Amerikanci i Nemci dolaze da zavrse etnicko ciscenje Srba sa Kosmeta

Hajde Mito kasno je,popij svoj lek i preseli se u zemlju Petra Pana gde ces ostati dete do kraja zivota.

Хехехе..... ја немам никакве потребе за узимањем лекова а ти си дечко очигледно данас од Чеде добио дуплу дозу па си у "елементу"... све знаш...:lol::lol::lol: дрога
је чудо, пази само да не поверујеш да си птица па полетиш са неког петог спрата, има таквих случајева...8-)
 
Хехехе..... ја немам никакве потребе за узимањем лекова а ти си дечко очигледно данас од Чеде добио дуплу дозу па си у "елементу"... све знаш...:lol::lol::lol: дрога
је чудо, пази само да не поверујеш да си птица па полетиш са неког петог спрата, има таквих случајева...8-)


Ja znam za slucaj vrlog Kostunicinog bivseg savetnika Grade Nalica,za neki drugi slucaj nisam cuo...
 
bice kfora na severu da stiti siptare dok isti dovrsavaju svoj posao "preuzimanja granica i teritorije nezavisnost kosova" i proterivanja i ubijanja preostalih srba .

sta ces ti uraditi ako siptari krenu da kolju i ubijaju preostale srbe tamo?

ma ono, konsultovacu se sa super mitom, da vidim kako i kad krecemo u odbranu otacestva
samo ne mogu dugo da ostajem
imam neke planove i guzvu, pa veza, pa se navukao na prison break...i tako.....
al' dogovorimo se
 
mislim da je cvrst stav 8 miliona ljudi vrlo dobar argument da 5 (ako i pola od toga) miliona ljudi preispita svoj stav da otmu nesto od tih 8 miliona...


Pa mozda bi bio da tih 13 miliona ljudi koliko ih je ukupno zive na Kosovu. Kao sto ni Kanada ne bi zadrzala Kvebek da je na referendumu izglasao nezavisnost,iako u celoj Kanadi ima vise anglofona,nego frankofona.
 
ma ono, konsultovacu se sa super mitom, da vidim kako i kad krecemo u odbranu otacestva
samo ne mogu dugo da ostajem
imam neke planove i guzvu, pa veza, pa se navukao na prison break...i tako.....
al' dogovorimo se

А ти се љиго радујеш могућој трагедији и несрећи српског народа!:oops::oops::oops:
 
naravno da mora.
u protivnom, cemu radovanje "spasice nas braca rusi"....

Апсолутно нису дужни ни прстом да мрдну.
А,што се тиче спасења,оно је већ обављено.
Свака помоћ је добродошла.Само је важно да се не одмаже.

Али,ето наши вајни амерички и западноевропски пријатељи нам свесрдно помажу најављујући и припремајући још једну српску кланицу.

Као што сам рекао,заиста верујем да до сукоба мора доћи,пре или касније.
 

Back
Top