Ljubavnica

SoSadGirl

Početnik
Poruka
11
Bila sam sa ozenjenim muskarcem godinu dana. On ima i dvoje dece. Nije imao dobar brak ni pre mene ali se nije razveo jer zivi razdvojeno od njh zbog posla u drugom gradu. Sada zeli da ostanem sa njim a da nju ostavi. Spreman je da plati bilo koju cenu da bi ostao sa mnom, ali ja nisam sigurna da sam spremna na tako nesto. Imam 18 godina i ne bih da se sada vezem za nekog za citav zivot. S druge strane volimo se i ne mozemo jedno bez drugo. Obostrano je jer mi je pokazao na mnogo nacina koliko me voli. Ja sam ga ostavila ali se mesecima mucimo a nismo zajedno. Unistavam jednu iskrenu i veliku ljubav a u ljubavi nema granica zar ne? Vredi li odreci se svega zbog ljubavi???
 
Imam 18 godina i ne bih da se sada vezem za nekog za citav zivot. S druge strane volimo se i ne mozemo jedno bez drugo.

Pa budi sa njim u vezi, zashto bi se vezivala za chitav zivot? Mislish da si obavezna prema njemu? A pazi koliko je on sebichan, kako mu nije palo na pamet da je on svoju mladost iziveo, a da si ti tek zakorachila u zivot odraslih, nego bi da te smota u brak. To nemoj da radish, niti da podrzavas njegovu odluku da ostavi zenu bash zbog tebe ... neka je ostavi zbog sebe, ako ima petlju.

Vredi li odreci se svega zbog ljubavi???

Ne vredi.
 
Prevejani matorac ulovi u zamku mladu djevojku...Kraj price je porazavajuci...Ona ce zbog ljubavi svega da se odrekne da bi mu bila kuvarica i spremacica a on ce i dalje da uziva u zivotu samo sad sa mladjim mesom....Grozno zvuci ali nebih nikada sebe ugrozavala u toj meri ni zbog koga...(osim zbog deteta naravno). Svaki covek mora da zna ko je i sta je, i da mu sreca nezavisi od drugih...
 
Bila sam sa ozenjenim muskarcem godinu dana. On ima i dvoje dece. Nije imao dobar brak ni pre mene ali se nije razveo jer zivi razdvojeno od njh zbog posla u drugom gradu. Sada zeli da ostanem sa njim a da nju ostavi. Spreman je da plati bilo koju cenu da bi ostao sa mnom, ali ja nisam sigurna da sam spremna na tako nesto. Imam 18 godina i ne bih da se sada vezem za nekog za citav zivot. S druge strane volimo se i ne mozemo jedno bez drugo. Obostrano je jer mi je pokazao na mnogo nacina koliko me voli. Ja sam ga ostavila ali se mesecima mucimo a nismo zajedno. Unistavam jednu iskrenu i veliku ljubav a u ljubavi nema granica zar ne? Vredi li odreci se svega zbog ljubavi???


Ovo samo moze da kaze neko zeljan paznje - pa ako joj tu paznju pruzi neko ko mu/joj imponuje - rezon ode niz reku...
 
ma šta znače ove poruke di dođe neko i ostavi pitanje, i ima samo jednu poruku i više ga nema nikada?

a što se teme tiče,

žene su rekle...
a ja podržavam...
to što su rekle...
 
Bila sam sa ozenjenim muskarcem godinu dana. On ima i dvoje dece. Nije imao dobar brak ni pre mene ali se nije razveo jer zivi razdvojeno od njh zbog posla u drugom gradu. Sada zeli da ostanem sa njim a da nju ostavi. Spreman je da plati bilo koju cenu da bi ostao sa mnom, ali ja nisam sigurna da sam spremna na tako nesto. Imam 18 godina i ne bih da se sada vezem za nekog za citav zivot. S druge strane volimo se i ne mozemo jedno bez drugo. Obostrano je jer mi je pokazao na mnogo nacina koliko me voli. Ja sam ga ostavila ali se mesecima mucimo a nismo zajedno. Unistavam jednu iskrenu i veliku ljubav a u ljubavi nema granica zar ne? Vredi li odreci se svega zbog ljubavi???

ako je on resio da ostavi zenu, neka je ostavi, ionako im je lose u braku. a zasto moras da se odmah vezujes za njega? zasto ne bi ste imali normalnu vezu, posle njegovog razvoda, on kao slobodan. zasto on ima ideju da ti odmah treba da se udas za njega po njegovom razvodu? treba mu neko da mu pegla?
ja ne vidim tu neki problem. ako hoce nju d aostavi, ok, reseno pola komplikacija za vas. ali ako se odmah udas za nejga, to je za tebe ipak..hm....mlada si..
 
znaci, ja nikad ne bi' za sebe rek'o da sam neciji 'ljubavnik'... mislim... nikad ne bi' bio to... to meni zvuci tako ponizavajuce... al', da ne lajem previse... jel vam rek'o vas rikan sinoc da izlazi 2 na aston vilu? (ostalo sam sve promasio, za zapisnik)... al'... svako hvali svoga konja, a moj konj se zove 'aston vila'... imali smo isto i vucjaka... zvao se 'Bucko'... i mnogo smo voleli tog psa... al' je umro... :( i dogovorili smo se da nikada vise necemo imati nekog drugog psa... nista njega ne moze da zameni... i, kad bi' se pojavio, posle par nedelja, il' par meseci, tacno je mog'o da oseti... i dodje do auta i skoci na mene... stavi mi sape na grudi... i tacno moze da se vidi da je srecan sto me vidi... sve mi zao sad... majke mi... :(
 
Mnogo si mlada, zivot je pred tobom, nemoj tako rano da se uvaljujes u brak, u mnoooogo velikom broju slucajeva je to osudjeno na propast. Ako mozete da budete u vezi, budi dok vam je lepo. Nemoj da sutra kad budete raskidali da ti kaze da je on zbog tebe napustio svoju zenu i decu, pa da se ti osetis krivom ili da ostajes u vezi zbog toga. Kao sto je vesela rekla, nek to uradi zbog sebe.
 
@Tamigo: Što bi se osetila krivom ako se sada ne oseća... Pa valjda zna da mu razara brak svaki put kada se zvekne sa njim, a posle... pa već je razoren, zar ne?
 
Prvo i pre svega, dobro se provedi, mnogo ti je rano da odlucujes o celom zivotu.

Sve previse fatalno posmatras.

Pogledaj malo vise oko sebe i videces koliko toga ima, ne bacaj sve to...

Te price nemaju bas dobru osnovu u danasnje vreme. Ja sam kao sredovecan, i mislim da ne bi trebalo niko da tako odmakao vezuje za sebe previse mlado. Nije dobro... A provedi se koliko mozes.... dok traje... i ne rastezi...
 

Back
Top