natalna karta - besplatno - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 40 od 40

Tema: natalna karta - besplatno

Acting_Me nije na forumu
    My friend, it seems quite odd, but you are the show you've paid for.
    Ističe se Acting_Me (avatar)
    Učlanjen
    09.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: natalna karta - besplatno

Ima tema slicna ovoj, zove se jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaao, i tu ljudi kukaju tako, pretezno zene kad zgaze lego kockicu ili barbiku...
    Sad ozbiljno.
    Razumijem da Vam nije lako, i predpostavljala sam kako to ide, ali sad bas imam jasnu sliku.
    Ali morate da razumijete i to da ne moze svako da dode do astrologa. Ja sam iz Cg i kod nas ne mozete bas tako lako naci nekoga da vam protumaci kartu. Kakvi lako-ja licno-nikako. I onda lijepo sjednem i citam ove sto izradi kompjuter, i kontam radeci nekome kome se zadesi recimo isti podznak, da je pola natalne isto.
    Nego, ja htjedoh da pitam, ako me npr zanima tumacenje natalne, i zelim da naucim nesto, gdje to da uradim? Mislim, postoji li neki sajt, sa objasnjenjima, ili tako nesto? Da li je neophodno crtati natalnu? Ako vas nije muka, odgovorite mi na ovo.
    So what's your diag-nonsense?

Zainteresovan član Olivera Katarina (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    23

Genijalno....
    Obozavam taj pristup koji doduse pre dobijete preko privatne poruke: ''moji podaci, zanima me da li cu se udati ili ubiti a i neki su mi rekli da cu sutra kod zubara pa ne bi bilo lose da saznam u koliko sati mi vade kutnjak,a doduse nemam kucnu pomocnicu, ostavicu rucak da se krcka na tihoj vatri..sta ako izgori? Mozda me muz ostavi i potrazi ljubavnicu? A njeno ime? Kako se ona zove? Aj plizzzzzzzzzzzzzzz mi uradi i jedan uporedni..''

Mislim ljudi, da li ste vi svesni sta pricate?
    Evo ja sam primer koji je dosta radio uporednih horoskopa, ljudi su mi se uvlacili a ja kao da sam nekom ne znam sta duzna, pisala sam, nisam odbijala, nekima sam pisala i suvise...preko mailova slala, cesto nesto izbegavala same forume da tu prezentujem, jer objektivno mislim da forum i nije bas mesto gde mozete sav ''prljav ves'' da izbacite...Mislim, bas da kazete nekom nesto intimno....da citaju svi zivi... hm, mnogi nece nista na temi da vam kazu nego se upravo javljaju preko privatne poruke, evenutalno da se zahvale...
    Ono sto mene posebno interesuje sto se svi postavljavaju prema vama kao da ste im nesto duzni....ne znam, jesmo mi mozda neki online frikovi koji nemaju svoj zivot? Pa ja sam sama sebe zaboravila, ne secam se kad sam zadnji put svoj natal gledala...
    Shvatite, sve je stvar dobre volje.
    Astrologija nosi dosta odgovornosti, ako ne zelite da vas neko laze.
    Sa druge strane to je vrlo kompleksna nauka. Ono sto sam se licno uverila jeste da postoje oni ljudi koji vas cak ni ne razumeju, misle da je zivot crno ili belo i pitaju kojekakve gluposti. Objektivno, ako poznajete energiju koja vam je data, mnogo toga je i do vas..nema svako horoskop koji je baziran na cisto sudbinskim desavanjima...Postoje takvi horoskopi gde sami apsekti traze introspekciju i dosta bavljenja sobom da bi doslo do neke materijalne realizacije...Isto, kad kazu imamo probleme..Pa imamo ih svi! Ja sam zbog tone tih istih *mada daleko gorih, pomislim nekad kad me pitaju, eeeee, da ste svesni koliko vas zivot i nije strasan uopste!!!* SAMA naucila i istrazivala...ali ok,stojim iza toga da ne mogu svi biti astrolozi, mnogi mogu da nauce teorijski dosta ali da budu prosecni astro...I danas svi rade tu astrologiju i to dosta nehumano...Objektivno ne treba biti sebican, ali cudno je to sto su ljudi zaista nezahvalni.... Pa stvarno nije u redu....
    Ovi izvikani astrolozi plene pare, gladne su im oci a opet nista ni ne znaju. To sam se sama uverila, na kraju sam krenula u nauku sama apsolutno...Ako nesto silno zelite nema toga sto ce vas spreciti u nameri da to ostvarite.
    Prvo morate upoznati sebe. Niko vam ni nece resiti problem ako ste totalno usamljeni time sto ce vam, reci da za 10 godina imate priliku za brak... On ce sutradan ustati i pomisliti na samoubistvo...gde je tih dalekih deset godina, nekad nam i za godinu nesto deluje nemoguce.... Naprosto astrologija vam daje mogucnost da spoznate sebe i da naucite da zivite u sadasnjosti a ne na rascepu perfekta i futura I...Dosta je bilo zivljenja u maniru halapljivog prozdiranja Vremena i Zivota i ogradjivanja ujedno od istog...Kontradiktornost je danas znacajna etiketa,,, Elem, astrologiju treba raditi onome ko je razume, ja kazem: ne razumeju svi...I stojim iza toga. Uostalom lako se da primetiti i kome je zaista neophodno vase tumacenje...Sada pribegavam toj metodi. Tamo gde vidim da zaista ima dosta patnje ili neceg slicnog, to odradim....
    Ali ovo je uvreda, mislim na samu temu. Zaista.
    Sta sve meni ne treba qq....pa nikom nista ni ne trazim....

malasajupitera nije na forumu
    jednog dana ću proći kroz kapiju, hoću tako mi svih bogova
    Zainteresovan član malasajupitera (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    24

Ali ima i profesionalaca koji deru po dzepu a nedobijes, ama bas nista, najbolje je sam tumaciti i uciti polako, ruku na srce ima dobrih astrologa ali do njih je tesko doci jer se ne eksponiraju kao neki kvazi astrolozi.

