Čeda:''Stranke protiv građana!''

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
Beograd - Odbijanjem inicijative za formiranje anketnog odbora o poslovanju Delte stranke su glasale za vlasnika te kompanije Miroslava Miškovića, a suprotstavile se interesu građana. Jasno je da je Mišković iza mojih protivkandidata na predsedničkim izborima. Vojislav Koštunica, Boris Tadić i Tomislav Nikolić okreću glavu pred pljačkom Miroslava Miškovića - rekao je novinarima predsednik LDP Čedomir Jovanović, komentarišući odbijanje poslanika u Skupštini Srbije da u dnevni red uvrste razmatranje inicijative te stranke da parlament formira anketni odbor o kompaniji Delta.
Jovanović je istakao da je jučerašnja odluka greška pre svega Demokratske stranke i G17 plus, koje će građani na izborima kazniti. On je ocenio da svake godine građanin Srbije gubi 500 evra zbog monopola "koji očigledno država neguje i da se taj novac deli na ravne časti malo Miškoviću, malo onima koji mu omogućavaju da tako nešto radi". Na pitanje šta će sada raditi LDP jer je inicijativa za osnivanje odbora odbijena, Jovanović je rekao da će pokrenuti peticiju koja će obavezati parlament na raspravu o monopolu Delte.
Odgovarajući na prozivke LDP da je SRS, odbijajući da glasa za formiranje anketnog odbora, zapravo dala glas Miškoviću, lider radikala Tomislav Nikolić rekao je da ne razume te napade.
Predlog LDP podržala je samo Nova Srbija, stranka ministra Velimira Ilića. S. B., S. Č.
Danas.
 
Iza scene
Pise Radmila Stankovic
--------------------------------------------------------------------------------

08.04.2001.

Ceda Jovanovic, sef poslanicke grupe DOS u Skupstini Srbije
Cedo, vodi me
Kazu da je Slobodan Milosevic, onog 1. aprila u 4. 35. ujutru, kada su Mira i Marija pocele da vicu na njega, pogledao u Cedu Jovanovica i zavapio: "Cedo, vodi me!". Iako neozenjen, mladjani je razumeo i pomogao. Kao muskarac muskarcu.
 
Resenje : angazovati dobrog psihijatra, specijalistu za slucajeve sizofrenije sa naglasenom fobijom gonjenja i patoloskim shvatanjem drustva na nacin "svi su ludi, samo sam ja pametan"...;);)

Ти се можда зезаш, али је и доказано а и зна се да дрога као последицу често изазива и шизофренију. Баш сам данас чуо за један случај у комшилуку, жалила се жена на свога сина, као скинуо се ... али има дијагнозу шизофренија и мало-мало па јури да је убије...... трагедија.......
 
Ти се можда зезаш, али је и доказано а и зна се да дрога као последицу често изазива и шизофренију. Баш сам данас чуо за један случај у комшилуку, жалила се жена на свога сина, као скинуо се ... али има дијагнозу шизофренија и мало-мало па јури да је убије...... трагедија.......

JA!!?? Ja se nikad ne zezam....ja samo mogu da budem neobavesten...ponekad;)
 
deltahb0yh4.jpg


...:lol::lol::lol::lol:
 

Back
Top