Kampanja o Antinu

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Emisija na foxy sa voditeljkom , debelom crnkom.
Gosti Kandićka i Vučić.
Dovoljno za arenu....

Medjutim nije mi to značajno , jer tv namerno forsira razne šou trač napucavanja te hrani ono svinjsko i zlobno u stanovništvu....

A onda izjava Vučića:
-Vučić ima transkripte iz BIA o razgovoru Kandićke i Verana Matića sa B92 o načinu vodjenja propagande o Antinu i još nekim akcijama.

Ono što od ranije ostaje kod mene je utisak o selektivnom prijemu materjala kad je u pitanju analiza zločina u bosni....i nikada objavljenih tih materjala.
Ako se doda naknadna kampanja i ako su tačne indicije Vučića, onda nije problem u kandićki , već je problem u podršci koje Država i Politika pružaju Kandićki , umesto da forsiraju nezavisne organizacije, ali koje bi mogle da im dodju glave jer imaju inkriminisane materjale o mućkama u parlamentu....

Stoga se prvo sve grupiše u nezavisne organizacije, pa onda se zbog zapada blagonaklono gleda na kandićku , a namerno stišavaju ostale nvo.....
 
Вучић раскринкао кандићку у емисији реците народу на фокс

Gde su zločini nad Srbima
Prenosimo najzanimljivije delove iz emisije „Recite narodu“ u kojoj se vodio oštar duel
BEOGRAD - Građani Srbije koji su imali priliku da preksinoć gledaju emisiju „Recite narodu“ na Televizije Foks, koju je vodila Tanja Vidojević, bili su svedoci burnih dijaloga između generalnog sekretara Srpske radikalne stranke Aleksandra Vučića i predsednik Fonda za humanitarno pravo Nataše Kandić. Govorili su o Kosovu i Metohiji, o zločinima, o Haškom tribunalu i svemu što ide uz to.

Prenosimo najzanimljivije delove iz pomenute emisije:

Vučić: Mi smo ponosni na naše dobrovoljce koji su branili srpski narod. Oni nikada nisu pljačkali. Na svakom mestu im je govoreno da će ko god od njih bude pljačkao biti najstrože sankcionisan. Vi još niste dali nijedan primer ili ime i prezime nekog čoveka. Pogotovo to da mu je neko iz SRS rekao da pljačka. Ajde da vidimo ko je zaista činio zločine na prostoru bivše Jugoslavije! Govorite o Hrtkovcima, a što ne kažete kako su pojedini Hrvati uzimali kuće vrednosti od 220.000 maraka u Hrvatskoj, a davali svoje u vrednosti od 30.000 maraka ovde u Srbiji. A onda je tobože to neko odavde počinio zločin. Proterali su 500.000 Srba iz Krajine. Govorite: Nemoj da je neki Hrvat zločinac, nemoj da je Stjepan Mesić zločinac, nemoj da je Franjo Tuđman zločinac. Niko od ustaša po vama nije zločinac.

Kandićeva: Postoje suđenja u Zagrebu za hrvatske zločine...

Vučić: Koje zločine?! Imate suđenje za Počitelj i za još neke, ali to je ništa u odnosu na sve zločine nad srpskim narodom. Gospođo Kandić, šta je sa zločinima nad Srbima na području Kosmeta? Ja bih malo da govorim i o vašim zločinima u trenucima najteže agresije nad srpskim narodom. Evo, po vama, ja sam najgori zločinac na svetu, pa možda će ljudi da poveruju. Ali siguran sam da će ljudi da poveruju u vaše zločine. Prvo što smo ustanovili je da govorite da mi imamo srpske pretenzije na Kosovu i Metohiji. Ne znam o kakvim vi pretenzijama govorite na Kosovu i Metohiji pošto je to država Srbija. A i vi ste, gospođo Kandić, imali čudnu ulogu 1999. godine u jeku najteže agresije na srpski narod i nad srpskom državom. Šta ste radili tad? Da li ste sa albanskim teroristima vodili bitku protiv države Srbije i srpskog naroda?

Kandićeva: Nisam ratovala na Kosovu.

Vučić: Šta ste onda radili sa šiptarskim teroristima?

Kandićeva: Vi, radikali, imali ste svoje dobrovoljce na Kosovu.

Vučić: Nismo imali nijednog dobrovoljca na Kosmetu. Tamo su bili srpska policija i vojska. Nemojte da izmišljate.

