Koji je put laksi?

Pitanje za oba pola
Da li je lakse:
- Preci sa drugarstva na ljubav
ili sa ljubavi na drugarstvo?


A drugo pitanje opet vezano za prvo..
Ako se prelazi sa drugarstva na ljubav da li je ta ljubav
jos cvrsce vezana ili?

A ako se prelazi sa ljubavi na drugarstvo
da li u tom slucaju DRUGARSTVO isto
kao da se dvoje nisu zabavljali uopste?


Crveno mi je bitnije nego plavlje...

........oba puta su mi nepoznata ,nijednu drugaricu nisam muvao jer mi je bila drugarica a sa nijednom bivshom nisam drug ,ostali smo u korektnim odnosima ,to znachi kad se vidimo isprichamo se pozdravimo zajednichke prijatelje i to je to ......
 
Muskarci koji izjavljuju gore podebljano su ograniceni. Ta sto kao jedina zasluzuje ljubav i paznju kad postane bivsa automatski postaje objekat mrznje i prezira kod ovakvih kao sto je sinnke. Tako da kako god da obrnes, vrti se covek na ja pa ja vrtesci i takvi ljudi nikad ne spoznaju ni ljubav, ni prijateljstvo, ni bliskost zato sto zive u jebenom strahu da ce neko da ih pojede. Tako da bih pre rekla da sinnke i njegovi istomisljenici nemaju mooda. I jos mnogo sto sta.


Ogranicena ti je mama.

Evo ovako, razmisljao sam zasto nijednu bivsu ne volim i dosao do zakljucka, ja sve popravljam sto je moguce popraviti i kad neko nakon svih mojih pokusaja pljuje to konstantno i konstantno i gazi, ma da mi je iz oka ispao za mene vise ne postoji.
Sinnke nije tip kao vi ostali koji pred problemom pokleknu i nekog ostave, ja ostavim tek kad me neko dobro izmaltretira i izgrize.

Kao npr. moj otac. Otac je ista krv, trebao bi da ga volim, ali zadnji put pre par godina kad sam ga zamolio da mi pomogne, a njemu to nije nista znacilo (za njega cak nije ni pomoc, nego bi profitirao - nego slusao je svoju kurvu, koja mu je pichkom zamutila pamet) - on nije hteo, e yebo mu ja mater za sva vremena, ja cak tada nisam ni znao da cu ga zbog toga zauvek zamrzeti, ali kako je vreme prolazilo ja sam to shvatio. Uvredio me je necim sto je za njega nistavno, a za mene je tada bilo jako puno, jer je bila jedna velika rampa u mom zivotu koju je on bez problema mogao uklonit, i vidis nikad mu to oprostio nisam, ustvari mozda i jesam, ali ga ne zelim vise nikad sresti u zivotu, isto tako je i sa curama. Jednostavno ako se bas sretnem sa nekom pozdravio bi je, ali volio bi da to nikad ne bude.
Samo ona koja mene voli ce dobiti kompletnu moju ljubav.

A ti mala si prebalava da bi to shvatila, ali polako... imas jos vremena.
 
Moja mama je jedna vrlo inteligentna dama i srecna i zadovoljna zena. :-P
A ti si pun gorcine, sinnke. Takav ti je i zivot.


Joj kako se veselis tudjoj "nesreci".
Ne sekiraj se ti za mene, ja sam sretniji od mnogih. Moj zivot ide svojim savrsenim tokom, svako od nas misli da bi trebao biti laksi tok, koji bi i bio da se desilo ono sto smo ocekivali. Bitno je samo da je tok i putanja i dalje ista, sad sto je put malo grbav, a boze moj, interesantnije je. Sve sto sam napravio nikad se nisam pokajao i ne smatram da sam ikad napravio gresku.

Nego ti se pozabavi svojim problemima, bice ti bolje, jer ces ih brze resiti i manje ces se umoriti.:wink:

Sinnke je jak kao lav.:wink:
 
Joj kako se veselis tudjoj "nesreci".
Ne sekiraj se ti za mene, ja sam sretniji od mnogih. Moj zivot ide svojim savrsenim tokom, svako od nas misli da bi trebao biti laksi tok, koji bi i bio da se desilo ono sto smo ocekivali. Bitno je samo da je tok i putanja i dalje ista, sad sto je put malo grbav, a boze moj, interesantnije je. Sve sto sam napravio nikad se nisam pokajao i ne smatram da sam ikad napravio gresku.

Nego ti se pozabavi svojim problemima, bice ti bolje, jer ces ih brze resiti i manje ces se umoriti.:wink:

Sinnke je jak kao lav.:wink:

A STA SI U HOROSKOPU? :D
 
Tanka je linija izmedju drugarstva i ljubavi!Mada verujem u musko-zenska prijateljstva ipak mi se cini da je tanka crta izmedju to dvoje!

Ama ljudi to nepostoji. Zena ako se druzi sa tobom je zato sto zeli korist od tebe. Pa kad guli decka kojeg po nekoj logici vise "voli" sto ne bi "druga" kojeg manje "voli"

Drugovi postoje zenama za resavanje problema, sto znaci drug si joj kad joj treba rame za plakanje ili da glumis decka kad zeli svog napravit ljubomornim, ili nesto deseto - npr. da te drzi u rezervi, ako vise nikog ne uspe naci. Ma sve je to u redu, ali tu iskrenih emocija nema.

