Bolovi u predelu stomaka

Goku

Aktivan član
Poruka
1.109
Pozdrav, odmah da napisem da ne znam da se strucno izrazim, tako da unapred izvinite i hvala za vasu pomoc.
Dok radim vezbe za trbusne misice, imam jake bolove ispod pupka, odnosno tacno iznad polnog organa. Nisam hteo da radim vezbe neko vreme, i kada sam ponovo probao danas, opet mi se isto javlja. Ako mzoe ovako na "oko" da mi date neki savet, hvala vam )
Pozdrav )
 
Hvala na odgovorima ljudi. Ne nisam busio hehe, bolje da sam napisao da su bolovi (samo kada radim te vezbe) odmah iznad p. organa.
Voleo bih da mi je ta upala, plasi me da je kila, mada sam pre mesec dana dizao neki tezak namestaj iz neke firme, ali me nije bolelo posle toga dosta vremena.
Ako je kojim slucajem upala ili istegnuce koliko traje oporavak?
Znaci to je tacno iznad, bukvalno iznad p. organa, kada stavim prst na to mesto, dodirujem i p. organ )
I da li imas neke preporuke kod kog sportskog lekara da odem?
Hocu, ako mogu da vidim da li je ovo ozbiljno ovim putem, pa bih onda otisao kod lekara, jer stvarno me nerviraju guzve )
poz hvala sto trpite da citate moje probleme ))
 
Pozdrav, odmah da napisem da ne znam da se strucno izrazim, tako da unapred izvinite i hvala za vasu pomoc.
Dok radim vezbe za trbusne misice, imam jake bolove ispod pupka, odnosno tacno iznad polnog organa. Nisam hteo da radim vezbe neko vreme, i kada sam ponovo probao danas, opet mi se isto javlja. Ako mzoe ovako na "oko" da mi date neki savet, hvala vam )
Pozdrav )


A izdrkaj ga ponekad. Ja svaki dan drkam i nemam bolove, a dok nisam svaki dan imao sam stalno bolove.
 
Hvala na odgovorima ljudi. Ne nisam busio hehe, bolje da sam napisao da su bolovi (samo kada radim te vezbe) odmah iznad p. organa.
Voleo bih da mi je ta upala, plasi me da je kila, mada sam pre mesec dana dizao neki tezak namestaj iz neke firme, ali me nije bolelo posle toga dosta vremena.
Ako je kojim slucajem upala ili istegnuce koliko traje oporavak?
Znaci to je tacno iznad, bukvalno iznad p. organa, kada stavim prst na to mesto, dodirujem i p. organ )
I da li imas neke preporuke kod kog sportskog lekara da odem?
Hocu, ako mogu da vidim da li je ovo ozbiljno ovim putem, pa bih onda otisao kod lekara, jer stvarno me nerviraju guzve )
poz hvala sto trpite da citate moje probleme ))

DA li ovo sad znaci d aimas bol u korenu penisa? AKo je tako, treba da se javis urologu. Sto se sportsko lekara tice, stvarno ne znam, nemam preporuku.
 
Hvala na odgovorima.
Ne znam tacno da odredim odakle dolazi bol, probacu za nekih 2-3 dana da ponovo radim vezbe, ako me i tada bude bolelo, otici cu do lekara.
Da li je opasno ako je nesto u vezi sa korenom penisa?
pozdrav )
 

Back
Top