SALATA

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
kako bi ste sebe definisali, ako pomislite na to cime ste vodjeni kroz zivot i kroz kontakte sa ljudima?

1. emotivno
2. intelektualno
3. seksualno

sta dominira i kada? kada se sve to preplice? koliko koristite zdrav razum u ljubavi i obrnuto- koliko sve bojite emotivnim bojama onda kada je potrebno hladno racionalno rasudjivanje? sta mislite da vam je najvaznije da bude kompletno ispunjeno- vase emotivno, intelektualno ili seksualno bice? i koliko jedno drugo povlaci?
 
kako bi ste sebe definisali, ako pomislite na to cime ste vodjeni kroz zivot i kroz kontakte sa ljudima?

1. emotivno
2. intelektualno
3. seksualno

sta dominira i kada? kada se sve to preplice? koliko koristite zdrav razum u ljubavi i obrnuto- koliko sve bojite emotivnim bojama onda kada je potrebno hladno racionalno rasudjivanje? sta mislite da vam je najvaznije da bude kompletno ispunjeno- vase emotivno, intelektualno ili seksualno bice? i koliko jedno drugo povlaci?

generalno preovladava emotivno,
gde mogu ubacim seksualno, ali i to ide iz emotivno, a kad krenem da razmišljam o tome zašto sam nasankana, tada se zakunem da OD TADA samo intelektualno...

ne možeš to da razdvojiš, sve se tako prepliće, šta ja znam. . .

mora sve da se spoji da bi bilo kompletno...
razumeš. . .
 
generalno preovladava emotivno,
gde mogu ubacim seksualno, ali i to ide iz emotivno, a kad krenem da razmišljam o tome zašto sam nasankaba, tada se zakunem da OD TADA samo intelektualno...

ne možeš to da razdvojiš, sve se tako prepliće, šta ja znam. . .

mora sve da se spoji da bi bilo kompletno...
razumeš. . .

razumem. ali kod svakog od nas nesto bar za nijansu preovladava. i sama si rekla, kod tebe emocije..iz kojih posle proizilazi seksualno , na primer. verujem da ima ljudi kojima su emocije negde u nekom zapecku. ja moram da priznam da sam dosta racionalna, nekad previse, i to mi nekad smeta u vezama, meni samoj smeta. tesko se zaljubljujem, na primer.
 
a kao neka crta karaktera... radio sam neki test, valjda je frojdov... 94% introvert, a na prvom mestu mi je bio intelekt... zaboravio sam kako je islo dalje... secam se samo da emocija nije bilo nigde :D
 
Intelektualno, pf al' ti je izraz... racio prevladava skoro uvek. I ono malo emocija što sam imala počela sam sasvim uspešno da gušim.
Seksualno nekako i ne dolazi u ovu kategoriju, ili možda ipak dolazi..... svađaju se 2 i 3 stalno. A i 2 i 1. 2 je pravi smarač :?
 
razumem. ali kod svakog od nas nesto bar za nijansu preovladava. i sama si rekla, kod tebe emocije..iz kojih posle proizilazi seksualno , na primer. verujem da ima ljudi kojima su emocije negde u nekom zapecku. ja moram da priznam da sam dosta racionalna, nekad previse, i to mi nekad smeta u vezama, meni samoj smeta. tesko se zaljubljujem, na primer.

pa mila i ja se jako teško zaljubljujem...
ali to ne znači da nisam emotivna. . .
niti to znači za tebe. . .

emocija?
to nije samo ljubav prema partneru...
zar nije ni mržnja emocija, i ljubomora, i osvetoljubivost?
to su sve stvrai koje OSEĆAŠ...

ja ne vreujem da postoje neemotivci ako se to tako može nazvati...

vidiš, čak i kad je neko hladan kao špricer
prema drugima,
on je onda samoljub. . .
ako ga baš briga šta će biti sa drugima samo da njemu bude dobro, on i dalje ima emociju...

samo drugačiju...

i, sad kad malo pogledam ovo iznad, opet mislim da je sve to jedna velika energija, samo što je do nas i našeg bića kako i prema kome-čemu ćemo je usmeriti. . .
 
