molim malo ozbiljnosti ako je moguce...

bedboy

Početnik
Poruka
7
imam problem, odnosno veliku dilemu... i treba mi savet, po mogucsvu koliko toliko smislen:-)
imam 23 god, sa devojkom sam 2 god, ali se znamo citav zivot, nekad davno( u srednjoj) smo kratko bili zajedno, od tada me je volela, jurila zamnom i konacno smo se smuvali kao sto rekoh pre dve god.... veza je stvarno super, stelo mi je puno do nje, provodimo neverovatno puno vremena zajedno, kao bracni par smo....volim je... ali tu se pojavio jos neko. mala plava koleginica, preslatka, ma kenjam, savrseno izgleda. skroz mi je pomutila glavu. bili smo jednu noc zajedno,od tada onda mi stalno salje poruke, kaze da se zaljubila, prica kako nece da varam devojku, kako ne moze da bude druga(sto ja i ne zelim, ne zelim da varam devojku) i da zeli da mi bude drugarica ali dopisivanje se na kraju uvek zavrsi veoma vrucim porukama.... sada sam skroz izgubljen. puno mi se dopada ovca devojka, voleo bih da budem sa njom, stalno mislim na nju, sanjam je... ali i volim svojku devojku i sto mi je jos teze, ne zelim da je povredim. ona me toliko voli, stalno se smeje kad je samnom, samo prica kako ce da se uda za mene, kako zeli da mi rodi decu, jurila me je 4 god i kada smo konacno zajedno kaze da nikako ne bi mogla da me pusti...
ima li neko pametnu ideju sta da radim?
 
imam problem, odnosno veliku dilemu... i treba mi savet, po mogucsvu koliko toliko smislen:-)
imam 23 god, sa devojkom sam 2 god, ali se znamo citav zivot, nekad davno( u srednjoj) smo kratko bili zajedno, od tada me je volela, jurila zamnom i konacno smo se smuvali kao sto rekoh pre dve god.... veza je stvarno super, stelo mi je puno do nje, provodimo neverovatno puno vremena zajedno, kao bracni par smo....volim je... ali tu se pojavio jos neko. mala plava koleginica, preslatka, ma kenjam, savrseno izgleda. skroz mi je pomutila glavu. bili smo jednu noc zajedno,od tada onda mi stalno salje poruke, kaze da se zaljubila, prica kako nece da varam devojku, kako ne moze da bude druga(sto ja i ne zelim, ne zelim da varam devojku) i da zeli da mi bude drugarica ali dopisivanje se na kraju uvek zavrsi veoma vrucim porukama.... sada sam skroz izgubljen. puno mi se dopada ovca devojka, voleo bih da budem sa njom, stalno mislim na nju, sanjam je... ali i volim svojku devojku i sto mi je jos teze, ne zelim da je povredim. ona me toliko voli, stalno se smeje kad je samnom, samo prica kako ce da se uda za mene, kako zeli da mi rodi decu, jurila me je 4 god i kada smo konacno zajedno kaze da nikako ne bi mogla da me pusti...
ima li neko pametnu ideju sta da radim?


:lol::lol::lol:
Mala plava koleginica te privlači toliko da si prevario devojku.
Kakav sad savet da ti dam, imaš svega 23 godine.
Ako ti se ne vezuje još uvek, i ako te veza sa tvojom devojkom smara....budi s malom plavom.
Ako ne, već si se upetljao i to na poslu a siguran sam da to nije dobro.
Ti ipak znaš šta osećaš.
U svakom slučaju, šta god uradio neće svet propasti i nećeš nikoga toliko povrediti da ne može da se oporavi. Još uvek ste mladi i imate pravo da tražite ono što vam više odgovara
 
imam problem, odnosno veliku dilemu... i treba mi savet, po mogucsvu koliko toliko smislen:-)
imam 23 god, sa devojkom sam 2 god, ali se znamo citav zivot, nekad davno( u srednjoj) smo kratko bili zajedno, od tada me je volela, jurila zamnom i konacno smo se smuvali kao sto rekoh pre dve god.... veza je stvarno super, stelo mi je puno do nje, provodimo neverovatno puno vremena zajedno, kao bracni par smo....volim je... ali tu se pojavio jos neko. mala plava koleginica, preslatka, ma kenjam, savrseno izgleda. skroz mi je pomutila glavu. bili smo jednu noc zajedno,od tada onda mi stalno salje poruke, kaze da se zaljubila, prica kako nece da varam devojku, kako ne moze da bude druga(sto ja i ne zelim, ne zelim da varam devojku) i da zeli da mi bude drugarica ali dopisivanje se na kraju uvek zavrsi veoma vrucim porukama.... sada sam skroz izgubljen. puno mi se dopada ovca devojka, voleo bih da budem sa njom, stalno mislim na nju, sanjam je... ali i volim svojku devojku i sto mi je jos teze, ne zelim da je povredim. ona me toliko voli, stalno se smeje kad je samnom, samo prica kako ce da se uda za mene, kako zeli da mi rodi decu, jurila me je 4 god i kada smo konacno zajedno kaze da nikako ne bi mogla da me pusti...
ima li neko pametnu ideju sta da radim?

Uf, dečkoooo al si ga zakomplikovao.... Ko španska serija si...
Ali da te utešim, dešava se i mnooogo starijima od tebe.....
Poenta je da odlučiš šta hoćeš.....tj. koja ti se ovčica više dopada.....:-D
 
nije tebi lako...mislim na situaciju...vreme ce pokazati svoje...igraj svoju igru...

Ma da......super ti je savet!!! Hajde da sve one bitne, od životne važnosti odluke prebacimo Vremenu na pleća, neka ih ono nosi... Što bismo mi odlučivali o bilo čemu....naše je da se zavalimo na kauč i uživamo jer.....vreme će pokazati.....
 
Ako ćeš i dalje varati svoju devojku/buduću ženu, pri svakom pojavljivanju "preslatke" devojke, što po svoj prilici hoćeš, ne bi trebalo da joj upropastiš ceo budući život.

Ona će sigurno naći nekoga kome će njen smeh i sve ostalo, značiti sve u životu i zaljubiće se ponovo, vrlo lako. Hoću da kažem da ako baš brineš, onda joj pruži (makar joj bilo teško sada), slobodu da je otkrije neko, kome će puno više značiti.;)
 
@ Buhki Vuhki

Ne želiš da objasniš?

Pod 1 pogledaj temu,
pod 2 nisam ja sa tobom išla na zanat ili ovce čuvala pa pazi kako mi se obraćaš,jer te mogu lako nokautirati (verbalno), ili diskvalifikovati, pa ćeš od stida morati da pišeš ilegalno,
pod 3, dosta ti je i ovo pod 1 i 2.

PRIMITIVAC!!!!!!!!!
 

Back
Top