Koliko na vas utice nedostatak sexa?

zanimljivo...danas je 02.12.,a? znaci...debelo sam zagazila u neyebicu, a da to nisam ni primetila...ali, sta cu...sve je za ljude....prvih mesec dana mi je bila frka...ali koliko se secam, samo sam dva-tri puta samu sebe odradila...misli su mi usmerene na neke druge stvari...vise mi nedostaju neznost i paznja..zato moj pas spava sa mnom...za sada mi sex ne nedostaje, a ako za koji mesec budem pocela da zaskacem tipove na ulici, znacu koliko je sati....;) :)
 
Pa da sam u braku 10 godina i da sam baš redovna sa mužićem, možda bi mi nedostajao ako se iznenada prekine... sve ostalo je obična umišljotina klinaca, godinski i u glavi. Kad mi neki klinja kaže kako nije mesec dana ništa yebo pa mu je kao bedak :roll: a ima 18 godina..... i nema devojku, a nije je nikada ni imao (ili je svakako nije dugo imao), ili kad tako nešto izvali klinka..... mislim koliko to debilno zvuči ustvari?! :|

Lexu za precednika
 
Smatrate li da nedostatak sexa ima nekog uticaja na vas?
Fizicki , psihicki ili na hormonskom nivou?

Moze li to da ispravi samo sex , ili je prava stvar sex sa osobom u koju ste zaljubljeni?

Kako se to ispoljava kada ste pak u dugoj vezi?

Trebalo bi razlikovati ljubavni sexualni onos i mehanicki sex. odnos. Bez ljubavi zivot nece opstati, a ni bez sexa, no 'napred-nazad' sexualni odnos nece bas nikome faliti, a sveukupno takavi primitivni odnosi generalno pogorsavaju kvalitet zivota. Zato savet bi bio: prvo se angazujte u ljubavi pa onda se sexajte koliko vam drago, i to sto vise to bolje. Sama anketa kaze da redovno upraznjavanje sexa ce produziti zivot i do 20 godina.
 
zanimljivo...danas je 02.12.,a? znaci...debelo sam zagazila u neyebicu, a da to nisam ni primetila...ali, sta cu...sve je za ljude....prvih mesec dana mi je bila frka...ali koliko se secam, samo sam dva-tri puta samu sebe odradila...misli su mi usmerene na neke druge stvari...vise mi nedostaju neznost i paznja..zato moj pas spava sa mnom...za sada mi sex ne nedostaje, a ako za koji mesec budem pocela da zaskacem tipove na ulici, znacu koliko je sati....;) :)

Verovatno neces, jer zene poseduju, za muskarce nepojmljiv sklop, da mogu bez sexa, samo treba poceti i da se sloze kockice i eto par godinica bez sexa (cak znam slucaj i bez samosexa).

Zato prstiTJ na celence i razmisli dobro sta moze da bude i zaskaci ih o'ma'... :twisted:
 

Back
Top