Klizanje, klizalista

Nemam pojma koja je cena sada, bas sam bila pre neki dan, prolazim par puta nedeljno sve cekam kad ce da otvore:-) Ali radovi su jos u toku:-( Prosle godine je bilo 150 karta i 200 klizaljke. Nadam se da nece povecavati.
Kad kazem da nije guzva, ne mislim da ima petoro ljudi ali taman ima toliko da mozes lepo da klizas, bez sudaranja:-) A sto se lomatanja tice, uvek ima onih koji padaju, veruj mi da se tome ama bas niko ne smeje. Svako padne kad tad;-)
 
Pa u pravu si svako padne kad tad... ali kad se covek od verovatno 210cm u tim klizaljkama i skoro 100kg razvuce preko leda, i to na svakih nekoliko minuta... onda nije sto je smesno... nego sto i boli (boli sto ti se smeju:D:D:D).
 
Zar je moguce da nema klizaca?:-( Jel ste culi da je otvoreno klizaliste na severnoj strani Arene na 800m2? 150 dinara je karta i 150 klizaljke... Sto je jeftinije nego bilo gde u gradu. A ponedeljkom je za dz;-) Jel bio neko ili planira da ide? Ja cu svakako otici al ne znam kad pa rekoh da neko prenese utiske:-)
Inace buduce klizace mogu da posavetujem da ukoliko im se klizanje svidja obavezno kupe klizaljke... Jer one plave plasticne koje se iznajmljuju na klizalistima su ubistvo za stopalo i zglobove. Ja sam nasla head-ove klizaljke i nisam mogla da verujem koliko su udobne i drugacije od onih plastikanera...
I ajde ljudi, sezona je pocela-na klizalista!!!;-)
 
Ines, zivo me ineteresuje... Jel uhodis mene ili njega?:-D
Ni jednog, ni drugog....Znaš da sam često tu na ''Rekreaciji'', pa videh i da si tražila partnera za ples, a i tad nam se Zverko nešto premišljao- kao 'oće, pa neće....sad njemu treba partner(ka) za klizanje, pa reko' što se ne biste našli....Ne mislim kao muvanje, nego kad već imate slčna interesovanja- što da ne....:wink:
 

Back
Top