Djevojke i orgazam?

RadeS

Zainteresovan član
Poruka
141
Nama muskarcima najveca misterija buduci da je kod nas sve prosto.:D

Vasa iskustva i zapazanja...

Moja voljena gotov da i ne zna sta je to, a posto kaze da joj sve prija onda ja bas i ne znam na sta posebno da se koncentrisem, a da stignem sve nije bas moguce:)
 
muškarci se dele na 2 vrste:
na one kojima je stalo do partnerkinog orgazma
na one kojima je stalo (pre svega) do svog orgazma

Oni prvi su skloniji frustracijama, jerbo NIKAD nisu sigurni (kao ni oni drugi) kad je žena zapravo svršila.

u to ime, pravi muškarac, spreman i seksualno odgovoran, više ceni iskrenu ženu, jer od nje očekuje i iskrenu reakciju.

Ta reakcija imponuje njegovom seksualnom biću, ali g ai obavezuje da se menja, prilagođava isl.
 
Nije htelo da mi pošalje prethodni post. Zeza veza. :) Ni meni nije jasno kako ne možete da ukapirate a li ima ili nema orgazma. Rebus!
Htela da pitam šta više volite da žena radi: višti, dahće, ne čuje se, samo tiho nešto ili ništa ne čujete?
 
Nije htelo da mi pošalje prethodni post. Zeza veza. :) Ni meni nije jasno kako ne možete da ukapirate a li ima ili nema orgazma. Rebus!
Htela da pitam šta više volite da žena radi: višti, dahće, ne čuje se, samo tiho nešto ili ništa ne čujete?

Ma nije problem skontati kada djevojka ima orgazam neko je problem kako je do toga dovesti, pogotovo kada ga nikada prije nije iskusila. Ja volim kada dahce, i tiho procijedi moje ime kroz zube:)
 
ma to sa zenskim orgazmom je obicna farsa.. zenski orgazam ne postoji... to smo izmislili mi muskarci skloni da ionako sve iskomplikujemo... treba svrsavati ne obaziruci se ni na kakve "zenske orgazme"
 
Mene zanima onaj prvi put? Na koji nacin, sa kim ili sa cim, u kakvoj atmosferi, sa koliko godina i sl.
Ja ne znam više koliko sam puta odgovarala na ovo pitanje, ali nema veze. :lol:
Ovako - prvi vaginalni orgazam sam doživela posle godinu dana intenzivnih seksualnih odnosa sa istim dečkom sa kojim sam izgubila nevinost.
Nameštali smo se, premeštali, okretali, svetlo palili, gasili itd. uživala sam, ali je orgazam izostajao, a šta je konačno kvrcnulo posle tog vremena - ne znam. :-)
 
Ako se nije igrala sa sobom i ne zna sta joj prija i kako samu sebe da dovede do orgazma, teze ce se igrati i sa tobom. A kad je orgazam u pitanju, uvek se nekako treba skoncentrisati na klitoris, bar kod vecina zena. Ali pre svega, kao predigra najvaznije je mazenje i vatanje svuda. :-)
 

Back
Top