Driver za Mustek 1200UB+

Nabavio sam Mustek 800 II EP. Jeftino : Halo Bing !
I radio mi je perfektno na W95,a kad sam naknadno instalirao XP,neće pa neće,jednostavno ga ne prepoznaje,a imam instalacioni disk,doduše na disku piše da je za 95,ali zar ne bi xp trebao da ga prepozna ?

Ajmo curice,ajmo dečaci.....
 
ja sam preuzeo na 6 flopija sa njihovog sajta drivere.sve instalirao pojavio se i panel krene da skenira upali lampu ali nece da se lampa zakotrlja samo ide napred nazad po dva tri milimetra.smorio se i odustao .verovatno cu kupiti neki skener koji moze u XP-u/to im je valjda i bio cilj/
 
Kad odete ovde
i za ulazak iskoristite user-drivers a pass-all,imate
mogucnost da nadjete sve moguce drivere koji postoje.
Pri pretrazi cete dobijati dosta rezultata ali pored svakog drivera imate podatke za koji su OS,i prikaz kompatibilnosti u %,kao i kratke opise ljudi koji su uploadovali drivere tako da morate malo potraziti odgovarajuci ili najbolji moguci driver.
Pre toga ako XP(sa ili bez SP1(mada u SP1 je ubaceno dosta drivera)) sam nema drivere za odgovarajuci hardware,pre nego sto odete na gorepomenutu adresu,svratite prvo do zvanicnog sitea firme ciji komad harware-a posedujete i u 99% slucajeva cete dobiti info o saradnji XP i vasheg hardware-a.......uf...;0
 

Back
Top