Znaci druzis se da bi ubio dosadu, ali to onda nije drugarica nego poznanica i obratno.

Pravi drugovi jedan za drugog ustaju u pola noci itd. kome se to od vas desilo?

Meni nije nikad. Doduse ja jesam ustajao za par ljudi u pola noci,ali ih nisam smatrao prijateljima, nego sam jednostavno hteo pomoci u tom momentu, a za mene nije niko.
Mada mogu reci da imam dva sasvim ok prijatelja.
 
meni je moj najbolji drug zvonio na interfon u 11 uvece. "pusti me unutra, imam problem!", skorz nenajavljeno, nikad nije to radio. ja otovrim, aon kez od uva do uva, i pored njega tanka slatka devojka, polu blistava, polupogubljena. i meni sve jasno. i pustim ih unutra. ustupila sam im svoju spavacu sobu tada. da ujutru nisam imala ispit, otisla bih negde (a gde, nemam pojma). tek, ucila sam u kuhinji, jer bih ih iz dnevne cula pa mi je bilo glupo. sutradan, posle ispita, on mi je uz kafu pricao detalje. ozaren i srecan. ja ga slusala i smeskala se. smeskala se jer je za dva mesece trebalo da se ozeni. i to sto se desilo tada, dok sam ga slusala, zauvek me je spustilo na zemlju. od tada znam kakvi su zaista muskarci. kad je on, olicenje plemenitosti, olicenje vrline, moj najbolji drug koga znam gooodinama, tek tako poceo da vara svoju buducu zenu, divnu divnu divnu da je bolje nema na planeti, nekoliko meseci pred vencanje, onda znam da vernosti nema. na meni je samo da, kad volim, budem dosledna sebi, tj. svojim emocijama. to je moj mali doprinos opstem dobru na pleneti. za onog drugog, niti razmisljam niti se opterecujem. sve mi je postalo jasno tada:).

ps. ozenio se, ima divnu zenu, divan brak i troje slatke dece
 
meni je moj najbolji drug zvonio na interfon u 11 uvece. "pusti me unutra, imam problem!", skorz nenajavljeno, nikad nije to radio. ja otovrim, aon kez od uva do uva, i pored njega tanka slatka devojka, polu blistava, polupogubljena. i meni sve jasno. i pustim ih unutra. ustupila sam im svoju spavacu sobu tada. da ujutru nisam imala ispit, otisla bih negde (a gde, nemam pojma). tek, ucila sam u kuhinji, jer bih ih iz dnevne cula pa mi je bilo glupo. sutradan, posle ispita, on mi je uz kafu pricao detalje. ozaren i srecan. ja ga slusala i smeskala se. smeskala se jer je za dva mesece trebalo da se ozeni. i to sto se desilo tada, dok sam ga slusala, zauvek me je spustilo na zemlju. od tada znam kakvi su zaista muskarci. kad je on, olicenje plemenitosti, olicenje vrline, moj najbolji drug koga znam gooodinama, tek tako poceo da vara svoju buducu zenu, divnu divnu divnu da je bolje nema na planeti, nekoliko meseci pred vencanje, onda znam da vernosti nema. na meni je samo da, kad volim, budem dosledna sebi, tj. svojim emocijama. to je moj mali doprinos opstem dobru na pleneti. za onog drugog, niti razmisljam niti se opterecujem. sve mi je postalo jasno tada:).

ps. ozenio se, ima divnu zenu, divan brak i troje slatke dece

Ako je zena dobra i zna se torbat, muskarac je nikad nece prevarit. Veruj mi. Neka zena te toliko odusevi da su druge ziva nula naspram nje. Ali to je ona, a takve su retke.
 
Pitanje za oba pola
Da li je lakse:
- Preci sa drugarstva na ljubav
ili sa ljubavi na drugarstvo?


A drugo pitanje opet vezano za prvo..
Ako se prelazi sa drugarstva na ljubav da li je ta ljubav
jos cvrsce vezana ili?

A ako se prelazi sa ljubavi na drugarstvo
da li u tom slucaju DRUGARSTVO isto
kao da se dvoje nisu zabavljali uopste?


Crveno mi je bitnije nego plavlje...

Odgovor na prvo pitanje je varijanta"daj shta dash kad sam vetj sam/sama da ne ostanem takav/va",to obichno rade patjenici koji znaju da nisu jedno za drugo ali kao..bar su drugovi i jeste veoma chesto.Realizam zarad nekih pogodnosti.
Tako nastaju veoma chvrsti brakovi,chvrsti u smislu da opstanu ma koliko oboje od starta bili neadovoljni i nesretjni zajedno...to je odgovor na drugo.
Trectje mi deluje mogutje...recimo...ako je u pitanju bila neka blaza fora bilo emotivna bilo sexualna pa kao zaostatak osetjanja a i pogodno je imati nekog ko te poznaje i s kojim se verovatno i slazesh ako si bio u vezi...pod uslovom,naravno,da su oboje u sebi to podjednako preboleli..i raskrrstili sa vezom.
 

Back
Top