NAJLEPSI KOMPLIMENT KOJI STE DOBILI

*Purple Baby*

Domaćin
Poruka
4.030
Da li ste osoba koja zna primiti kompliment?:D
Ili ste od onih kojima je neprijatno,kada vam neko uputi lepu rec?:oops:
Da li cesce primate ili delite komlimente?
Evo i ovde mozete nekom uputiti nekakav lep kompliment ili napisati koji je najlepsi koji ste dobili,od koga i koliko vam to znaci!;)
 
Kad mi neko udeli kompliment, obavezno se zahvalim i razvucem osmeh oko glave. Evo, najskorije mi je jedan decko Iz SAD, koji slabo zna srpski, na pitanje da li su srpkinje lepe odgovorio - Ili su jako ruzne, ili su tako jako, jako, mocno lepe kao sto si na primer ti. Ceo dan sam se smeskala.
 
Evo ga, izvucen iz naftalina :D "ma nista ne brini samo opusti se jer ja te naprosto obozavam". To mi je rekao Igor na samom pocetku veze u Studentskom gradu. A ja ga pitam "Obozavas me?", a u isto vreme se secam kad sam ja njemu nekada davno rekla na moru na rodicu "Svidjas mi se", a on je meni rekao "Ja ti se svidjm?", ja cutim, on kaze "Zezas me". :D A gleda me pravo u oci, kao pit bul, zagriz'o i, gotovo. :D
 
Ja primam i dajem,ali vise dajem.Najlepsi mi je kada mi je jedna stara drugarica rekla:"Oh,Boze,sto nisam nastavila da se druzim sa tobom...",to mi je poslednji koji mi je ostao u bas lepom secanju...mnogo mi se vise svidja nego kada mi neko kaze da sam lepa...
A ovi za fizicki izgled,odlican je osecaj kada ti neko stalno govori da ti je kosa prelepa...a ostali,ono kao patike su ti bas super,imas lep rukopis itd.,ne primecujem.
 

Back
Top