RANJENA VENERA

AAALLLOOO LJUDI!!!!! Prestanite sa ovim o izgledu, imate temu i o tome, al ne ovde.
Ako hoce neko da komentarise ranjenu veneru nek mi da savet kako da "izlecim" moju koja je u devici na granici 5 i 6 polja u kvadratu sa stelijumom Mesec, Jupiter, Uran (sve u osmom). UF ako ovakva uopste moze da se izleci!!!
A "Hocu kusur necu zvaku" dugujem izvinjenje zato sto sam mislila i napisala da je musko. Izvini Zvakice. kiss :)
 
Ako neko ima vremena da mi kaze sta misli za Veneru u Raku u 12. polju - u opoziciji sa Saturnom i Uranom u Strelcu u 6. polju i Neptunom u Jarcu takodje u 6.tom polju. Jel mi nema spasa? :P S obzirom kako ide, nesto ne vidim neke ruze do daljnjeg. :/

Hvala unapred :)
 
A moja jadna Venera? - u Lavu u 8 u kvadratu s Uranom i Marsom u Škorpionu, i u kvadratu s Kironom...
Boli, boli :sad2:

Evo draga,ja se solidarisem.. mada nisam do sad obratila paznju na kvadrat sa Kironom :eek: paznju mi zaokupili ovi nesrecnici Mars i Uran sto napadaju VE :(mars egzaktno) i da se nadovezem na post sa teme gde neprimereno razglabamo :D tigon sa Neptunom hoce onog princa..uhh..
mada.. ja volim ovaj svoj kvadrat MA i VE ,cini mi se da dobro plivam u njegovoj energiji..:manikir: ma nek ide zivot..:aha:
 
Evo draga,ja se solidarisem.. mada nisam do sad obratila paznju na kvadrat sa Kironom :eek: paznju mi zaokupili ovi nesrecnici Mars i Uran sto napadaju VE :(mars egzaktno) i da se nadovezem na post sa teme gde neprimereno razglabamo :D tigon sa Neptunom hoce onog princa..uhh..
mada.. ja volim ovaj svoj kvadrat MA i VE ,cini mi se da dobro plivam u njegovoj energiji..:manikir: ma nek ide zivot..:aha:

Evo nas dvije opet... :)
Meni je Kiron u 4. kući - zato sam uvijek imala kočnice iz obitelji što se mojih veza ticalo.
I moj trigon hoće princa... vidiš kako nam je to isto.
Moj Ma-Ve meni isto donosi dobrobit - jer su Ma i Ve jednake snage pa tu vlada zdrava kompeticija. Ur je već problem jer stvara neprilike :/
 
Moze li mi reci koliko je moja venera "ranjena" tj ostecena ...ne razumjem se u astrologiju bas i bila bih jako zahvalna kada bi se nasao netko da mi protumavi....meni je venera u djevici i to u 12 kuci u kuci riba ...(ne znam da li je potrebno,ali 12 kuca u djevici a neptun u jarcu u 4 kuci koja je takoder u jarcu ...neptun cini 4 aspekta od kojihbje 1 negativan) daklee... Aspekti sa venerom su opozicija sa saturnom i konjukcija sa suncem...osim tiga nemam planete ni u 7 niti u 5 kuci :( ... Ne znam da li je to id presudnog znacenja cula sam da nije ali mi nije svejedno .... Pa ako bi mi netko mogao dati objektivno videnje svega stobsam navela ...jer ja ne mogubvidim.samo negativno ne znam da li je opravdano ili ne... Evo jos moja natalna uza sve za svaki slucaj
astro_2gw_02_ohj_hdh.26815.51374.jpg
uz tu "spaljenu" veneru kakve su mi sanse za ljubav?
 

Back
Top