emotivna sam previše:S
prvo moram biti emotivno ispunjena da bi mogla biti ispunjena i zadovoljena seksualno
razum kdo mene ne radi:D radi kad totalno pop.izdim pa je onda dobro da se smirim ili kada me neki idiot koji nije vredan iznervira...tada isključim emocije i uključim razum
ma ne znam više ni sama...:(
 
pa mila i ja se jako teško zaljubljujem...
ali to ne znači da nisam emotivna. . .
niti to znači za tebe. . .

emocija?
to nije samo ljubav prema partneru...
zar nije ni mržnja emocija, i ljubomora, i osvetoljubivost?
to su sve stvrai koje OSEĆAŠ...

ja ne vreujem da postoje neemotivci ako se to tako može nazvati...

vidiš, čak i kad je neko hladan kao špricer
prema drugima,
on je onda samoljub. . .
ako ga baš briga šta će biti sa drugima samo da njemu bude dobro, on i dalje ima emociju...

samo drugačiju...

i, sad kad malo pogledam ovo iznad, opet mislim da je sve to jedna velika energija, samo što je do nas i našeg bića kako i prema kome-čemu ćemo je usmeriti. . .

vidiš ja ne razumem kad je neko kako ti kažeš hladan ko špricer...da je neko konstantno hladan prema svim osoboma, da ne može biti niti jedan trenutak emotivan ja takve ljude jednostavno ne razumjem...za mene bi to bio problem...da sam hladno i distancirana od svih...ali oni to uopšte ne shvačaju kao problem i zato i nemaju osečaja pa nekog mogu i sasvim nenamjerno povrediti...a u stvari ne radeči ništa samo izigravati ice cub:???::evil:
 
kako bi ste sebe definisali, ako pomislite na to cime ste vodjeni kroz zivot i kroz kontakte sa ljudima?

1. emotivno
2. intelektualno
3. seksualno

sta dominira i kada? kada se sve to preplice? koliko koristite zdrav razum u ljubavi i obrnuto- koliko sve bojite emotivnim bojama onda kada je potrebno hladno racionalno rasudjivanje? sta mislite da vam je najvaznije da bude kompletno ispunjeno- vase emotivno, intelektualno ili seksualno bice? i koliko jedno drugo povlaci?
2.intelektualno,ubedljivo...mada bih ja to pre zvala racio nego intelekt,al ajde.uvek sam cvrsto na nogama,i prvo njega konsultujem.

1.emotivno ali ne nesto preterano u smislu da sam vodjena emocijama....nego u smislu da volim da volim i da me vole,da obozavam da osetim bit ljudi i stvari oko sebe i puls mog okruzenja...ne volim negativne emocije,i ne volim kada reagujem impulsivo...uvek sam relativno dobro znala da kontrolisem to ali sada mnogo bolje nego ranije.nekoliko puta sam se u besu cak i fizicki povredila...toga vise nema.dakle trudim se sa svima da iskljucim negativne emocije i kanalisem ih na nesto drugo,pozitivne emocije prihvatam.
uzgred i ja se jako tesko zaljubljujem ( kosultovati tacku pod dva :lol: )

3.seksualno - zanemarljivo.
 
pa mila i ja se jako teško zaljubljujem...
ali to ne znači da nisam emotivna. . .
niti to znači za tebe. . .

emocija?
to nije samo ljubav prema partneru...
zar nije ni mržnja emocija, i ljubomora, i osvetoljubivost?
to su sve stvrai koje OSEĆAŠ...

ja ne vreujem da postoje neemotivci ako se to tako može nazvati...

vidiš, čak i kad je neko hladan kao špricer
prema drugima,
on je onda samoljub. . .
ako ga baš briga šta će biti sa drugima samo da njemu bude dobro, on i dalje ima emociju...

samo drugačiju...

i, sad kad malo pogledam ovo iznad, opet mislim da je sve to jedna velika energija, samo što je do nas i našeg bića kako i prema kome-čemu ćemo je usmeriti. . .

niusi shvatila temu. pitala sam CIME odlucujes, u nekim situacijama? emocijama ili razumom, na primer? razumes? i cime najcesce odlucujes?
 

Back
Top