Mac korisnici.

Elem, na MacWorld Expo 2008 po nekim informacijama Microsoft treba da pretstavi Office 2008 for mac. Zanima me da li je neko upucen u njegove sposobosti. Beta verzije su ispitivane vise od pola godine. Ako se neko bavio time javite se.
 
Recimo da mi bas i ne ide, znaci niko se nije bavio beta testiranjem. Steta, treba sacekati Macworld i videti. Nego da li je neko slusao nesto o Windows 7 od dobroga ( i po malo postenog Bila)? Koliko sam cuo trebalo bi da bude nesto kao OSX sa iPhone.
 
Poštovanje svima,
Skinuo sam Mac OSX Leopard, ali kod instalacije dodjem do jedne tačke i tu zaglavim.
Still wait for root devices.
U razgovoru sa nekim drugarima, kažu mi da HDD nesme biti formatiran ni u jednom Win formatu, nego da mora biti prazan. Uradim i to, pokušam ponovo i.... still wait for root devices. Ako iko zna šta mi je činiti neka pomogne.
Hvala unapred.:confused:
 
Hm, diži ruke... i ja sam tu zaglavio i ni makac... probao sve svašta, kontaktirao razne ljude iz inostranstva... pitchio po raznim forumima i tjorak... ništa od toga... Onda sam svoj ubuntu odradio pa je sad isti kao OS-X... milina...
 

Back
Top