Ženska privlačnost

Daša

Početnik
Poruka
6
Biću vrlo konkretna:
Imam 22 godine, redovan sam student, izgledam okej, oblačim se opušteno, nenapadno, nekič, visoka sam 177cm i imam koji kilogram više ali je to ipak koliko-toliko skladno, negovana sam, uredna, ponašam se relativno pristojno, nisam mutava...
Poenta uvoda je u pitanju: Zašto meni niko ne prilazi- zbog izgleda (krupnija građa) ili nečeg drugog, tj šta je to muškarcima privlačno na devojkama?
Ae baš da vidim!
 
Biću vrlo konkretna:
Imam 22 godine, redovan sam student, izgledam okej, oblačim se opušteno, nenapadno, nekič, visoka sam 177cm i imam koji kilogram više ali je to ipak koliko-toliko skladno, negovana sam, uredna, ponašam se relativno pristojno, nisam mutava...
Poenta uvoda je u pitanju: Zašto meni niko ne prilazi- zbog izgleda (krupnija građa) ili nečeg drugog, tj šta je to muškarcima privlačno na devojkama?
Ae baš da vidim!

promeni nesto u svom imidzu, mozda boja kose, nesto da te "otvori" ili neki zesci podsis, i, sto neko rece, pridji ti nekome, sto da ne. a i samo drzanje, nastup, mozda je tu nesto sto nije dovoljno jasno. koliko si "ukocena" ili jednostavno nepristupacna, mozda namrstena? nekada je osmeh bitniji od svega..ne znam sta da ti kazem..
 
sta to znaci koji kilogram vise:?

iance ako mislis da je zbog toga verovatno nije,dosta muskaraca voli ne punije nego debele zene :?
(valjda oni sto kako rece derer gledaju zenske kvalitete za zdravo potomstvo)

ne znam...mozda si dosadna,ohola?

nemam pojma moras sama da ustanovis.

inace da sam ja musko,nikad ne bih bila sa devojkom koja me svaki cas zivka na telefon...poludela bih...ma dobro ne bih se ni javljala :)
 
Poenta uvoda je u pitanju: Zašto meni niko ne prilazi- zbog izgleda (krupnija građa) ili nečeg drugog, tj šta je to muškarcima privlačno na devojkama?
Ae baš da vidim!
u 22. godini imala sam drugarice vrsnjakinje kojima nije falilo ama bas nista i nije im prilazio niko. i imala sam sebe, kojoj su prilazili idioti.
stvari su se vremenom popravile na bolje i to onog trenutka kada smo se pozabavili time ko se nama svidja (i za pocetak se druzili sa tim ljudima), a eliminisali sve ostale iz okruzenja...
imas li ti musko drustvo? (skolske drugove ili drugove sa faksa?)
 
pa ne mora da znaci da nesto sa njom nije u redu ali je tako postavila temu.

vrlo je moguce takodje da je pitanje stava.

eto meni pridje tu i tamo neko,al mi uglavnom prilaze neki smaraci koji me jednostavno ne zanimaju...i sa nekim glupim forama i losim smislom za humor...ne volim to :?
a i rekli su mi da izgledam nepristupacno i cak i da plasim ljude :lol: sto nije tacno.to je mozda utisak osobe koja me ne poznaje...ali ne volim tako na prepad :? jer ne mogu posle pet minuta na konstaciju svidjas mi se ,da odgovorim na isti nacin..sta vise ne mogu nikako da odgovorim...mislim nemam sta da kazem za nekoga koga ne poznajem.

mozda bi joj najbolje bilo da prosiri drustvo i tako to...mislim tako se najlakse upoznaju koliko toliko provereni ljudi,po zajednickim interesovanjima,stavovima itd...bar sam ja takva da prvo upoznajem ljude i onda mi se svide...
 
možda zračiš odbojnom energijom?
meni su neki več rekli da ubijam pogledom-a ne gledam ružno i namršteno bar sama tako mislim...mada to jako često čujem od ljudi (pogotovo muške populacije) da imam na trenutke jako ozbiljan pogled...
 
I sad ce da napise da ima 65 kila i da je debela...:confused:....mozda podsvesno i "ne trazis" nekoga....u smislu sta ce mi neko.....i delujes ne pristupacno...cim pocnes da razmisljas u stilu slobodna sam, super mi je, raspolozena sam....lepe se kao muve....;)
 
Sta je muskarcima privlacno na devojkama?

Smatram da je najbitnije da si ti zadovoljna sama sa sobom i da prihvatis sebe onakvom kakva si!
Bitno je da imas svoj stav i da se ponasas prirodno!Najbitnija je energija kojom zracis...;)
Znam da svaki muskarac zeli pored sebe devojku koja ce ga nasmejati,a ne namcora zbog kojeg ce paziti na svaku izgovorenu rec!
Fizicki izgled je stvar ukusa i o tome ne treba raspravljati,bitno je samo to da si negovana,samim tim si i lepa!
A lepa si onoliko koliko zraci tvoj osmeh:D
 
pa ne mora da znaci da nesto sa njom nije u redu ali je tako postavila temu.

vrlo je moguce takodje da je pitanje stava.

eto meni pridje tu i tamo neko,al mi uglavnom prilaze neki smaraci koji me jednostavno ne zanimaju...i sa nekim glupim forama i losim smislom za humor...ne volim to :?
a i rekli su mi da izgledam nepristupacno i cak i da plasim ljude :lol: sto nije tacno.to je mozda utisak osobe koja me ne poznaje...ali ne volim tako na prepad :? jer ne mogu posle pet minuta na konstaciju svidjas mi se ,da odgovorim na isti nacin..sta vise ne mogu nikako da odgovorim...mislim nemam sta da kazem za nekoga koga ne poznajem.

mozda bi joj najbolje bilo da prosiri drustvo i tako to...mislim tako se najlakse upoznaju koliko toliko provereni ljudi,po zajednickim interesovanjima,stavovima itd...bar sam ja takva da prvo upoznajem ljude i onda mi se svide...

svidjash mi se:)
 
Biću vrlo konkretna:
Imam 22 godine, redovan sam student, izgledam okej, oblačim se opušteno, nenapadno, nekič, visoka sam 177cm i imam koji kilogram više ali je to ipak koliko-toliko skladno, negovana sam, uredna, ponašam se relativno pristojno, nisam mutava...
Poenta uvoda je u pitanju: Zašto meni niko ne prilazi- zbog izgleda (krupnija građa) ili nečeg drugog, tj šta je to muškarcima privlačno na devojkama?
Ae baš da vidim!

Mogutje da odajesh nekako odbojan stav...ima i ovde 4umashica koje imaju taj "bezi breee!"izgled:D
Stavi fotku na slike 4umashica,pa da procenimo.
 
Ako si sigurna u sebe i zracis pozitivnoscu prilazice bez obzira na koji kg vise ili manje

Potpuno tacno. Dodao bih jos i ako si duhovita pored toga.
A i promeni malo imdiz, sto neko rece.
Promeni frizuru, boju kose, drugaciji nacin sminkanja mozda, mozda drugaciji stil oblacenja, tek da istaknes ono sto znas da je na tebi lepo i privlacno.
I naravno, nemoj u drustvu delovati hladno, odsutno, nepristupacno i nezainteresovano.
 

Back
Top