грешке

bgdeckooo

Zainteresovan član
Poruka
361
да ли сте икад направили неку глупост па да вас то скорз онако убије у појам (не мислим да ли сте се попрскали кока-колом и исфлекали нову тренерку, него да ли сте некад пропустили прилику да се са неким смувате а могли сте лако, па тек када је та особа отишла схватили сте да вам се свиђала или нешто слично)
 
Pa to se skoro desilo na jednom rodju: ispalo mi je da poljubim bivsu simpatiju a ja sam tako ruzno rekla o njemu tada da mi je stvarno sada zao..... Ali ja sam se uplasila jer bi to bio prvi poljubac a ja sam ga planirala sa potpuno drugom osobom!
 
:D Moje razmisljanje je dalje teklo ovako: "Ako je vec doslo do toga da se za malo nismo smuvali, to je zato sto sam mu dala povoda. Zasto sam mu dala povoda ako mi se ne svidja?" I onda sam dolazila do zakljucka da sam svakome davala povoda onoliko koliko je bilo potrebno, ali to je komplikovano za objasnjavanje. Ja bih sad da otvorim sve karte, tadasnje karte, ali je komplikovano. :D
 
е благо теби мина, мени се то пречесто дешава а најгоре ми било у 8. разреду на екскурзији био сам први пут у животу заљубљен (имао сам пре тога девојке али чисто онако из зајебанције) и имао сам ту срећу да се свиђам особи у коју сам био заљубљен, али пошто сам ја био коњина свим њеним другарицама које су ми пришле сам говорио да ме она не замина (стварно не могу да схватим што сам то радио) и када се она смувала са другим хтео сам да се убијем веруј ми не желиш да ти се то деси, много је неки чудан осећај почео сам да не подносим тог са којим се она смувала иако смо били не блиски али ето да кажем добри другови
 
Meni je uvek bilo drago kad cujem da se neka devojka smuvala sa nekim deckom, ako se meni taj decko svidja, jer sam znala da ce brzo da im pukne veza, a onda ce da govore ruzno jedno o drugome, takve su te veze u skoli, a ja samo sabiram poene. :D Kad se smuvala sa njim, vec ga je napola izgubila.
 
Meni je uvek bilo drago kad cujem da se neka devojka smuvala sa nekim deckom, ako se meni taj decko svidja, jer sam znala da ce brzo da im pukne veza, a onda ce da govore ruzno jedno o drugome, takve su te veze u skoli, a ja samo sabiram poene. :D Kad se smuvala sa njim, vec ga je napola izgubila.

Zar ne bi trebalo da znachi da ga je dobila ako se smuwala sa njim?Mislim, kad ti se neka osoba swidja i kada se muwash sa tom osobom cilj je da se sa tom istom osobom SMUWASH;).A,i weza u shkoli mozhe da potraje...Bar tako ja mislim;)
 
да ли сте икад направили неку глупост па да вас то скорз онако убије у појам (не мислим да ли сте се попрскали кока-колом и исфлекали нову тренерку, него да ли сте некад пропустили прилику да се са неким смувате а могли сте лако, па тек када је та особа отишла схватили сте да вам се свиђала или нешто слично)

vise puta...
 

Back
Top