Kandićeva: A dobrovoljci SRS?

Vučić: A šta je sa šiptarskim dobrovoljcima koji su se borili protiv Srba? To sve znate, pa što to ne kažete narodu. Što ne kažete ljudima da ste bili sa šiptarskim teroristima.

Kandićeva: Ne znam šta vam to znači.

Vučić: Ne znate šta to znači?

Kandićeva: Ne znam, zaista.

Vučić: Ne znate šta znači šiptarski terorista. To su oni koji su ubijali Srbe.

Kandićeva: Ja se nisam borila ni sa kim. Ja sam neko ko se bavi prikupljanjem podataka o ratnim zločinima.

Vučić: Šta ste onda radili sa šiptarskim teroristima?

Kandićeva: Izvinite, ali ne znam o čemu govorite.

Vučić: Da niste činili zločine protiv srpskog naroda?

Kandićeva: Ostavite se vi te vaše demagogije.

Vidojevićeva: Molim vas, govorite jedno po jedno...

Vučić: To recite gospođi Kandić.

Vidojevićeva: Imate li vi neke dokaze za te zločine?

Vučić: Nema zločina u kojima, gospođo Kandić, vi niste učestvovali!

Kandićeva: Nema zločina bez radikala i jako je dobro što počinje ovo suđenje Šešelju.

Vučić: Vojislav Šešelj će da rasturi Haški tribunal... Ja sada govorim o zločinima Nataše Kandić. Koliko ste samo zločina vi i šiptarski teroristi počinili.

Kandićeva: Nije tačno.

Vidojevićeva: Ovo ne može da se prati. Narod ne može da prati.

Vučić: Može, može.

Vidojevićeva: Ne može. Narod ne može da prati.

Vučić: Na koliko mesta ste bili u toku rata za vreme NATO agresije.

Kandićeva: Od 1991. godine pa do...

Vučić: 1999. godine za vreme agresije, gde ste bili, gospođo Kandić.

Kandićeva: Bila sam u Beloj Crkvi pored ogromne masovne grobnice gde sam videla kosti koje su bile spaljivane. Videla sam albanske žrtve.

Vučić: S kim ste se nalazili od albanskih terorista?

Kandićeva: Ne znam šta su vam teroristi.

Vučić: Videli ste se sa bratom Ramuša Haradinaja.

Kandićeva: Ne nisam nikada.

Vučić: Jeste. On se hvali kako vas je našao između Peći i Dečana, gospođo Kandić. To ne znate. Ne znate ko su teroristi.

Kandićeva: Ne to nije tačno. Nisam ga videla.

Vučić: Da niste zajedno ubijali Srbe i jurili ih do Đakovice.

Kandićeva: Vi ste toliko... Gde vam je bilo koji dokument o tome, a ne samo da govorite. Te vaše knjige su...

Vučić: Te knjige su ozbiljna dokumentacija.

Vidojevićeva: Vi govorite o stradanju srpskih civila, a recite kako i na koji način...

Vučić: Govorim o ubistvima.

Vidojevićeva: Kako?

Vučić: Lepo. Ona je znala gde ubijaju srpske civile, a samo je govorila o zločinima nad Albancima. Nije želela da kaže ono što je jasno videla i u čemu je direktno učestvovala.

Posle rasprave o Kosmetu, usledila je i rasprava o tome kako se finansira Šešeljeve odbrane i o Fondu za humanitarno pravo.

Kandićeva: Koliko tražite za honorare u Hagu?

Vučić: Meni ne treba ni dinar. Ja ne tražim. Traži dr Vojislav Šešelj da može da plati ljude, a nije dobio ni dinara. Jedini čovek koji nije dobio ni dinar.

Kandićeva: Vi tražite šest miliona eura za pripremu odbrane.

Vučić: Šest miliona evra, a ne eura. Euro se kaže u Hrvatskoj.

Kandićeva: Vi toliko tražite. Dosta te demagogije.

Vučić: Pa mi jedini nismo dobili ni dinara.

Kandićeva: Zašto tražite toliko?

Vučić: Zato što znamo da mi dinara nećemo dobiti. Neka ostane zapisano. Moram da vas pitam nešto. Mi nismo dobili ni dinara od Haškog tribunala. A koliko ste vi para dobili, gospođo Kandić? Evo mi nismo dobili ni dinara. A vi?

Vidojevićeva: A je li imate vi podatke?

