TEMA ZA ONE KOJI NE VERUJU U HOROSKOPSKE ZNAKE...tj tema za one koji nisu u TRIPU♥

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.590
Ne mogu da verujem da se neko obazire na horoskopske znake kad trazi partnera...:?:
To mi nikakoo ne ide u glavu, ili ono kao kad se neko lozi na IQ! Danas je bas radjen IQ test za ovu Petnicu i cuo sam da je bilo prepisivacine...pa cekajte ljudi? Jeste li gde culi da se prepisuje na IQ testu??? Pa koga time lazemo...pa SAMI SEBE naravno...
Ima jos mnogo TRIP stvari koje me nerviraju ali ne mogu sad da se setim... :D
 
e da i nerviraju me streberi!
nervira me jedna moja komsinica koja mi donosi nesrecu kad god je vidim...na zalost cesto je vidjam...
Nerviraju me Brazilski odbojkasi! Nerviraju me Dusko Vujosevic, Zvezdan Terzic, Fernando Couto i citava debilna zemlja po imanu Engleska!

Jaoj majko kakvi su debili ovi Englezi...ne mogu sad da nabrajam razloge ali znajte da je to najdebilnija nacija...:D
 
ja nikad nisam do kraja ni procitao one debilne horoskope u casopisima! oni su napisani tako da svako moze da se pronadje u njima...to jeste isplativo za debile ali ja ne nasedam na seljacke fazone. boli mene kita da li mi pise da cu ljubav naci sutra ili danas...to uopste nije bitno jer sve zavisi od nas samih...oni nas samo opterecuju nekakvim bezveznim datumima. Npr mojoj babi je pisalo da ce lupam sad joj se u nedelju desiti neka nesreca i zena nije izasla iz kuce! pa je li to normalno?
 
hm...nisam verovao do 22 godine...pa kad se malo zainteresovao za natalnu kartu, imao sam šta i da vidim...:shock: ..Ima tu nečega, ima...Na stranu oni uopšteni dnevni, meečni, godišnji horoskopi po novinama....to su gluposti....samo vrte par rečenica od znaka do znaka...danas jedno, sutra drugo...

Pa znas sta, ti horoskopi, bilo mesecni, godisnji, ili cak dnevni, nemaju veze s mozgom...
Ali astrologija kao nauka je drugo. Ima tu zaista nechega...
 
Ni ja ne verujem u horoskope,tipa dnevni,sedmicni,mesecni...ali astrologija je nesto sasvim drugo!Ima nesto u zvezdama...:D

Slazem se sa tim!;-)

Ali sam bila jako beesna kada sam widela na koji nacin se izrazawa postawljac owe teme!:evil:
Horoskop je debilan,ljudi koji weruju u to su debilni,Englezi su debilni(ne diraj mi Engleze:evil:),streberi su debilni.....what's the fu*king point here???:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top