što učiniti kad osoba koju volite ne voli više Vas, nego drugu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vruća mačka

Zainteresovan član
Poruka
129
ne znam je li bio već ovaj topic, pretpostavljam da jest, ali se meni nije dalo tražiti... :oops:
dakle, sam naslov Vam sve govori..
situacija je ovakva: ja njega još volim, on je mne volio, ali više ne voli, sad je našao drugu...
što ja sad da radim kad ga tako volim? :confused:
nekako mi se čini da štogod da uradim, da činim grešku, da srljam iz gluposti u glupost... :(
 
ne znam je li bio već ovaj topic, pretpostavljam da jest, ali se meni nije dalo tražiti... :oops:
dakle, sam naslov Vam sve govori..
situacija je ovakva: ja njega još volim, on je mne volio, ali više ne voli, sad je našao drugu...
što ja sad da radim kad ga tako volim? :confused:
nekako mi se čini da štogod da uradim, da činim grešku, da srljam iz gluposti u glupost... :(

Tuguj, tuguj, placi, smaraj prijateljice, radi, radi, utom ce proci vreme pa ce naici neko drugi. Klin se klinom najbolje izbija. Cmok!
 
ne znam je li bio već ovaj topic, pretpostavljam da jest, ali se meni nije dalo tražiti... :oops:
dakle, sam naslov Vam sve govori..
situacija je ovakva: ja njega još volim, on je mne volio, ali više ne voli, sad je našao drugu...
što ja sad da radim kad ga tako volim? :confused:
nekako mi se čini da štogod da uradim, da činim grešku, da srljam iz gluposti u glupost... :(

bas nista ne mozes da uradis...kad ljubav nestane,tesko se ponovo vraca:roll:...nego ti lepo tuguj,placi...i kako ljudi kazu "vreme leci sve"
 
Puno mozes da ucinis, ali na sebi.

Tvoja ljubav (a ne osecaj napusetnosti i povredjenosti) je samo za sebe nesto lepo, i mozes tako da ga nosis u sebi. Bolje je voleti i ne uzvraceno, nego imati pustinju.

Okreni se sebi. Ne zatrpavaj se obavezama radi skretanja paznje, bavi se stavrima koje te oplemenjuju. Postani bolja osoba i brzo (mesec - dva) moci ces da to prihvatis sa osmehom.

Nije lako, ali bilo sta u zivotu postici, a da vredi, nije lako. Znaci korak po korak, gradi sebe. Osecaces se mnogo bolje vec zbog samog ulaganja... i ne odustaj...

Svi volimo instant resenja, i ponekad se i desi da nam nesto padne sa grane pravo u ruke... ali retko, ne vredi cekati.
 
ja napisah da me malo utješite, a vi me uvučete u još gore stanje...
mada znam da to što pišete u vezi vremena je istina...


ne mogu da zamislim kako ti je jer nisam nikada bila u takvoj situaciji:roll:...ali su mi do najsitnijih detalja pricali ljudi kojima je bilo tesko kao i tebi i svi su se slozili da im je bilo potrebno vreme(nekom vise,nekom manje)da zaborave...tacnije,da prebole:-(
i svi oni smatraju danas da je to najbolja stvar koja im se desila jer su uspeli da upoznaju jos divnije osobe sa kojima su sada u vezi:wink:
 
A šta da radiš kada je neko, za vreme koje je provodio sa tobom, voleo neki lažni san... iluziju o nekom drugom... a ti, stvarna, ostajala u senci...?
I kada ti kaže: ne volim te, nikad i nisam...
A ti si verovala, ne samo srcem, već i celom razumskom sebe, na osnovu vidljivog, pokazanog... kazanog, dokazanog... da te voli...
... a onda spremnost da se zakuneš u dušu, u život, u sreću koliko si u nešto i nekome verovala treba da zameniš jednom uprljanom pričom, nebuloznom, glupom... i naposletku - celom lažnom, celom uvijenom u definiciju...
???

Šta onda?
Volela bih da me je voleo, pa to prestao. Ili da je bar to rekao. Ili da je znao da je tako. Ili da je znao to da kaže. Ili...
Ili se meni čini da je to tvoje lakše.

U svakom slučaju, velike filozofije nema...
Rešenje je jedno, jedino: PRIVIĆI SE.
A jedina greška koju možeš da učiniš je da sebe puniš gorčinom...
čuj, lakše bi mi bilo da mi je rekao da me nije nikako ni volio, jest da zvuči malo čudno, ali meni bi bilo draže, jer u tom slučaju nisam ni imala nikad ljubav, a ovako sam je imala i izgubila, a najgore je kad nešto imaš, pa izgubiš... :(
 
Puno mozes da ucinis, ali na sebi.

Tvoja ljubav (a ne osecaj napusetnosti i povredjenosti) je samo za sebe nesto lepo, i mozes tako da ga nosis u sebi. Bolje je voleti i ne uzvraceno, nego imati pustinju.

Okreni se sebi. Ne zatrpavaj se obavezama radi skretanja paznje, bavi se stavrima koje te oplemenjuju. Postani bolja osoba i brzo (mesec - dva) moci ces da to prihvatis sa osmehom.

Nije lako, ali bilo sta u zivotu postici, a da vredi, nije lako. Znaci korak po korak, gradi sebe. Osecaces se mnogo bolje vec zbog samog ulaganja... i ne odustaj...

Svi volimo instant resenja, i ponekad se i desi da nam nesto padne sa grane pravo u ruke... ali retko, ne vredi cekati.
vrijeme prokleto nikako ne prolazi... :-(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top