Vučić: Pitajte to gospođu Kandić. Koliko ste para dobili od Soroša?

Kandićeva: Pa možete lepo da vidite u finansijskim...

Vučić: Koliko je to para? Koliko ste bogati? Koliko ste, gospođo Kandić, stotina hiljada evra uzeli od Soroša? Koliko para?

Kandićeva: Od čega vaša partija izdaje knjige?

Vučić: Mi izdajemo knjige iz budžeta. Štedimo pošteno i sve je u skladu sa zakonima.

Kandićeva: Koliko je vaš predsednik prikupio para?

Vučić: Ne znamo, ali mnogo manje od Soroša, gospođo Kandić. On je dobijao od ljudi koji su želeli da slušaju njegova predavanja. Koliko ste dobili para od Soroša? Nije valjda da se stidite od toga?

Kandićeva: Ne, ne, ne.

Vučić: Koliko je to? Vi to treba da kažete našem narodu.

Kandićeva: Finansije su javne.

Vidojevićeva: Koliko je to?

Vučić: Pa što mene pitate?! Pitajte gospođu Kandić.

Kandićeva: Od Soroševe fondacije dobijamo... Mislim da smo 220.000 ili 230.000 dolara.

Vučić: 230.000 dolara?

Kandić: Da.

Vučić: E, građani Srbije. Toliko košta, 230.000 dolara, da lažete srpski narod i da radite protiv zemlje i naroda.
http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/glas-javnosti-01-12-2007/gde-su-zlocini-nad-srbima

Вучић је на шмекерски начин раскринкао кандићку:).
 
al je raskrinkao :D:D:D:
kandicka je kreten, ali ovakvki tekstovi samo idu na stetu radikalima....
jbt....mal osam gledao tu emisiju....nesto kao

-znate vi ko je bio komandant
-ko je bio?
-njegovo prezima ima 5 slova
-nema pet slova, ima 9
-ima pet
-ne, ima devet
tu ih je prekinula voditeljka inace bih ocekivao ono
-samoglasnik
-suglasnik
-suglasnik
-samioglasnik
-prvi red
-drugi red
-prvi red
-drugi red
-treci red
-samoglasnik
-suglasnik
-samoglasnik
-samoglasnik
-troficren broj je:
-BACINAJE
 
Cuj raskrinkao... A sta, mi smo svi veverice i niko nije znao da Kandicka uzima lovu od Sorosa?

Nego, mora da je bila dobra emisija. Dve najvece nakaze u Srbiji reze i kevcu jedna na drugu. Zabava za celu porodicu.
 
Radikali? Ma neee, oni su miroljubivi. Ubili bi samo izdajnike, patriJotu nikad. :D

Срс јесте мирољубив. Издајници треба да се убију, да би било мира у Србији. Смрдократи су за немире у Србији. Хапшење Српских хероја. Демагогија смрдократска како ми у Србији треба да прихватамо понижавања. Србији нису потребна говнаре којима је главни циљ материјалне ствари и игнорисање Српства.
 
Cuj raskrinkao... A sta, mi smo svi veverice i niko nije znao da Kandicka uzima lovu od Sorosa?

Nego, mora da je bila dobra emisija. Dve najvece nakaze u Srbiji reze i kevcu jedna na drugu. Zabava za celu porodicu.

Дс је пун наказа. Сићи по јогурт западу и моли за још им је главни план. Како оно рече тадић "само напред":lol:. Само напред са дс у понижавањима. месић је дао одликовање кандићки, а месић и тадић су блиски. Иста говна.
 
Biraj reči Sokole. Preteruješ.

Срс није за убијање издајника. И ти га претера. Али би их похапсили и стрпали у затворе, тамо нек једу окорели хлеба и пију воду. Јел ти пратиш сателитске канале на западу. Видиш ли ти како хвале геноцидну творевину хрватску. месић демократа, хдз су умерени националисти. Хајде да нису ни по бабу ни по стричевима. Али овакво хвалисање усташа и чим спомену Срс одмах говор мржње и ултранационалисти. А хдз су им умерени националисти, усташа месић демократа.
 
Дс је пун наказа. Сићи по јогурт западу и моли за још им је главни план. Како оно рече тадић "само напред":lol:. Само напред са дс у понижавањима. месић је дао одликовање кандићки, а месић и тадић су блиски. Иста говна.

