Nokia N80

mladen-91

Početnik
Poruka
8
Znam da ovo nije najpopularniji telefon,cak je i veoma redak.Vidim da se po ostalim temama pominju samo N73,N95.....pa rekoh ajde da vidim ima li neko da nesto kaze za N80.Unapred pozdrav svima koji budu gledali moju temu.:p
 
Imao sam ga skoro 4 meseca,konkretno IE verziju (crn je i ima u softveru Wi-Fi Wizard),pitaj sta te zanima!?Ako hoces samo utiske,nisam bio nesto odusevljen,zato sam ga i prodao i sad razmisljam o prelasku na WinMobile (recimo Qtek 8310 od kompaktnijih ili mozda 9000?) a konkretne mane zbog kojih sam ga prodao su bile preslaba baterija (dan i po prosecnog koriscenja,ode cela za 5-6 sati muziciranja ili koriscenja Wi-Fi-a) kao i debelo kuciste koje nije lepo lezalo u ruci,imalo je klimav slajder (moj primerak je jos bio i solidan po tom pitanju) kao i poklopac baterije!
Zatim je ekran bio"prejake"rezolucije za tako malu velicinu,nisu trebali da stavljaju njega u N80 vec pre u N73,a takodje nisam bio odusevljen ni tasterima na gornjoj polovini telefona,posebno"olovka"i"c"tasteri imaju mikro dimenzije,a dosta se koriste!
Kamera takodje nije nesto,nit autofocus,nit opticki zum,a bio je kao neki vrh ponude jedno godinu dana pre pojavljivanja N95,znam da vecini vas puno znace MPx-eli kamere ali ovde je to sasvim prosecno za Nokie (citaj slabo upotrebljivo)!
Pozdrav 8)
 
Za Lomnica city-I ja imam IE i tacno je za slajder,meni nije klimav toliko koliko se drugi zale ali ponekad ume da nervira.Sto se tice kamere je sam zadovoljan.Ova kamera u fonu mi nije glavna,slikam sa njom samo kada ne nosim digitalac.Meni baterija traje oko 3 dana ali ga koristim za nekih 30 min slusanja muzike,za neke programe i naravno razgovor i poruke.Ja sam za sada zadovoljan i ne planiram skoro da ga menjam jer i nema bas neki fon da je enormno bolji od njega.
 
To sam i napisao,kamera=kamkorder=snimanje,meni je to jedno isto ALI... nije to poenta,vec treba malo bolje da obratis paznju na prvu rec pod CAPS-om,zbog cega ce onda i tebi ovakvi postovi biti,najblaze receno,bezvezni!!
Pozdrav 8)
 

Back
Top