RANJENA VENERA

Moja Venera nije ranjena nego UBIJENA aspektima! U devici 5. stepen na granici 5 i 6 kuce, u kvadratu sa stelijumom mesec, jupiter, uran, u strelcu na vrhu 8. kuce. I trigon sa NE u strelcu 9. kuca mada je orbis malo veci pa ne znam bas da li je to pravi trigon. Jos je i vladar 7. kuce u kojoj imam konj. SA PL! Ma ubicu se i ja sa ovakvom VE. LJubav.... ne cveta bas cvece, velike ljubavi ozenjene ili daleko. Ma haos! :dash::besna:
 
Да ли бисте могли мени да протумачите Венеру?
Прочитала сам да је Венера у Овну у изгону, и да је и више него оштећена!
Нећу жваку хоћу кусур... замолићу тебе, ако си заинтересована?! :hvala:
 
Poslednja izmena:
Ma kakvoj slozi, aplikacioni kvadrat. :lol: Orbis 5. Napisala sam gore da imam kvadrate sa Mesecom, Uranom i Neptunom.
Нисам видела шта си написала.
Е па, тај апликациони квадрат Месеца и Венере ће те доводити у ситуацију да будеш незадовољна собом као женом, па последично ће ти давати и то незадовољство другима.;)

Знаш значење тог не тако срећног аспекта за жену, ради на његовом превазилажењу.;)
 
ne znam , gledam karte nekih jako fatalnih i prelepih zena
pune kvadrata.....
opozicija
(pa se tesim)

o cemu se radi
И добри и лоши аспекти могу дати лепоту.
Али, лоши аспекти обично дају хладноћу, теже везивање, некад и лош карактер.
Жена да би била фатална, као и мушкарац, мора бити неприступачна, хладна, незаинтересована, мора изазивати патњу.;)
 
Ako neko nađe vremena da protumači moju Veneru, biću mu zahvalna.
Ja sam u horoskopskom znaku Bik - Blizanci, pa vam je jasno koliko mi je Venera važna, ali, nažalost, kod mene Venera nikada to i nije bila u pravom smislu reči! :(
Natalnu kartu ne mogu da postavim iz određenih razloga, pa ukoliko možete ovako da proanalizirate:
Venera se nalazi u Ovnu na 19.st. i u opoziciji je sa Saturnom na 21.30 u Vagi u 5. kući, kao i sa Neptunom na 21.35 Vage, a obojica su retrogradni!
Venera je u kvadratu sa Uranom koji se nalazi u Raku na 15.51 u 2.kući; sa Marsom iz Blizanaca u 12.kući na 13.05 st.gradi sekstil, i sa Plutonom u 4. kući koji se nalazi na 20.51 Lava ima trigon!
Eto... da li ću ikada proživeti ili preživeti svoju Veneru?! :)
:bye:
Ево ја ћу.;)

Твоја Венера:(.
Од свега, мени се највише не допада квадрат са Нептуном.
Суштински, он може дати уметника, али у психолошком смислу даје особу која је веома склона заблудама, осим ако други елементи хороскопа не одбацују тврдњу.
Ја бих твој живот ( емотивни) описала као усхићење, па нагла разочарење и тако све у спиралу.
Објективно, због секстила с Марсом, ти ниси жена која је неусклађеног мушко-женског принципа, једноставно ти је суђено било да налећеш на погрешне ликове који су те повређивали...претпостављам да си се повукла и у себе.
Изучи добро те аспекте и покушај на психолошком плану да их окренеш у своју корист, јер на догађаје око нас који не зависе од нас не можемо утицати.
Позз.:bye:
 
Beyonce ima stelijum od 6 planeta u Vagi, Venera u Vagi.

