Poziv

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nikolja_

Početnik
Poruka
22
Pozivam sve ucenike osnovnih i srednjih skola u Srbiji da se u slucaju proglasenja nezavisnosti Kosova i Metohije prikljuce bojkotu nastve i protesnoj setnji do americke ambasade i vlade Srbije. Pretpostavljam da ste za ovu akciju vec culi,prica se o tome.
Da biste ucestvovali u akciji ne morate biti pravoslavac, Srbin ili nacionalista. Potrebno je samo da ste covek i da imate malo humanosti prema ljudima koji zive u nehumanim uslovima u juznoj srpskoj pokrajini... U nadi da cete se odazvati pozivu, Milos
 
Predlazem da se udaljis sa teme. Ako vec ne zelis da pomognes Srbima sa Kosova , nemoj im odmagati,molim te. Zadnje sto mi trebaju su domaci izdajnici...
 
Pa barem da pokazemo da nam je stalo...[/QUOTE

koliko god je nama stalo toliko njih bole uvo...jeste da su protiv nas jer nisu napravili takav dogovor gde i nama a i njima odgovara sto je najgore od svega ali tu postoji jos jedna frka...ako u kojem slucaju ostane nama tj.zavisno kosovo doslo bi do rata za kosovo to znaci da bih se borio kao i uvek zapad protiv istoka...tj.SAD-Rusija kao najvece sile....velika je dilema...
 
ja sam za tebe domaci izdajnik, zato sto realno sagledavam stvari?

@dale92
A cak i da ne dodje do rata, cak i da Siptari pristanu da Kosovo ostane deo Srbije, ko bi voleo da nam oni napune parlament, pa da nam od Siptara zavisi buducnost? Daleko im lepa kuca...
 
a kao ona rihana i madona kao bore se da bude zavisno kosovo da bude nase kao mora da bude i to....
sve bi ja to poubijao dok su nas bombardovali dok nismo sastavljali kraj sa krajem njih je boleo k.urac....
 
Sta kao mi da strajkujemo... Bole Amere kur.ac za nas, bas njih briga da li cemo mi biti obrazovani ili ne... Ne bih da mnogo pricam o politici, ali posto vec sama tema ima veze sa istom, moracu... DakleM, mislim da je pitanje Kosova odavno reseno i da ovaj narod samo zivi u iluziji da se nesto moze uraditi! Samo cete bezveze da nakupite neopravdane, bolje ih cuvajte da mozete da ih iskoristite kad vam stvarno zatrebaju...
 
koliko god je nama stalo toliko njih bole uvo...jeste da su protiv nas jer nisu napravili takav dogovor gde i nama a i njima odgovara sto je najgore od svega ali tu postoji jos jedna frka...ako u kojem slucaju ostane nama tj.zavisno kosovo doslo bi do rata za kosovo to znaci da bih se borio kao i uvek zapad protiv istoka...tj.SAD-Rusija kao najvece sile....velika je dilema...[/QUOTE]

ma ne za amere bre, nego da se vidi na nam je stalo za ljude koji su na kosovu, za srbe, bre
 
pa njih bre boli uvo dal cemo da crknemo od gladi ili cemo da zivimo normalno...jedino mozes valjda kod nas da uradis jeste da ulozis da ugrozene porodice dodju ovde i da dobiju bezplatno stan ili nesto gde ce da borave...inace ti kod amera da se ide kao mi smo se digli kao i to...samo ce vas poslati nazad odakle ste stigli pa cak nece ni da vas saslusaju...mada i kod nas necete nista oni ce da obecaju a nece da ispune i da ispune to ce biti...znas kad...pokusaj ali po meni mislim da je uzalud...
 
e, dale dobro kaze: Ako ti je toliko stalo do tih Srba na Kosovu, lepo primi jednu porodicu u svoj stan, tako ces pokazati da ti je stalo...a bole njih **** da li ces ti da se setas po ulicama grada Beograda...
 
Nije bash sve tako jednostavno.
Naime, ukoliko Srbiji bude narushen suverenitet i teritorijalni integritet, a isto dozvoli medjunarodna zajednica, pokrajine mnogih drzhava u svetu, medju kojima je i Rusija, trazhitje i same nezavisnost, premda ista pravila vazhe u celom svetu, za svaku drzhavu, bez obzira na politichko uredjenje i ekonomski status.
Iz tog razloga ne bi bilo pametno da medjunarodna zajednica dozvoli isto.
Inache, Americi ne ide u prilog da snabdeva Albaniju sredstvima za rat protiv Srbije koji se mozhe zapocheti, od strane Srbije, samo da bi imali, iz neke njihove paranoje, pregled nad evropskim nebom.

Shto se tiche same shetnje, imam pametnija posla nego da lajem na pogreshno drvo. Ta shetnja bi bila Americi kao zrnce peska u peshchaniku... ;)
 
pa brate u pravu si...
mikelo: to isto moze evo recimo u mojoj skoli je bilo da ako neka porodica moze da primi neko dete sa kosova na nekoliko dana a pritom ne ide u skolu i imaju odobrenje od ministarstva valjda da mogu besplatno da idu bioskop mek itd...jbg budimo jednom ljudi iako smo srbi ako vec zelimo da pomognemo...
 
nece biti potrebe... bice vanredno stanje, opsta mobilizacija i sve ostalo... profesori [muska populacija] ce biti mobilisani i samim tim nece ni biti nastave...

premijer nam je cudo... hahaha voja kornjaca...

PS. Ne lupaj gluposti nece biti nista od strajka... Politicka realnost u Srbiji je da je kosovo nezavisno od pre par godina[blaza verzija]...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top