Шта жене више привлачи код мушкараца...?

Ne volim praznoglave i nabildovane, a ne volim ni mrsave, ali pamet vooooolim. Jos ako je visok iznad 190 i ima bar 95kg. Idealno! :-P

I da je dobio nobelovu nagradu za fiziku, zavrsio fax i doktorirao u 23., vrhunski je sportista, mnogo dobar ebac sa tukiem od 22 cm, da ima smisla za znisbi, svoju firmu sa 1000 i nesto radnika,...............ebi ga sad i ti....:lol:
 
Определите се за једно од та два. Знам да би неке хтеле и једно и друго, али шта би изабрале од та два то ме занима?
Доста занимљиво питање. Баш ме занима шта ће девојке одговорити.

iz mog iskustwa mogu da ka'em , da su owe dwe kategorije nebitne, bitno im je da ima malog djoku pre swega:)
 
Koliko sam ja primetio zene vetjinom ne gledaju na privlachnost kao mushkarci....tachnije ne reaguju na iste stvari...ima i onih koje gledaju identichno kao mushkarci na zene ali za razliku od mushkaraca to nije 99% zenske populacije.
Evolutivne razlike+uticaj drushtva,individualne odlike jedinke..itd.,itd.
Ali u "savremenom"drushtvu i to se polako menja...
ilustruj primerom sta si hteo da kazes
sve imam osecaj da vrdas nesto :?
 
Ne volim praznoglave i nabildovane, a ne volim ni mrsave, ali pamet vooooolim. Jos ako je visok iznad 190 i ima bar 95kg. Idealno! :-P

Значи Војислав Шешељ је твој тип мушкараца. Интелектуалац, изнад 190 цм и има бар 95 кг. Тако испада по овоме што си написала, да је Шешељ твој тип:D
 
Predpostavljam da ste sve ribetine kada vam takvi frajeri samo leze...

Za sebe uopste ne mislim da sam ribetina, posebno shto nisam ni mlada .. ali to ne znachi da za vezu treba da uzmem nekoga poshto poto .. pa onda cu radije da budem sama. Shto se tiche samog seksa tu vec imam drugachije kriterijume. Ne mora da bude krupan i pametan :)
 
Значи Војислав Шешељ је твој тип мушкараца. Интелектуалац, изнад 190 цм и има бар 95 кг. Тако испада по овоме што си написала, да је Шешељ твој тип:D

Aj generalizuj josh malo....
Cela tema je glupost...
 
Koliko sam ja primetio zene vetjinom ne gledaju na privlachnost kao mushkarci....tachnije ne reaguju na iste stvari...ima i onih koje gledaju identichno kao mushkarci na zene ali za razliku od mushkaraca to nije 99% zenske populacije.
Evolutivne razlike+uticaj drushtva,individualne odlike jedinke..itd.,itd.
Ali u "savremenom"drushtvu i to se polako menja...
Koji si ti kalup za kolače :|
 
Krupan, pametan i kur@t .. ili ostajem sama.


Ниси добро одговорила на питање. Знам ја да би ти хтела све најбоље.

Поставио сам ову тему да видим да ли жене више привлачи физички изглед мушкарца или памет код мушкарца. Знам да је и једно и друго битно, али шта би пре изабрале од та два за везу? Е то ме занима. ( Имам и добре разлоге због чега ово питам)
 

Back
Top