Mutna slika po krajevima ekrana

cvele2

Ističe se
Poruka
2.133
Imam monitor Hansol 730E koji je star možda dve godine najviše. Primetio sam u poslednje vreme da mi se slika malo zamućuje po uglovima i ivicama ekrana. Je li to fabrički tako ili monitor ima neku "falinku"? Da li ima programa koji osvežavaju sliku ekrana?
 
Nikada nisam imao prilike da se sretnem sa takvim monitorom al sam cuo da su dosta losi

Probaj da odradis Reset, Degauss, Recall, trebao bi da imas takvu opciju u meniju monitora, mozda se namagnetisao, nista mi drugo trenutno ne pada napamet

Samo napominjem da se nikad nisam uzivo sreo sa takvim monitorom, pa ne znam da li se bas tako zovu opcije
 
Za tu klasu\kategoriju....

Pici dok ne crkne ili postane necitljiv, tj. slika je toliko mutna da se ne moze gledati.
Onda ga poklonis\bacis\prodas i uzmes nov.

Monitor se trosi, za razliku od nekih delova kompa koji mogu da rade u nedogled(teoretski).Znaci ima vek trajanja, taj tvoj je napravljen sa rokom od 3-5god. Sta ces...
 
Sto se tice kvaliteta, ja sam za sada odustao od TFTa jer to nije to...
Moj CRT Sony(poluprofi) ima daleko bolju sliku od trenutne ponude TFTa, i ne pricam o modelima za 150eur...;)
Jedino je kontrast za pohvalu(dok je nepomicna slika).Iako sam imao ponudu da mi ga kupe i to po OK ceni, odustao sam jer nemam pristojnu zamenu.Tako da dok ne lipse nista od "onog tankog":)
 
brate... moja drugarica je uzela neki LG Flatron koji u Vrbasu vecina dobijaju uz komp... a kad bi video te boje usro bi se od toga, sve bledo nikakvo tuga i chemer :lol:

Tvoja drugarica nezna da ga namesti :lol: Nemoj ti meni da prichash.... Za te potrebe shto ima vecina nas skoro svaki LCD je odlichan ( igre / surf / filmovi ).... Za profesionalnu upotrebu tj Photoshop / video obrada i slichno normalno da treba puno bolji....
 

Back
Top