Skidanje masnih naslaga sa ZADNJICE.

vertis

Zainteresovan član
Poruka
206
Posto u poslednje vreme nisam vodio toliko racuna o
svom izgledu jer sam jeo kao lud (nisam iskompleksirana osoba),
ugojio sam se jako za kratko vreme,i deo te mase otisao mi je u
zadnjicu tako da je se rasirila ko ne znam ni ja sta...

Recite mi koje su najbolje vezbe za skidanje masnih naslaga
sa zadnjice???

Hvala unapred.
 
nece to ici tako, telo ne trosi masne naslage po tom principu, ne moze da radis vezbe za zadnjicu da bi skinuo masti sa iste.
Telo prati neki sablon, koji je manje vise od osobe do osobe drugaciji i po tom sablonu topi masti sa odredjenih delova tela.

Znaci i ako radis vezbe za zadnjicu moguce je da ce telo da topi masti sa ruku, a i da bi do tog dosla mora da budes u kalorijskom deficitu.
 
Najvažniji organi se nalaze na delu stomaka prema glavi. Noge i ruke nemaju funkcije da održe život organizma. Oni potpomažu čoveku da se bavi raznim aktivnostima (bere jabuke, da se kreće, trči itd) Stoga, telo je pametno dizanirano i proces mršavljenja je savršen kao što bi trebao da bude.

Organizam čini uslugu time što sklanja višak energije u salo oko struka i čuva ga za kasnije, jer ako to ne radi bili bismo u velikoj nevolji.
Kad želiš da skines kilograme on prvo crpi iz manje bitnih delova tela.
Njega nije briga da li želite da oslabite zbog neke određene osobe ili želite da se neko okreće za vama ili želite da se takmičite u izgledu. Šta god da je razlog.

Primer za varenje: Organizam reaguje na unos nutricija, UH, proteina, ezima itd. Ostale ne prirodne hrane koje dođu u većim količinama (pogotovo hemijske supstance za koje nije dizajniran da prepozna niti uzvari) on stavlja u salo.

Mi svakog dana živomo u telu koje nam priroda obezbeđuje i ta tela moraju pratiti zakone prirode ili u suprotnom sleduju posledice.

Najlakše je kriviti majku Prirode, mnogo teže je snositi odgovornost na sebe. Pre svega razlog zašto je osoba dobila salo oko struka je zbog lošeg životnog stila. Jelom ne prirodnih hrana, šećera, brašna i ne ativnošcu. Lako je upirati prst u društvo ili kriviti Prirodu, ali to krivljenje i nabeđivanje neće učiniti da problem nestane. Problem je i dalje tu.
Jedini način da se uradi nešto povodom toga je da se uzme odgovornost za sebe i reši problem.
Treningom, boljom ishranom i ostalo.

P.S. Možda sam ovo oštro rekao. Moja poenta je da je veoma važno uzeti odgovornost u svoje ruke umesto kriviti ostale.
 
Za svako mršavljenje je potrebno treniranje i pravilna ishrana...da se ne lažemo, to je jedina osnova dobrog izgleda...;)

Nisi bas u pravu.To je osnova dobrog zdravlja a ne izgleda.
Ima ljudi koji treniraju a i ne jedu mnogo a i dalje su debeli,jednostavno su takvi.
A ima neki koji nista ne treniraju a jedu sve i svasta pa im nista ne fali.
Sve zavisi od coveka do coveka.............
Ali da,slazem se da je za svako mrsavljenje potrebno treniranje i pravilna ishrana...........
 
To su pantalonice napravljene od plastike (nesto kao plasticne kese tanje ili deblje) mozes ih kupiti u svakoj apoteci..Cena od 300 dinara, pa na gore....
Podsticu znojenje...Dobre su, ali se lako mozes prehladiti u njima jer se bas jako oznojis kad vezbas u njima...Podsticu mikrocirkulaciju, ubrzavaju izbacivanje viska vode...

Extra. :) Prvi put cujem za to.
 

Back
Top