Beyonce mi se ne svidja…kao kobila mi je nekako..izvinjavam se na izrazu…dobro, stvar ukusa..mnogima je prelepa
Ima I Karleusa Ve u vagi…pa sad
Mozemo da nabrajamo do sutra primere, ja bih izdvojila B. Bardo, S. Loren S. Stoun, Demi Mur, Andelinu Z, Misel F, Moniku Beluci
Venere u devici, skorpiji, iskvadrirane…..
a znamo kakve su

nekako kontam sto je Veneri tezi polozaj, vise je izazova , vise ce se osoba upravo baviti time, odnosno onim sto Venera predstavlja
 
Beyonce mi se ne svidja…kao kobila mi je nekako..izvinjavam se na izrazu…dobro, stvar ukusa..mnogima je prelepa
Ima I Karleusa Ve u vagi…pa sad
Mozemo da nabrajamo do sutra primere, ja bih izdvojila B. Bardo, S. Loren S. Stoun, Demi Mur, Andelinu Z, Misel F, Moniku Beluci
Venere u devici, skorpiji, iskvadrirane…..
a znamo kakve su

nekako kontam sto je Veneri tezi polozaj, vise je izazova , vise ce se osoba upravo baviti time, odnosno onim sto Venera predstavlja
Не мора наглашена Вага дати лепоту, али даће елеганцију увек, а префињеност само Венеа у Ваги, али ако је добро подржана осталим планетама.
 
Koliko nas je sa aspektima Venere i Neptuna... :)
Ovo za kvadrat je sve istina, Sofija sve si pogodila
A za Veneru u Vagi isto moram da se slozim da ne mislim da je narcis, mislim da vapi za ljubavlju i bas ume da da, nasla sam jedan primer iz okoline :)
 
И добри и лоши аспекти могу дати лепоту.
Али, лоши аспекти обично дају хладноћу, теже везивање, некад и лош карактер.
Жена да би била фатална, као и мушкарац, мора бити неприступачна, хладна, незаинтересована, мора изазивати патњу.;)

Велико хвала, Софија!
Цитирам овај пост зато што сам ја, и поред Сатурна у Ваги који прави опозицију са мојом наталном Венером, топла особа, весела, приступачна и отворена, а претпостављам да је Сатурн тај који даје одбојност, резервисаност и хладне емоције... зар не?
Па, шта је онда у питању кад мене љубав заобилази у широком луку?
У реду, Нептун ми замагљује видике, али моја Венера је повучена, стидљива, није кокета, плаши се да покаже емоције... а о сексу и да не причам... није ми јасно како то да још нисам девица... заправо, тако се и осећам! :confused:
Своју Венеру сам једино иживела кроз уметност, писање и сликање... па, и то је нешто! Тешим се! :roll:
:bye:
 
Ја сам имала уз себе више примерака са Венером у Ваги...залепе ми се у мој стелијум у ваги, па оду или на Марс ( или под ;) ), или уз Плутон, а ако приђу плутону, морају и Сатурну :)
Симпатични момци...романтични :lol:
 
Велико хвала, Софија!
Цитирам овај пост зато што сам ја, и поред Сатурна у Ваги који прави опозицију са мојом наталном Венером, топла особа, весела, приступачна и отворена, а претпостављам да је Сатурн тај који даје одбојност, резервисаност и хладне емоције... зар не?
Па, шта је онда у питању кад мене љубав заобилази у широком луку?
У реду, Нептун ми замагљује видике, али моја Венера је повучена, стидљива, није кокета, плаши се да покаже емоције... а о сексу и да не причам... није ми јасно како то да још нисам девица... заправо, тако се и осећам! :confused:
Своју Венеру сам једино иживела кроз уметност, писање и сликање... па, и то је нешто! Тешим се! :roll:
:bye:
Морала бих да ти видим натал.;)
Друго, лош аспект Венере и Сатурна, Месеца и Сатурна уопште не морају дати хладне особе, управо дају стидљиве које тешко показују емоције.:)
Морала бих видети пето поље, владара петог поља, па поред Венере и Месец...и седмо поље, па такође и осмо, због секса.
 
