krv u stolici?

mintje

Početnik
Poruka
2
Dva dana sam u teskoj panici, moze li mi neko ovdje pomoci?
Juce ujutro sam primijetila kako se voda oko stolice pomalo crveni - kao da je krv, ali neih vidljivih tragova nema. Jutros se ponovilo. Na toalet papiru nema nista krvi. Doktora sam zvala, ali moze da me primi tek u utorak, sada mi preostaje da sjedim cijeli vikend i jos ponedeljak u kuci i panicim. Pila sam doduse i sok od cvekle juce, ali ne vjerujem da to ima neke veze - pila sam ga i ranije, pa nisam tako nesto primijetila:confused:
Inace, nemam neku sjajnu probavu - redovna je, ali nekad je malo proljevasta, a nekad normalna, ali je redovna.
Ne jedem masno, gledam da se hranim zdravo i redovno vjezbam. Ima li neko ovdje ko bi mi mogao pomoci, cini mi se da cu si vise zla napraviti ovako cekajuci :-(
 
Pa, vjerovatno bi i ja nekom tako nesto rekla. Pametan savjet :) Ali opet, ne mogu da ne panicim:( pola dana sam provela na internetu, trazeci neki odgovor, ali sve sto sam nasla, bilo je tipa - rak debelog crijeva i sl. A nisam cak sigurna ni da je ono jutros bila krv, samo neki crvenkasti 'pramencici' :( nikad nisam bila ovako zabrinuta.
 

Back
Top