''O clone'' ili ''Zabranjena ljubav''

Ipak nije bio Ronaldinjo...Ovo su likovi koji su se pojavili i "glumili" sebe:

CASTS

Narcisa Tamborindeguy ... Herself
Pelé ... Himself
Renato Gaúcho ... Himself
Vitor Belfort ... Himself
Zeca Pagodinho ... Himself
Alessandro Safina ... Himself
Carlos Vereza ... Himself
Clodovil ... Himself
Emílio Surita ... Himself
Marcos Chiesa ... Himself
Oscar Schmidt ... Himself
Oswaldo Sargentelli ... Himself
 
Ja se ne sećam ni Peleta...
Evo nekih sličica Giovanne Antonelli:
RTEmagicC_giovanna_antonellimare.jpg.jpg

13792.jpg
 
Gledala sam sve epizode i ni ujednoj se nije pojavio on

jeste pojavio se i nije glumio nikoga nego sebe,dosao je kao gost one debele keve od baje koji je kloniran,zaboravio sam kako se zove ali je najjaca na svetu.u seriji su se pojavljivali kao njeni gosti i prijatelju i pele i jos par poznatih licnosti.

imao sam na 3 diska muziku iz serije koja je ubedljivo najbolja ali ne znam gde mi je tacno...

p0z
 
Auuuu... Nemam komentar... Kad se setim ove serije najezim se.... P R E L E P A serija... Neverovatno kako docarava njihov zivot, kulturu i obicaje... Neprevazidjeno... Muzika je da se najezis, pokusacu da je skinem sa gore navedenih sajtova... Valjda ce moci... Ima sada ta serija na MAG-u ali ja nemam Mag... Strasno... nikad je nisam gledala do kraja.... Kad se setim muzike, place mi se....
 
Da li se sećate ove brazileske serije koja se prikazivala na B92?
Najpre sam odbijala da je gledam, jer sam smatrala priču jeftinom ''sapunicom'', posle prve odgledane epizode (a to je već bila osamdeset i neka) me je očarala, jer je širok spektar tema koja je uzela u proučavanje, muzika je predivna (ne znam da li je to radio Sting, čula sam pesmu ''Habibi'' i u njegovoj i u veziji Ištar?), a i gluma je perfektna... Toliko uverljivo da se stiče utisak da su neki ljudi iz možda našeg okruženja, bez njihovog znanja i svesti o tome, usnimili i pustili na ekran...
Tema o kloniranju, koja spada u najglavnije teme serije, možda je urađena pomalo naivno (ili fiktivno futuristički), mada ja o toj naučnoj oblasti malo znam, ali pokreće neka suštinska, filozofska, ljudska pitanja o tome.
Tema narkomanije je toliko dobro urađena, da su meni u par navrata suze polazile na oči...
I naravno, tema ljubavi između muslimanke i hrišćanina... Meni je bleda i nezanimljiva ta linija (na znam uopšte zašto smo tako proizvoljno preveli naziv serije), ali neke sporedne temice koje se iz nje granaju su mi i te kako zanimljive (problem prevare)...
I poslebno na kraju ističem, i to smatram kvalitetom ove serije, što pruža neka saznanja o različitim verskim kulturama, prati način života i običaje dve najveće religije...
Ne mogu da se setim imena dede koji priča delove iz ''Kurana'', ali znam da me je to podstaklo da o istom pročitam nešto više (i sad sam u toj prilici da o tome čitam, možda sam se zato setila serije)...

Vaši utisci...

I na kraju, da li neko zna gde bi se mogla naći ova serija, ne bih razmišljala koliko košta...?
Postoji jedna scena, kad se otvara neki noćni klub, i na tom svečanom otvaranju igraju neka plesačica i taj gazda... To je najerotskiji ples koji sam ja videla u nekoj seriji...

koliko god da je pokusavao ono sto je on prichao iz Kur'ana bas i nije tako..to jest tako je sa stanovista muskatraca iz arabije(u stvari u celosti prihvaceno) a to je samo jedno veliko pogresno uchenje vere...sto nije chudno.. ..kao na primer poliginija koja se smatra kao pravo kojeg se mogu (a ne moraju) uvek pridrzavatu i da je Muhamed takodje imao puno zena ...e sad duga je pricha uglavnom nije na pravi nachin Islam prikazao..a znam jer sam i ja chitala Kur'an i neke knjige o religiji
 

Back
Top