Severna Flota u Sredozmnom Moru

Jevdjo

Ističe se
Poruka
2.995
Danas su posle mnogo godina pauze brodovi Ruske Severne Flote uplovili u svoje baze u Sredozemnom moru,Atlanskom okeanu i indijskom okeanu,odakle ce obnoviti svoje patroliranje ovim vodama posle visegodisnje pauze.Na ovaj potez Rusija se odlucila radi nedovoljno jednakog vojnog balansa izmedju Amerike i Evrope sa jedne i Rusije sa druge strane.
Inace Severna flota se sastoji od 80 brodova,medju kojima su 30 atomskih i 8 dizelnih podmornica,1 avionosac,nekoliko desantnih brodova,borbenih tj.raketonosaca itd.
 
Средоземна ескадра састоји се од групе носача авиона "Кузњецов", два противподморничка брода, ракетне крстарице и такнера као и помоћнох бродова Северне и Црноморске флоте.
 
Ako, ako.....a za svaki slucaj nek stanu izmedju Srbije i Aviano baze......:roll: Rusi imaju puno simpatija od mene, i znam kako je kad ti vojni avion proleti na 150m iznad glave, kao demonstracija (americke) sile, a kako je tek kad znas da je Ruska flota uvjek "tu negdje", da ruski avioni i brodovi patroliraju svijetom......ima to jakog psiholoskog uticaja......8-)
 
Danas su posle mnogo godina pauze brodovi Ruske Severne Flote uplovili u svoje baze u Sredozemnom moru,Atlanskom okeanu i indijskom okeanu,odakle ce obnoviti svoje patroliranje ovim vodama posle visegodisnje pauze.Na ovaj potez Rusija se odlucila radi nedovoljno jednakog vojnog balansa izmedju Amerike i Evrope sa jedne i Rusije sa druge strane.
Inace Severna flota se sastoji od 80 brodova,medju kojima su 30 atomskih i 8 dizelnih podmornica,1 avionosac,nekoliko desantnih brodova,borbenih tj.raketonosaca itd.

Ураааааааааа!!!::):)
 
Je li u toj floti i ona krstarica sto je 1999. krenula u pomoc srbiji???

Mislim, posto jos nisu stigli, zabrinuo sam se.......da im se nije nesto desilo uz put?? :):):)

Како ћу само слатко да се смејем када ових дана (сходно информацијама које буду пристизале) БУДЕШ ИЗНЕНАДА НЕСТАО СА ПДФ У ВИДУ ЛАСТИНОГ РЕПА...:lol:
 
Je li u toj floti i ona krstarica sto je 1999. krenula u pomoc srbiji???

Mislim, posto jos nisu stigli, zabrinuo sam se.......da im se nije nesto desilo uz put?? :):):)

Чувај се...:)
rusijarm7.jpg
 
Како ћу само слатко да се смејем када ових дана (сходно информацијама које буду пристизале) БУДЕШ ИЗНЕНАДА НЕСТАО СА ПДФ У ВИДУ ЛАСТИНОГ РЕПА...:lol:

Ovih dana putujem na odvratni, mrski zapad, pa se slatko smej....dok se ne vratim:D:D:D
Umreces, a da nisi otisao dalje od kalenica pijace......:D:D:D
 
Ovih dana putujem na odvratni, mrski zapad, pa se slatko smej....dok se ne vratim:D:D:D
Umreces, a da nisi otisao dalje od kalenica pijace......:D:D:D

А зато ти толико прдиш против Руса... јер ћеш за сваки случај да ухватиш маглу.
Да ли знаш да не могу остварити своје наследно право према ЗОН-у они који су збрисали и нису се одазвали војном позиву ЈЕР ИХ СУД ОГЛАШАВА КАО НЕДОСТОЈНЕ .......:lol::lol::lol:
 
А зато ти толико прдиш против Руса... јер ћеш за сваки случај да ухватиш маглу.
Да ли знаш да не могу остварити своје наследно право према ЗОН-у они који су збрисали и нису се одазвали војном позиву ЈЕР ИХ СУД ОГЛАШАВА КАО НЕДОСТОЈНЕ .......:lol::lol::lol:

Ti nemas problema sa vojnim pozivom, jer si nesposoban za vojsku , kako si sam priznao..
A ovamo, kao , huskas druge da ratuju.......klosaru impotentni:D:D
 

Back
Top