Ljubavne kičerice

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
Znamo za ona magarencad, rode i flaše oblijepljene školjakama, u vajnim primorskim turističkim destinacijama. Aj', neću vas uznemiravat pominjanjem ikonica na istim prodajnim mjestima. :)

Pino silvestre pred rendes, bome, odaaaavno prokazana toaletna voda na sigurnom putu ka curinoj... korpi ;)

Meni je, u zavodničkim dogodovštinama, kič poigravanje s nekim elementarnim informacijama... prećutkivanje ili prikrivanje bogznakako važnih pojedinosti koje nemaju nikakav značaj.

Zatim, isticanje PMS-a kao respektabilnog mentalno/emotivnog miksa kod žena. A hormoni im se uskovitlaju kad imaju mecu, tja :)

Piersing, tatoo... možda jesu, ali ne moraju da budu... Individualna percepcija.

Muškarci se odveć unižavaju u skoro default stanju papučara. Kič, čisti kič.
 
pms nije kic, pms je problem, ebiga...
kic mi je mahanje mobilnim kao statusnim simbolom, ili autom, to su mi najveci drustveni kicevi, iscasenja ili vec sta. mentalni problem. poremecaj licnosti, socioloski gledano.
 
PMS je gadna stvar... ne zezaj se sa tim...
A smaranje je kada ljudi misle - imam kesh, onda imam i sex... sem ako nece da iznajme "kraljice trotoara"...
I ono - svi mushkarci su isti... sve zene su iste, pa sa svima treba isto postupati...
Ja promashila? Ili ne? Ma, nemam pojma...
 
A ipak je potrebno nacrtati:
To je bilo hipotetički rečeno, kao prvo.
A kao drugo, današnje žene kad su u PMS-u... bolje da se svi iz okruženja isele koji dan. Upadljivo ste nesnošljive, pred ma kim, tada, a be. I to je za mene kič današnjice, i gotovo.
 
®:
A ipak je potrebno nacrtati:
To je bilo hipotetički rečeno, kao prvo.
A kao drugo, današnje žene kad su u PMS-u... bolje da se svi iz okruženja isele koji dan. Upadljivo ste nesnošljive, pred ma kim, tada, a be. I to je za mene kič današnjice, i gotovo.

ja nisam takva,ne vadim se na PMS jer mi je to bezveze...kao da je opravdano da gazis po ljudima samo zato sto imas PMS:razz:
licno ja,izbegavam da se vidjam sa bilo kim u tim danima,da bih postedela eventualne neprijatnosti sebe i druge ljude:lol:

ali ne vidim kakve veze ima kic sa PMS-om?
kic je Grand produkcija:razz:
 
Pa piše u Cosmo-u da nije sramota, i da treba da budemo maksimalno opuštene i tih dana kao i svih ostalih, da idemo u disko i nosimo tange, i da se ne ustežemo, da zakukamo slobodno u sred neke sedeljke npr. kako nas "otkidaju jajnici ******!".
 
Pa piše u Cosmo-u da nije sramota, i da treba da budemo maksimalno opuštene i tih dana kao i svih ostalih, da idemo u disko i nosimo tange, i da se ne ustežemo, da zakukamo slobodno u sred neke sedeljke npr. kako nas "otkidaju jajnici ******!".

Užas...:)
Ne znam.. Nisu meni jasne takve devojke...
Mislim, imam i ja tih problema, ali stvarno gledam da ne opterećujem druge ljude...
Pa, meni samoj je dovoljno teško, ne moram i druge uvlačiti u to...
 
®:
A ipak je potrebno nacrtati:
To je bilo hipotetički rečeno, kao prvo.
A kao drugo, današnje žene kad su u PMS-u... bolje da se svi iz okruženja isele koji dan. Upadljivo ste nesnošljive, pred ma kim, tada, a be. I to je za mene kič današnjice, i gotovo.

razumem sta zelis da kazes. svoje bezobrazno ili vec kakvo ponasanje opravdavaju pms-om, jel to? ima i toga, ali ne treba kriviti pms (koji jeste komplikovan), vec neciju licnu nekulturu. isto tako, ne treba uopstavati.
 
