Spavati sa njom...

lyon69

Poznat
Poruka
8.907
Drugari,

Zanima me jedan specifičan aspekt naših ljubavnih života.
Svi smo bili u situaciji da bar jednu ili mnogo noći posle dobrog sexa prespavamo sa našom lepšom ili ružnijom polovinom.
Zanima me kakvi su bili vaši partneri kao partneri u spavanju? I ima li to bilo kakve veze sa tim kakvi su bili kao partneri u sexu?

Da li ste bili lepo koordinisani, na primer kad se okrene jedno okrene se i drugo ili je pak svako vukao ćebe na svoju stranu i nabijao kolena u rebra onom drugom.
Kakva su vaša iskustva u ovom domenu :razz:

Na primer, moja žena bi i u krevetu veličine 10 x 18m imala tendenciju da ga zauzme celog i du.petom me izgura van.
 
Promeni ženu.Ili krevet- šta god...
Ja i moj dragi zauzimamo onaj fetalni položaj i grlimo se. Okret na jednu stranu, pa na drugu. Dok se ne uspavamo. Ujutru- svako na svojoj polovini.
P.S. Dete ponekad između. Al' to je za neku drugu temu...
 
Promeni ženu.Ili krevet- šta god...
Ja i moj dragi zauzimamo onaj fetalni položaj i grlimo se. Okret na jednu stranu, pa na drugu. Dok se ne uspavamo. Ujutru- svako na svojoj polovini.
P.S. Dete ponekad između. Al' to je za neku drugu temu...

Krevete sam menjao, moraću i gospodžu :razz:
I kod nas uglavnom isti položaj, isto razdvojeni ujutro.
A dete je na mamu pa kad spavaju zajedno onda on gura nju a ona gundja :razz:
 
Zanima me kakvi su bili vaši partneri kao partneri u spavanju?
Hehe...spava ko vojnik...ruke pod glavu, skupi noge...dok se ja u sred noci okrenem "naopako"...noge su na mestu gde je bila glava...:lol:

I ima li to bilo kakve veze sa tim kakvi su bili kao partneri u sexu?
Ne vidim povezanost.....:confused:


Da li ste bili lepo koordinisani, na primer kad se okrene jedno okrene se i drugo ili je pak svako vukao ćebe na svoju stranu i nabijao kolena u rebra onom drugom.
Kakva su vaša iskustva u ovom domenu :razz:

Uf...spavam na razne nacine.. ali ipak niko ne vuce cebe na svoju stranu...itd...nismo ni koordinisani...kako nam dodje...ne znam ni sta radim u snu.....:lol:
 
Zavisi da li smo pre toga radili nešto krevetivno ili ne. Ako jesmo, onda nekako blisko i zaspimo, ako nismo, to znači da je on ostao još da radi za računarom a da sam se ja već odavno pretvorila u hrčka i nemam pojma kako sam okrenuta i u kojoj pozi sam zaspala. :D

bug.gif
bug.gif
 
A jeste li nekada imali partnera koji je ok u svemu sem u spavanju?
Ja sam imao jednu devojku koja je bila više nego ok, ali je imala lak san, svo vreme se okretala i okretala, prevrtala i nameštala...a u pauzama kolenom u rebra ili laktom po zubima.
:( ne znam kako bih sa takvom partnerkom mogao da spavam duže vreme u istom krevetu
 
Код нас секс нема везе са спавањем....спавамо - свако на своју страну.
Зими чак имамо свако своје ћебе, јер је мој муж од оних које треба јурити по кревету.
Сложићете се самном да је онда добро што нам секс "не личи" на спавање.;-)
 
Drugari,

Zanima me jedan specifičan aspekt naših ljubavnih života.
Svi smo bili u situaciji da bar jednu ili mnogo noći posle dobrog sexa prespavamo sa našom lepšom ili ružnijom polovinom.
Zanima me kakvi su bili vaši partneri kao partneri u spavanju? I ima li to bilo kakve veze sa tim kakvi su bili kao partneri u sexu?

Da li ste bili lepo koordinisani, na primer kad se okrene jedno okrene se i drugo ili je pak svako vukao ćebe na svoju stranu i nabijao kolena u rebra onom drugom.
Kakva su vaša iskustva u ovom domenu :razz:

Na primer, moja žena bi i u krevetu veličine 10 x 18m imala tendenciju da ga zauzme celog i du.petom me izgura van.

Moj glas za gospoDŽu!!!;)
 
Ми смо компатибилни...
Мада, добро би нам дошао шири кревет, особито преко лета...
Врућина и тако то...
Овде је реч о спавању...
 

Back
Top