da cukas ovde....pravi se pametan nekom drugom....
 
bukvalisto ;)

ja sam samo hteo da pomognem rekavsi da kad bude prepravljala obrati paznju na to jer nije sve u ucenju engleskog ima nesto i u stilu...ima nesto u nacinu pisanja sastava da on dobije dusu a ne da izgleda kao da si ga pisao na malom odmoru...

Ruku na srce dobar ti je sastav ako bi se doradio ali kao sto rekoh dao sam sugestiju kako da ga doradi da bi bio bolji...

Ovde cukam da smirim zivce a ne da ubijam slobodno vreme...
 
Pa IVAN015 zna samo druge da komentarise...uzaS :roll:

sta cu kad mi je razvijeno kriticko razmisljanje...

kad budes malo starija znaces sta znaci sugestija ali pravu definiciju i neke stvari ce ti biti jasnije i zasto sam ja ovde napisao ovo sto jesam...

btw...dobih bas pre par dana 5 na sastavu iz engleskog...al nemojte mene da slusate ja samo napadam druge eto tako :roll::roll::razz::razz:
 
ja sastave nisam pisao od osnovne :lol::lol::lol::lol::lol: to sam prerastao jos od kad sam bio mali :lol::lol::lol::lol::lol: sad samo prevodim kilometarske txt, kad dodju stranci ja sam glavni prevodilac u ujkinoj i caletovoj firmi, prevodim pesme na srpski ali naravno da to na srpskom mora da zvuci pesnicki i da se rimuje nesto ako je moguce :D ali ajde ako treba nekom nesto za eng samo se javite na pp, nisam dzaba bio u engleskoj :D
 
nisam bio u engleskoj, niko mi ne trazi da budem prevodilac, ne prevodim kilometarske txtove niti pesme na srpski, a nemam ni pesnickog duha, tako da se sigurno ne bi rimovale. Necu ti se hvaliti da rasturam engleski, to umesto mene govore ljudi koji me poznaju. Ali, voljan sam da pomognem, ako nesto treba :-D
 
sta cu kad mi je razvijeno kriticko razmisljanje...

kad budes malo starija znaces sta znaci sugestija ali pravu definiciju i neke stvari ce ti biti jasnije i zasto sam ja ovde napisao ovo sto jesam...

btw...dobih bas pre par dana 5 na sastavu iz engleskog...al nemojte mene da slusate ja samo napadam druge eto tako :roll::roll::razz::razz:

Axa wazi...samo mene isqliraj........:razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top