Gde nestadose dlake?!!!!

ignorant

Početnik
Poruka
3
Ako ste ljudi pomozite meni pukom ignorantu...
ko zna mozda dozivim neki blizi susret sa covekom, pa mi pade na pamet da stvarno ne znam sta da ocekujem... sta to muskarci sad rade, kao neke depilacije, brijanja ?!!!
jel se nesto ostavlja, ili je to od brade do pete? vise ne znam na koje dlake bi trebalo da se zgrozim i posaljem ga u Wc na dobrijavanje....

a opet ne znam ni za sebe:confused: adj ispod miske i noge, al izgleda da treba da se pravi i neka fora u gacama...

E, da javite i koliko brijaca da nabavim za zalihe, ko zna kako se to brzo trosi na tolika brijanja...:shock:

P.S. sto iskrenije, molim, mozda deluje ko sala al' mi stvarno treba realna slika stvarnosti po ovom pitanju
 
Sve skidaj, da izgledaš kao dete koje je lako zavesti i upravljati sa njime....
Tako se i ponašaj, kasnije tako se i razmazi i uživaj....
U 5 slučajeva učini kako ti kažu, a onda se u 6. i 7. izgubi gde ti je srcu drago i budi pravo dete, koje naravno voli i bori se za svoju ljubav.....
 
Sve skidaj, da izgledaš kao dete koje je lako zavesti i upravljati sa njime....
Tako se i ponašaj, kasnije tako se i razmazi i uživaj....
U 5 slučajeva učini kako ti kažu, a onda se u 6. i 7. izgubi gde ti je srcu drago i budi pravo dete, koje naravno voli i bori se za svoju ljubav.....
ovoga ne slušaj!!! slušaj mene, kao iskusnu macu :D
dlake su simbol muškosti, skineš li dlake, skidaš i...
....muškost! ;)
 
ma znaš šta, ja prvi bih voleo da nema ni jedne dlake na čoveku,
možda na glavi jer neki ljudi imaju baš kvrgave glave.


čoveče, ja često razmišljam koliko bi bilo lakše da nemam
dlake po telu, manje bih smrdeo ispod miške,
manje bih papira trošio za brisanje dupeta,
više bih uživao u maženju po stomaku....
 
Ne volim dlake. Po meni su gluposti izjave tipa da su dlake simbol muskosti.Zna se sta je simbol muskosti:D Pa dragi muskarci, da li bi vam bila privlacna devojka sa dlakama izpod misce, na nogama ili medju nogama?
Ne volim dlake kako zbog vizuelnog izgleda tako i zbog higijene.
Ajde, na nogama,muske dlake mi i ne smetaju ali na grudima,ledjima i medju nogama vise volim kada nema dlaka. :):p
 

Back
Top