Promjena jezika u OS
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Promjena jezika u OS

milan68
    Guest

Podrazumevano Promjena jezika u OS

Imam instaliran win 98 (engleska verzija sa mogucnoscu koriscenja slovenackog pisma),a ja trebam ustvari svedsku verziju windowsa 98 ili bar mogucnost koriscenja svedskog pisma posto zivim u Svedskoj.Moze li da se skine nekakav program ili nesto slicno sto bi mi pomoglo da rijesim ovaj problem.

GZ
    Guest

Podrazumevano Nevjerovatno...

Zivis u Svedskoj i koristis Win98. Nevjerovatno... Naravno taj sistem u tim zemljama se odavno ne koristi a odakle tebi to samo ti znas. Sto se tice prevoda tvog sistema nas vedski to ne znam jer ne znam da li postoji verzija win98SE na svedskom a da mozes da koristis svedsku tastaturu to svakako. Dakle potrebno je da uradis sledece...
    Start - control panel - keyboard - language - add i jednostavno izaberes svedski jezik i na kraju to potvrdis sa OK pa apply i opet OK. Ukoliko ti trazi CD onda ga moras i ubaciti da skines potrebne fajlove za podrsku tastature na svedski jezik.. Ako slucajno ne nadjes u izboru jezika taj svedski onda umjesto u keyboard pokreni regioanl setings i tamo zakaci podrucje u kojem zivis i ponovo apply ili OK, sta vec bude trebalo. Ponovo ce ti traziti CD sa win98SE i ubacis pa zaqtim iskopira se sta je potrebno da bi potom morao restartovati komp. Posle toga opet primjeni gore navedeni postupak sa tastaturom.. Pozdrav.

Slične teme

1. Promjena lozinke-problem
    Autor sklopotnica u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 22.01.2007., 17:51
  2. promjena lozinke onemogucena. kako da koristim https?
    Autor twix u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.12.2006., 10:02
  3. Usvajanje jezika
    Autor engleskinja88 u forumu Jezik
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.02.2005., 18:54
  4. promjena grafičke kartice
    Autor g/force u forumu Hardver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 22.03.2004., 18:24

Pravila za slanje poruka