Sofija jel moze tvoje vidjenje moje Venere(vl 5 i 10) u skorpiji konjukcija Pl(u desetoj kuci)
i iskavdrirana od Mo0Ju u vodoliji(sa vrha 2)
i jos Ve egzaktno na JMC(a vlada severnim)
 
Dobro, kako hocete. :lol: Procitajte jos malo o Veneri u Vagi. Rekla sam vec, divna je ona, ali za ljubav bas i nije, ipak je vazdusni znak, i to muski bestelesni (predmet). Uvek neka potreba za idealom, najveci perfekcionisti pored Device. U mojoj okolini ima dosta ljudi sa Venerom u Vagi, vecinom su samci i usedelice. ;)

Beyonce mi se ne svidja…kao kobila mi je nekako..izvinjavam se na izrazu…

:hahaha:

Ima I Karleusa Ve u vagi…pa sad

U konjunkciji sa Marsom. :)

Mozemo da nabrajamo do sutra primere, ja bih izdvojila B. Bardo, S. Loren S. Stoun, Demi Mur, Andelinu Z, Misel F, Moniku Beluci
Venere u devici, skorpiji, iskvadrirane…..
a znamo kakve su

E vidis, meni su Demi Mur i Andjelina bljak. :D

Brizit Bardo nema iskvadriranu Veneru, ima konjunkciju sa Neptunom i sekstil sa Plutonom cini mi se... A to uopste nije lose. Neptun ne moze da kvari lepotu jer je zenska planeta. I Sofija Loren ima konjunkciju sa Plutonom. Moniku moram da pogledam. Misel ima samo kvadrat sa Saturnom, Mesec se ne racuna jer je prevelik orbis. ;)
 
И добри и лоши аспекти могу дати лепоту.
Али, лоши аспекти обично дају хладноћу, теже везивање, некад и лош карактер.

Da, zavisi, ponekad kvadrat sa losom planetom daje lepotu, a konjunkcija ne... Konjunkcije kvare ako su sa Saturnom i Marsom, dok kvadrati sa ovim planetama npr. ne bi pokvarili...

Жена да би била фатална, као и мушкарац, мора бити неприступачна, хладна, незаинтересована, мора изазивати патњу.;)

zlocana9.gif


Нисам видела шта си написала.
Е па, тај апликациони квадрат Месеца и Венере ће те доводити у ситуацију да будеш незадовољна собом као женом, па последично ће ти давати и то незадовољство другима.;)

Знаш значење тог не тако срећног аспекта за жену, ради на његовом превазилажењу.;)

Znam, znam. :lol: Kazu da te zene zapostavljaju ulogu majke zbog sebe, i zapostavljaju sebe zbog uloge majke... Ali ja nesto nisam primetila kod sebe to zapostavljanje (mada imam 17 god.). Valjda jer je Venus u sedistu. Pomaze li to sto su obe u sedistu?
 
Znam, znam. :lol: Kazu da te zene zapostavljaju ulogu majke zbog sebe, i zapostavljaju sebe zbog uloge majke... Ali ja nesto nisam primetila kod sebe to zapostavljanje (mada imam 17 god.). Valjda jer je Venus u sedistu. Pomaze li to sto su obe u sedistu?
А какве аспекте ти има Месец и где је која планета? Да видимо која је јача, па да јој дамо предност- предност мами или девојци.:lol: Владар Асцедента је која планета?
 
Brizit Bardo nema iskvadriranu Veneru, ima konjunkciju sa Neptunom i sekstil sa Plutonom cini mi se... A to uopste nije lose. Neptun ne moci da kvari lepotu jer je zenska planeta. I Sofija Loren ima konjunkciju sa Plutonom. Moniku moram da pogledam. Misel ima samo kvadrat sa Saturnom, Mesec se ne racuna jer je prevelik orbis. ;)

ovu kartu koju imam B Bardo-ima Veneru u devici 90Mo
sto se tice Neptuna, on i jeste dao lepotu....
ima super tekst o Neptunu i lepoti, pretpostavljam da si citala(Imsiragic)
i S Loren ima Ve u devici zato sam dala primer
i opet konjukcija Ne
M Fajfer-Ve 90 Sa...a sad koliko racunas za opoziciju ja bih ga uzela u obzir jer je aplikacija
 
NecuZvaqHocuQsur Ne znam da li si ovo meni odgovorio?:D Ali ja nemam nikakvu konjukciju sa VE. Sve sami kvadrati I jedan VEEEOOOMA sirok "trigon" sa NE.:D

Ja sam zensko. :lol: Ne mogu tako, moram kartu da vidim.

