Sta kupiti muskom detetu za krstenje ?

Alysa

Početnik
Poruka
44
Sestra od tetke mog muza krsti dete sledece nedelje. Malom je, ujedno i 1. rodjendan:razz:
Nismo pametni sta da mu kupimo, da je devojcica, bilo bi nam lakse, nesto zlatno za uspomenu. A ovako...:???:
Molimo vas za predloge,posto je mm blizak sa sestrom moze da pita da li mali vec ima tu i tu stvar i da li bi im dobro dosla, naravno mozete dati i vise predloga, tim bolje.:lol:
Narocito racunam na roditelje muske dece : sta su poklanjali vasoj deci i koliko im je to zaista bilo potrebno ?
Spremni smo da izdvojimo oko 5000 din ;-)
 
Moj sin je za krstenje, od kumova, dobio ''autic'', odnosno, ne znam kako se zove- ima 4 tocka (za malu decu je), ako ne hoda sa tim ce da prohoda. Znate na sta mislim, ima naslon, sediste se podize,kao gepek, ima volan, sirenu i gura se nogama, napred ima nekoliko varijanti za sviranje. To je odlican poklon, moj sin se sa tim igrao do 3 god, a onda ga je ostavio pored kvarcne grejalice, pa se deo unistio. Inace smo se svi vozili na njemu jer je to kvalitetna ''igracka''. Kosta do 3000, ima i jeftinijih, ali su ono losi. Zlato je skroz bezveze i ko to vise nosi deci! A kao dodatak, za 2000, mozete da mu kupite nesto extra od garderobe, recimo u ''todoru'', tamo ima prelepih stvari!
 
Ja sam veliki protivnik takvih manifestacija, ali moram ići više puta godišnje na iste jer u familiji imam mlađe roditelje koji to vole, i uvek deci slave rođendan u kafani, uostalom to je njihovo pravo. Moje iskustvo je da bez obzira što ja pokušam da te poklone svedem na neku pristojniju varijantu, uvek su moja deca dobijala te poklone po principu "što veće", tako da sam vremenom odustala i kupujem poklon po principu "šta će se dopasti roditeljima dece", tek kada su deca malo veća mogu da počnem da kupujem ono što to dete voli i šta odgovara karakteru deteta...
 
Sestra od tetke mog muza krsti dete sledece nedelje. Malom je, ujedno i 1. rodjendan:razz:
Nismo pametni sta da mu kupimo, da je devojcica, bilo bi nam lakse, nesto zlatno za uspomenu. A ovako...:???:
Molimo vas za predloge,posto je mm blizak sa sestrom moze da pita da li mali vec ima tu i tu stvar i da li bi im dobro dosla, naravno mozete dati i vise predloga, tim bolje.:lol:
Narocito racunam na roditelje muske dece : sta su poklanjali vasoj deci i koliko im je to zaista bilo potrebno ?
Spremni smo da izdvojimo oko 5000 din ;-)

Zlato nije za djecu,niti ce se on oduseviti s tim,a to obicno kupuju kumovi.Posto mu je i rodjendan moze biciklo ili auto na pedale za njegov uzrast,ili dajte pare pa nek roditelji odluce.:)
 
Nemojte nista da mu kupite vec za tih 5000 kupite evre i u stek stavite i tako sve dok on malo ne poraste i onda mu to dajte na gomilu :)

izvinite sto se nisam javila na vreme, jednostavno sam zaboravila :oops: da sam postavila temu.
Jos jednom se izvinjavam, ali postujem na vise foruma, pa mi je promaklo. Vasi saveti su korisini i nadam se da ce posluziti drugima.
Mi smo izabrali salomonsko resenje, kupili dzempercic, a u cestitkicu stavili EUR-e ;)
 
[QUOTENemojte nista da mu kupite vec za tih 5000 kupite evre i u stek stavite i tako sve dok on malo ne poraste ][/QUOTE

dok on malo poraste možda evropska valoota boode jen....ili ozon u tegli...........ili litar benzina.......ili sveta uopšte i ne boode...

koopite mu neku sooper igračku.............
 

Back
Top