Американци снимају филм о Титу и Дражи?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Како се прича базиран на књизи "Заборављених 500" о акцијама ЈУВО Драже Михајловића у спасавању америчких пилота биће снимљен филм.
Како се каже биће снимљен 2008 године.
Дражу михајловића би требао да игра Робин Вилијамс а док би Тита можда глумио Џорџ Клуни.

http://www.ww2f.com/information-requests/20393-halyard-mission.html

RobinWilli_Cohen_11039290_400.jpg


Робин Вилијамс

GeorgeCloo_Grani_11682645_400.jpg


Џорџ Клуни
 
To je možda tebi Kluni bolji frajer od Vilijamsa, ali ne bih rekla.
tema:
baš je apsurdan taj deo istorije, Amerikanci napravili sfrj, postavili Tita, a Draža, kao njveći protivnik Tita, im spašavao pilote. Eto kako je to kad je neko čovek, a neki gnjide.

I partizani su im spašavali pilote, ali isto tako bušili gume Nemcima i minirali pruge da im voz ne ide.
 
Ништа ми не треба од говедара и балегара из САД - па макар то био и филм који у најпозитивнијем светлу приказује Ђенерала Дражу Михајловића..... само нека ми се љиге англосаксонске склоне с' очију.

Kad neko poštuje četnički pokret a nije siguran da li bi živeo pod monarhijom i još kaže da mu Ameri krivi, onda taj ima nedovoljno informacija.
 
Kad neko poštuje četnički pokret a nije siguran da li bi živeo pod monarhijom i još kaže da mu Ameri krivi, onda taj ima nedovoljno informacija.

Зашто стално произвољно лупаш и провоцираш. Добро знаш ко сам и врло добро знаш да сам и монархиста и припадник српских четника, тј. Равногорског покрета.
 
Зашто стално произвољно лупаш и провоцираш. Добро знаш ко сам и врло добро знаш да сам и монархиста и припадник српских четника, тј. Равногорског покрета.


1) Bila anketa i bio jedan odgovor
2) Koje akcije trenutno sprovode pripadnici četničkog pokreta?
 

1) Bila anketa i bio jedan odgovor
2) Koje akcije trenutno sprovode pripadnici četničkog pokreta?

НЕмам појма о каквој анкети причаш, ако је форумска углавном на њима не учествујем.

Ако си четник мораш знати које акције тренутно спроводе, тако да није потребно да о томе овде пишем - а ако ниси, као што ниси, не треба да знаш било шта о томе.8-)
 
НЕмам појма о каквој анкети причаш, ако је форумска углавном на њима не учествујем.

Ако си четник мораш знати које акције тренутно спроводе, тако да није потребно да о томе овде пишем - а ако ниси, као што ниси, не треба да знаш било шта о томе.8-)

This-Woman-Can-Have-200-Orgasms-a-Day-Even-Without-Having-Sex-2.jpg

Ako je sve tačno kako si napisao, onda sigurno znaš ko je ova žena?
 
Naravno, šta si ti mislio? Da je iz filmske ekipe? Da je za četnike u filmu?
Vidi, ona bar ne mora da dolazi na forum...

За разлику од тебе - који очигледно осим других бројних проблема имаш и сексуални....хихиииииииии........ дај некако се повежи са овом рибом па ћеш
можда да будеш више смирен...:lol::lol::lol: или нађи неку нашу снајку, овако
си мЛого фрустриран...
 
За разлику од тебе - који очигледно осим других бројних проблема имаш и сексуални....хихиииииииии........ дај некако се повежи са овом рибом па ћеш
можда да будеш више смирен...:lol::lol::lol: или нађи неку нашу снајку, овако
си мЛого фрустриран...

Kada je muško zadovoljeno onda dodje na forumda se zavitlava.
Kada nešto fali onda vredja ljude
Solidarnost.jpg

Burazerska solidarnost, ispomoć takoreći
:lol:

 
Kada je muško zadovoljeno onda dodje na forumda se zavitlava.
Kada nešto fali onda vredja ljude
Solidarnost.jpg

Burazerska solidarnost, ispomoć takoreći
:lol:


Драго ми је да још увек чуваш "СПИСАК НЕПОЖЕЉНИК У ТВОМ ЦАРСТВУ" и то лепим српским фонтом исписано, али, ипак :
 
Како се прича базиран на књизи "Заборављених 500" о акцијама ЈУВО Драже Михајловића у спасавању америчких пилота биће снимљен филм.
Како се каже биће снимљен 2008 године.
Дражу михајловића би требао да игра Робин Вилијамс а док би Тита можда глумио Џорџ Клуни.

http://www.ww2f.com/information-requests/20393-halyard-mission.html

RobinWilli_Cohen_11039290_400.jpg


Робин Вилијамс

GeorgeCloo_Grani_11682645_400.jpg


Џорџ Клуни

Ocigledno im je ponestalo tema...

Sve su Marsovce i Muslimane pobili,sad je red da se obracunaju i sa nama. :roll:
 
Kao po običaju, menjaš teze.
Ti naprosto uživaš u trolovanju tema.:lol:
Ali ok, ko razume shvatiće.

To što se ne slažeš sa mojim stavovima, zabradjena četnikinjo, ne znači da si vrstan poznavalac ratnih dešavanja u kojima nisi ni učestvovala.
Priznaj lepo da je sve plod tvoje imaginacije jer si do ušiju zaljubljena u stranku.
:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top