®:
Znamo za ona magarencad, rode i flaše oblijepljene školjakama, u vajnim primorskim turističkim destinacijama. Aj', neću vas uznemiravat pominjanjem ikonica na istim prodajnim mjestima. :)

Pino silvestre pred rendes, bome, odaaaavno prokazana toaletna voda na sigurnom putu ka curinoj... korpi ;)

Meni je, u zavodničkim dogodovštinama, kič poigravanje s nekim elementarnim informacijama... prećutkivanje ili prikrivanje bogznakako važnih pojedinosti koje nemaju nikakav značaj.

Zatim, isticanje PMS-a kao respektabilnog mentalno/emotivnog miksa kod žena. A hormoni im se uskovitlaju kad imaju mecu, tja :)

Piersing, tatoo... možda jesu, ali ne moraju da budu... Individualna percepcija.

Muškarci se odveć unižavaju u skoro default stanju papučara. Kič, čisti kič.

Potpuno se slažem i za prećutkivanje, i za PMS i pirsing i papučara, ali za magarencad, rode, flaše sa školjkama, ne slažem se, meni to nije kič nego slatki miris detinjstva (odlaska na more), mada moji roditelji nisu pribegavali takvim uspomenama.
A tek majmuni. Preslatko zaista, možda će neko nekada to izložiti na vistavci uspomena sa sve svojom patinom i umetničkom vrednošću.

Što se PMS-a tiče mislim da svaka žena zna zašto je u tom slučaju jako nervozna, pa joj može poslužiti u onemogućavanju svoje potrebe, za okrivljivanjem partnera. Isticanje tako nečega po mom mišljenju umanjuje dostojanstvo ženstvenosti (kao tvoja majka, moja majka,.....).
Komentarisaću samo još unižavanje muškarca. Mislim da to nije iz neke potrebe da se bude u trendu, već nekima se to jednostavno uradi ponekad po zasluzi, mada sam za bespogovorno poštovanje svog muškarca u javnosti, ako je to ikako moguće.
 
Da, silan napor je u pitanju, poštovati čoeka svog :lol:
Ne znam, nekako se ladnjaka i bez zastoja na usputnoj stanici, prešlo iz patrijarhata u fenseraj.

Vistavka uspomena... zanimljiva pomisao na postavku iste, ali, nek sačeka još koje... desetljeće ;)
 
Užas...
Ne znam.. Nisu meni jasne takve devojke...
Mislim, imam i ja tih problema, ali stvarno gledam da ne opterećujem druge ljude...
Pa, meni samoj je dovoljno teško, ne moram i druge uvlačiti u to...
A sto, je l' zena u 21. veku treba da cuti i da trpi?
Je l' treba da se pravi da joj nije nista?
Da se sklanja od sveta zato sto je nesto boli ili je nervozna, da nedajboze nekog ne uvredi?
Da bude sputana i da u sebi zadrzava taj bes na ceo svet ne mogavsi da ga iskaze?
Da se stidi sebe i svog karaktera u tim trenucima?
Da odbaci svoje Ja zarad mira okoline?

Savremena zena se valjda izborila za slobodu izrazavanja svih misli i osecanja u svakom, pa i tom trenutku. Niko vise nece moci, pozivajuci se na takozvana prava na mir i harmoniju, da ogranici potrebu zene da se istrese na nekoga ako joj je to po volji u datom trenutku.
Ako neko zeli da ima pravo na svoj mir, onda mora da uvazi zenino pravo da stvara haos oko sebe.
 
®:
Da, silan napor je u pitanju, poštovati čoeka svog :lol:
Ne znam, nekako se ladnjaka i bez zastoja na usputnoj stanici, prešlo iz patrijarhata u fenseraj.

Vistavka uspomena... zanimljiva pomisao na postavku iste, ali, nek sačeka još koje... desetljeće ;)

Silan, silan.:D

Znaš šta, meni je upravo fensi poštovati čoeka svog, ali nismo svi u trendu, mislim 99% nije.
 

Back
Top