Pa ako Spanija, Italija, Nemacka, Britanija, Francuska silaze po taj jogurt i uvek pitaju treba li jos nesto, STA TI UMISLJAS DA JE SRBIJA?! Aman, dete, prokrci te mozdane puteve vec jednom!!!
 
Pa ako Spanija, Italija, Nemacka, Britanija, Francuska silaze po taj jogurt i uvek pitaju treba li jos nesto, STA TI UMISLJAS DA JE SRBIJA?! Aman, dete, prokrci te mozdane puteve vec jednom!!!

Нисам дете. Кад пишем запад, наравно да су немачка,шпанија, италија, велика британија и француска запад који се иживљава над Србима и хоће да им Срби сићу по јогурт. Ја као Србин не силазим никоме по јогурт. Моја комшиница је оставила богатство материјално хрватима да би остала Српкиња. Да си био на њено место, ти би постао хрват. Толико о твом поштењу.
 
Видиш ли ти како хвале геноцидну творевину хрватску.

Nisi pomislio da je to zato što su u Hrvatskoj obrnuto srazmerni (brojčano) stranke i ljudi poput SRS-a ovde? Hrvati, a i svi oko nas, vode pametniju spoljnu politiku, naročito prema USA. Dodvoravaju im se, šalju rođendanske čestitke, ne psuju ih na svakom koraku... Naravno da će Ameri nas manje da vole.
 
Nisi pomislio da je to zato što su u Hrvatskoj obrnuto srazmerni (brojčano) stranke i ljudi poput SRS-a ovde? Hrvati, a i svi oko nas, vode pametniju spoljnu politiku, naročito prema USA. Dodvoravaju im se, šalju rođendanske čestitke, ne psuju ih na svakom koraku... Naravno da će Ameri nas manje da vole.

Ево нешто из 1989, чисто да не заборавимо

Иако су новине забележиле да је прослави на Газиместану, поред неколико стотина исељеника са свих континената, присуствовало око 50 дипломатских представника, прећутале су да су амбасадори западних земаља одбили да присуствују; многи су прославу видели као манифестацију прегрејаног српског национализма. Због недоласка најжешће је кажњен амерички амбасадор Ворен Зимерман: Милошевић је девет месеци одбијао да га прими у званичну аудијенцију.
 
Nisi pomislio da je to zato što su u Hrvatskoj obrnuto srazmerni (brojčano) stranke i ljudi poput SRS-a ovde? Hrvati, a i svi oko nas, vode pametniju spoljnu politiku, naročito prema USA. Dodvoravaju im se, šalju rođendanske čestitke, ne psuju ih na svakom koraku... Naravno da će Ameri nas manje da vole.

Геноцидна творевина хрватска. Она је створена на милионе Српских лешева, као таква не може да се окаректизује никако другачије. Ниједна партија у геноцидној творевини хрватској није против олује. Нису за повратак Српске имовине. Срс су умерени националисти. Али то се не може рећи за већи део хрватских партија. Многи хрвати усташу месића називају комунистом, по њима није довољно оштар према Србима.

Озбиљно мислиш да је разлог то што им Србија не шаље роћенданске честитке у довољном броју:lol:. Дс им шаље много честитке. Кад им бус оде у вазду од ал каиде у лондону. Дс и остали осим Срс се утркивали ко ће да им пошаље више помоћи и да само кажу шта им је потребно. Па им то није помогло. Нити ће колико год пута да сићу по јогурт.

Нико се више не улизује американцима од садашње власти у Србији. Као што су американци спасили анте павелића, тако ће сваког ко је против Србије. Фби у америци је одавно ставио Србију као непријатеља америке. Њима једино одговара уништена Србија и побијени Срби.
 
Нисам дете. Кад пишем запад, наравно да су немачка,шпанија, италија, велика британија и француска запад који се иживљава над Србима и хоће да им Срби сићу по јогурт. Ја као Србин не силазим никоме по јогурт. Моја комшиница је оставила богатство материјално хрватима да би остала Српкиња. Да си био на њено место, ти би постао хрват. Толико о твом поштењу.

Gresis ili ne razumes! I iznad tog tvog zapada postoji neko! i on je zapad njima! Na taj zapad ja mislim! Da li stvarno mislis da je Srbija toliko mocna da moze da se suprotstavi ili utice na bilo koji politicki tok u svetu? Mozda ti znas nesto sto ja ne znam!:-?
 

Back
Top