Gears Of War PC

D@nijel

Zainteresovan član
Poruka
106
Je li ko igrao?Nabavio sam je i instalirao,igra je ok razlikuje se od ostalih pucacina.Ali zato ima veliki problem,ne moze da se sacuva igra i cim se izadje ide sve ispocetka,ne moze da se kreira profile i ne mogu opcije da se namestaju,ako udjes u opcije vise ne mozes da izadjes iz njih.Jedini nacin da se igra predje je da racunar bude stalno upaljen i da se ne izlazi iz igre.Bar je takva verzija koju sam ja nabavio.:twisted:
 
Ja je imam presao sam je , cuva pozicije , moze da se izadje iz opcija . Problem kod ove igre je sto moras da imas Microsoft Games For Windows Live instaliran da bi je igrao ,a on pravi razna sranja koja ni Microsoft nezna da resi. Nekima radi sve ok , nekima rusi igre(koje koriste MGFWL) na desktop , nekima nece ni da pokrene igru . Izgleda da tebi pravi sranje pa nece igra da snimi poziciju . Meni naprimer rusi igre na desktop , ali sam nasao resenje kako da nastavim da igram.
 
jel se moze nekako taj Microsoft Games For Windows Live instalirati naknadno postoja ga nemam a igra ga trazi ja sam skinuo sa neta ima ekstenziju .msi svaki put kad kliknem instalaciju ispisuje mi nesto kao da paket ne moze da bude otvoren
 
Kada mountujesh iso, nadji na disku xlive.dll fajl rucno (koristi search u window$u), i prekopiraj ga u Windows\system32 folder. Onda bi trebalo da radi...

@D@nijel ~> kada pretisnes na glavnom meniju valjda f3, ili sta vec za kreiranje profila, i kada ukucas ime, onda imas da pretisnes escape i vratis se na meni. Znaci samo preskoci logovanje na net...
 
Kada mountujesh iso, nadji na disku xlive.dll fajl rucno (koristi search u window$u), i prekopiraj ga u Windows\system32 folder. Onda bi trebalo da radi...

@D@nijel ~> kada pretisnes na glavnom meniju valjda f3, ili sta vec za kreiranje profila, i kada ukucas ime, onda imas da pretisnes escape i vratis se na meni. Znaci samo preskoci logovanje na net...

Kod mene ne reaguje uopste,probacu ponovo ali ne verujem.
 
Evo napravio bih ti rado shotove korak po korak, ali kada napravis jedan profil, treba ti drugi cdkey za drugi profil. Znam da moze garant, pogledaj lepo.
Evo i dokaza da ne lazhem:



Ali kada napravis profil, i nakachen si na net i udjes da igras, igra ne registruje savegameove. Znaci iskljuci konekciju, pa probaj onda.
 
Evo napravio bih ti rado shotove korak po korak, ali kada napravis jedan profil, treba ti drugi cdkey za drugi profil. Znam da moze garant, pogledaj lepo.
Evo i dokaza da ne lazhem:



Ali kada napravis profil, i nakachen si na net i udjes da igras, igra ne registruje savegameove. Znaci iskljuci konekciju, pa probaj onda.

Ok,probacu ponovo,hvala u svakom slucaju.
 
e a kakva je niko nije rekao kakva je samo oko ovih profila i govana... :) evo ja je instaliram i zauzima 12GB :lol:

Paaa.. neke priche nema. Ti si taj i taj i imas taj i taj zadatak i to je sve. Kasnije igra dobija nekakav takticki elemenat, pa mozes i da izdajes komande tvojim saborcima. Grafika je vrh, i nije toliko zahtevna igra.

E da, obavezno: ko tek pocinje da igra igru, nek OBAVEZNO iskljuci one hintove u opcijama. Stvar je sto kada se ne iskljuce, ti mozes da pogledas ka predmetu od znacaja itd, bukvalno ti igra sama pokazuje gde su vrata, gde da pucas da bi ubio bossa... Skroz bezveze, skracuje igri makar 2 sata igranja.
Sto se tice duzine, paa... otprilike kao COD4.
 
Ja imam jedan problem. Sad sam je skinuo s neta, i na spanskom je, ne mogu da je prebacim na engleski. Da li postoji neka opcija da se to prebaci ponovo na engleski jer nema svrhe da je ovako igram, a ne bih da mi propadnu svi oni dani skidanja igrice... Inace sve mi radi normalno, ali je na spanskom, nervira. Hajde ako neko ima resenje...
Inace, sta kazete za igricu?
Da li je mozda poredite sa Mass Effect, jer koliko sam gledao po gameplay-u, slicne su?
 

Back
Top