Sve je bolje od ravne crte

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
Moja drugarica koja nije imala vezu ko zna od kad, petlja sa matorcem 20 godina starijim, koji je (sto je najogavnije) jos i ozenjen.Ja sam se zgrozila, jer ona je slobodna zenska (ima 35 god) i to joj neprilici...Izgleda da je nekima bolje probati i nesto neodgovarajuce, nego cekati nesto odgovarajuce...Sta mislite o tome?
 
Spadam u grupu tih ogavnih, pa nemam nešto posebno da kažem.
Sem možda, da je za te koji previše i predugo biraju, kakateristično da kad ih uhvati neizdrž :) izaberu najgoru moguću varijantu.
Svakako da kao slobodna žena od 35, još ako je pristojnog izgleda može da izabere nešto bolje.
 
Moja drugarica koja nije imala vezu ko zna od kad, petlja sa matorcem 20 godina starijim, koji je (sto je najogavnije) jos i ozenjen.Ja sam se zgrozila, jer ona je slobodna zenska (ima 35 god) i to joj neprilici...Izgleda da je nekima bolje probati i nesto neodgovarajuce, nego cekati nesto odgovarajuce...Sta mislite o tome?
Pošalji mi je na reviziju stava :D:D:D
 
Moja drugarica koja nije imala vezu ko zna od kad, petlja sa matorcem 20 godina starijim, koji je (sto je najogavnije) jos i ozenjen.Ja sam se zgrozila, jer ona je slobodna zenska (ima 35 god) i to joj neprilici...Izgleda da je nekima bolje probati i nesto neodgovarajuce, nego cekati nesto odgovarajuce...Sta mislite o tome?

mozda je zagorela pa daj sto das:razz:...sad ozbiljno,verovatno se oseca jako usamljeno a taj je bio slatkoreciv i eto ti dobitne kombinacije:roll:
 
Moja drugarica koja nije imala vezu ko zna od kad, petlja sa matorcem 20 godina starijim, koji je (sto je najogavnije) jos i ozenjen.Ja sam se zgrozila, jer ona je slobodna zenska (ima 35 god) i to joj neprilici...Izgleda da je nekima bolje probati i nesto neodgovarajuce, nego cekati nesto odgovarajuce...Sta mislite o tome?
Mislim da je njen život njena stvar.
I ne vidim ništa za zgražavanje.
A šta joj priliči :roll: ili ne, čini mi se da ipak sama mora da proceni.
 
Mislim da je njen život njena stvar.
I ne vidim ništa za zgražavanje.
A šta joj priliči :roll: ili ne, čini mi se da ipak sama mora da proceni.

Jeste, njena stvar...Znas nekog 20 godina, znas mu stavove i zgrazavanje na takve stvari kad su drugi upitanju... I rezonujes kao i ja sada...Ali kad je sad ona u toj situaciji promenila se...I jeste slatkoreciv....A ona neiskusna...I eto ti nevolje za nju :cry:
 
ipak mislim da covek nesme ici ispod nekih granica....niti ih previse pomerati...jer to onda iz tebe govore napadi ocaja...jadno je da menjas sebe zato sto si ocajan (ova rec me uvek asocira na o-cajni kolutic -mora da sam gladna opet :D)
 
Nešto meni nije jasno...
Čemu osudjivanje?
Čak i ako je kriza srednjih godina u pitanju, čak i ako je u pitanju dosada, ma koji god da je razlog u pitanju, ko smo mi da osudjujemo?
Nije ni ona mala, a on pogotovo nije...
Davno odrasli ljudi...
Mislim, nije da je izvršila neko teško krivično delo.. Nije nikoga ubila, zlostavljala, tukla, niti bilo šta takve vrste...
A ovo ostalo...
Jbg, to je život...
Svakome se može desiti...
 

Back
Top