Srpska satira u dosadašnjem 21. veku

dezinformator je ranije bio xtra al sad je smor...najbolji su mi delovi koji nemaju smisla sa zhivotom, to mi nekako smeshno mnogo...hahahaha kad se setim kad su pevali rodjendansku pesmu karli dell ponte haha[/]
Grešiš, sada je baš po mom ukusu! Malo su sazreli (tj. Kesić je sazreo), a ovonedeljno prozivanje reklama je možda i najbolja epizoda ikada...
 
rofl...to se neki likovi zajebavaju prave parodije na sve i svašta..imaš na metropolisu al ne znam kad

Pa čovek možda nije iz BG-a, a Metropolis se samo preko kablovske gleda u unutrašnjosti. Ali pod pretpostavkom da može da gleda, mala napomena: njih zovu (tačnije njega, jer ceo program radi sam Zoran Kesić, bivši novinar, kome pomažu još jedan glumac i montažer, sa povremenim gostima) srpski "Monti Pajton". Iako je Kesa rekao da je "satiričan, a ne ciničan", ljudi sami treba da procene da li je to baš tako...
 
Pa čovek možda nije iz BG-a, a Metropolis se samo preko kablovske gleda u unutrašnjosti. Ali pod pretpostavkom da može da gleda, mala napomena: njih zovu (tačnije njega, jer ceo program radi sam Zoran Kesić, bivši novinar, kome pomažu još jedan glumac i montažer, sa povremenim gostima) srpski "Monti Pajton". Iako je Kesa rekao da je "satiričan, a ne ciničan", ljudi sami treba da procene da li je to baš tako...

Ma iz Bg-a sam, nego ne gledam previše kablovsku.
 

Back
Top