А какве аспекте ти има Месец и где је која планета? Да видимо која је јача, па да јој дамо предност- предност мами или девојци.:lol: Владар Асцедента је која планета?

A tek Mesec... :roll: Bolje da ne znas... Vladar AC je Sunce. :lol: :D Smesteno u 5. Mesec u 12, Venera u 3.

Necuzvaku , Sofija niko?

Moram i tvoju kartu da vidim, sva se pogubim u ovim informacijama... Merkur u Strelcu, sta ces. :D A i ti imas Ve 90 Mo. :neutral: Za nas kazu, pored onoga gore, i da imamo lepotu a nemamo dobrotu. :eek: z:shock:
 
Poslednja izmena:
Moram i tvoju kartu da vidim, sva se pogubim u ovim informacijama... Merkur u Strelcu, sta ces. :D A i ti imas Ve 90 Mo. :neutral: Za nas kazu, pored onoga gore, i da imamo lepotu a nemamo dobrotu. :eek: z:shock:

ma kako nismo dobre.... ja sam dusa od coveka:lol:

imam i ja Me u strelcu:lol:...haoticna i smotana otprilike:mrgreen:
joj ne mogu da kacim kartu
ajde pliz onako odokativno, na sta te asocira
posto mi je vladarka Mc-a, pa mi je bitna

dala sam sve bitne informacije o mojoj napacenoj Veneri:lol:
dakle vl 5 i 10 u 10-Venera u sko
Ve0PL u sko
Ve 90 (Mo0Ju u vodoliji)
Ve na jmc (a dispozitor je smc-a)

gde su tebi Ve i Mo?
 
Радознала сам, а немам где да прочитам: Шта значи за особу, или тачније, каква је особа која има Венеру у Овну, у 11. кући, а она гради тригон са Месецом који је у Лаву, у 4.кући у коњукцији са Плутоном?
Ја сам почетник, боље рећи полетарац, у изучавању астрологије, па питањима никад краја. :confused:
П.С. Једном, давно, у друштву, Миља Вујановић је на брзину погледала моју наталну карту (коју је ручно урадила), па рекла: Имаш Венеру која се нуди и која очекује материјалну сатисфакцију... девојчице, пази шта радиш! :eek:
Тада је нисам најбоље разумела!
Како бих волела да је моја Венера била промискуитетна, луњара, а овако, живела је у сенци, у свету књига, повучена и искомплексирана... али, ја сам зато сјајна мама :), како моја ћерка Шкорпионка рече: '' Оваква се више не рађа... хвала ти мајчице што си ме родила и учинила да се моје срце увек осмехује!'' :heart:
Ето, већ сам побегла са теме... опет имам потребу да пишем... :rumenko: :bye:
 
Hehe, ovo da se nudi, sigurno je aludirala na Veneru u Ovnu, to smo ovde vec pisali - kako je Ovan znak pocetka, pionira, ova Venera otvoreno nudi svoju ljubav i neretko rano gubi nevinost. E sad naravno, gledaju se i aspekti, ... ta tvoja Venera u 11. kuci moze i da donese ljubav s prijateljem :) Mozda ti je ova pivucenost od konjukcije ovog lavovskog Meseca (koji nikako ne bi trebalo da je povucen :)), sa Plutonom, koji je jedan od vladara skorpije, a ona je poznata da deluje skriveno, kao kad se krije ispod kamena :). Pa mozda jos sve to u 4. kuci, koja ima prirodu Raka... znaci neka vezanost za dom, mozda za oca.
Eto nadam se da nisam mnogo omanula, hehe :)
 

Back
Top