Šta ako ste zaljubljeni u neku koja je zaljubljena u drugog...

Ja sam imala slican problem. I zelela sam da ih silno razdvojim ali to nije u redu. Stavi se na njihovo mesto: sigurno ne bi zeleo da tebe neko razdvoji.... Najpre budi 100% siguran da ona ima drugog. Najbolje ti je sacekas da ona raskine sa njim ali ti joj daj skrivene znake da ti se svidja. Znam da ne mozes da zivis bez nje ali tako je najbezbolnije mada i ne najlepse. Toliko od mene....
 
Verujmi... Boljetie dase ubiješ negoda čekaš ko čirak da padne neko mydo sneba i ispuniti želju... ;)...

E bash me zanima shta si ti imao u osnovnoj iz gramatike...pishe se Veruj mi,bolje ti je,da se...
Aj ne brukaj se vishe....!
@tema:
Shta da radish?
Budi strpljiv...
mada ni to nekad ne pali...:?
Ali vredi pokushati...prvo joj postani prijatelj...a posle ce se situacija sama reshiti. ;)
 
Ja sam imala slican problem. I zelela sam da ih silno razdvojim ali to nije u redu. Stavi se na njihovo mesto: sigurno ne bi zeleo da tebe neko razdvoji.... Najpre budi 100% siguran da ona ima drugog. Najbolje ti je sacekas da ona raskine sa njim ali ti joj daj skrivene znake da ti se svidja. Znam da ne mozes da zivis bez nje ali tako je najbezbolnije mada i ne najlepse. Toliko od mene....

vidim da je moja pricha imala uticaja =)
;)
 
Ja sam imala slican problem. I zelela sam da ih silno razdvojim ali to nije u redu. Stavi se na njihovo mesto: sigurno ne bi zeleo da tebe neko razdvoji.... Najpre budi 100% siguran da ona ima drugog. Najbolje ti je sacekas da ona raskine sa njim ali ti joj daj skrivene znake da ti se svidja. Znam da ne mozes da zivis bez nje ali tako je najbezbolnije mada i ne najlepse. Toliko od mene....

Sudeci po naslovu teme, ne deluje kao osoba koja moze da se stavi i na tudje mesto...
 
Bas kao sto je rekla Sanja92 ako je zaista voli njemu ce biti vazno samo da je ona srecna.....

A dajte,ljudi...kakva ljubav,kada imamo svi po 12,13,14,15 godina...tek malo kasnije dolaze one PRAVE veze,kad STVARNO volis nekoga,rano je sad...prvo moras upoznati ljude,kako sve to ide i sve,a kasnije kad si zreliji,i veze bidnu zrelije:smile:
 
Verujmi... Boljetie dase ubiješ negoda čekaš ko čirak da padne neko mydo sneba i ispuniti želju... ;)...
E,nikad ne skontam sta ti napises:lol:,aj prevedi...8-)

Ja sam imala slican problem. I zelela sam da ih silno razdvojim ali to nije u redu. Stavi se na njihovo mesto: sigurno ne bi zeleo da tebe neko razdvoji.... Najpre budi 100% siguran da ona ima drugog. Najbolje ti je sacekas da ona raskine sa njim ali ti joj daj skrivene znake da ti se svidja. Znam da ne mozes da zivis bez nje ali tako je najbezbolnije mada i ne najlepse. Toliko od mene....

E,jel on napisao da njegova simpatija ima decka???Mozda je samo zaljubljena u njega.
 

Back
Top