Aktivan član UltimaN (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Moja najbolja drugarica je frizerka... Kad god sam išao kod nje na šišanje, nikad mi nije naplatila... Na moje insistiranje počela je da mi naplaćuje... Ja sam tako isto mnogima gledao horoskope za dž i umesto da ti neko kaže hvala, posle datog odgovora na njihovo pitanje postave ti još 4-5 novih pitanja...

Onda i meni puče film, više nikom ne gledam za dž, cena je 200 € rekao ja tri reči ili pričao celi dan, zavisi od inspiracije... Sad mi dođu samo oni koji zaista cene to što se uradi.

Inače, deo krivice snose i oni koji to rade za dž... Oni prvi ne poštuju svoje znanje...

Nego, moram da ispričam jedan vic koji je vezan za ovu temu... Ne znam baš da pričam viceve al valjda ću uspeti nekako...

Otvorio neki frizer u Americi frizerski salon... Čovek je bio sin nekog bogataša, imao je para i sve, al mu bilo dosadno i želeo je nešto da radi... I prvi dan, dođe mu jedan pekar, on ga ošiša i kad pita pekar koliko treba da plati, ovaj kaže da to radi iz hobija i da je šišanje besplatno.
    Sutradan kada je frizer došao da otvori salon, ispred salona je zatekao korpu punu sveže ispečenog peciva uz zahvalnicu za besplatno šišanje. Tog dana mu je došao na šišanje i jedan poslastičar i sutradan bude ista situacija... Korpa puna kolača i zahvalnica... I dođe mu treći dan jedan balkanac, on ga ošiša, kaže da je šišanje džabe itd.... I šta mislite šta je zatekao ispred radnje sledeći dan? 20 balkanaca u redu za šišanje!

Primećen član emillly (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    27

Citat Original postavio UltimaN Pogledaj poruku
    , cena je 200 € rekao ja tri reči ili pričao celi dan, zavisi od inspiracije... Sad mi dođu samo oni koji zaista cene to što se uradi.
    Dobro je da ti doju za te pare,da nisi malo preterao sa cifrom?
    Mislim,cak niko ni od poznatih astrologa ne naplacuje toliko..

Aktivan član UltimaN (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Naplaćuju, naplaćuju i mnogo više od toga... Al nema veze, astrologija mi nije primarni način finansiranja, a i klijente dobijam samo po preporuci.

A cena je tolika iz prostog razloga što dato vreme nikada ne uzimam zdravo za gotovo i što UVEK uz natalnu radim i rektifikaciju, a to je prilično mučan posao. Jednostavno ne želim da se trudim oko natalne karte sa pogrešnim vremenom jer time prvo sebi srozavam ugled jer se događaji koje predviđam neće desiti.

Na kraju krajeva, moje pravo je da procenim koliko moje znanje vredi. Ako neko misli da ne vredi toliko, neće doći kod mene i svi su srećni i zadovoljni.

Primećen član bvssv (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Citat Original postavio UltimaN Pogledaj poruku

Onda i meni puče film, više nikom ne gledam za dž, cena je 200 € rekao ja tri reči ili pričao celi dan, zavisi od inspiracije... Sad mi dođu samo oni koji zaista cene to što se uradi.
    Inače, deo krivice snose i oni koji to rade za dž... Oni prvi ne poštuju svoje znanje...

i sta klijent dobija za te pare?

Početnik
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Cool Re: natalna karta - besplatno

da li mi neko moze reci gde i kako mogu doci do besplatne natalne karte,pisem prvi put novi sam clan.

Početnik
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

izvinjavams se sto sam poslala dva puta istu poruku pisalo je nesto na engleskom a ja neznam engleski.pa sam istu ponovo poslala.

Početnik
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

dali na vasem sajtu ima tumacenje besplatne natalne karte,molim vas recite

Učlanjen
    07.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    27

Nema,niko ti nece uraditi za dzabe.

Domaćin Vesna Ks (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Mozes dobiti "masinsku".Idi na www.astro.com ubaci podatke i dobices razna tumacenja,na engleskom.Ubaci programcic za prevode i eto ti..bar nesto,da zadovolji osnovnu radoznalost!
    Ljudi se stalno zale na nedostatak novca,srece,ljubavi...samo se niko ne zali na nedostatak pameti..

Učlanjen
    07.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    27

Ma ima sajtova koji besplatno tumace,ali ono,po koju recenicu,no ovde niije dozvoljeno ostavljanje linkova drugih sajtova.

Početnik
    Učlanjen
    13.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ovde kao i na drugim forumima na nasem jeziku, svaki clan ima mogucnost da ostavi svoje podatke ili kartu i da se nadje neko ko ce da mu tumaci natal, bez naplate...
    Pravo svakog clana je da proba da besplatnog tumacenja dodje, kao i svakog da besplatno tumaci...

Naravno, ovde se pokrenulo pitanje naplate jer je pocetni post bio malo provokativan...

Svaciji rad i trud treba postovati, pa uzvratiti to ili novcem ili protivuslugom (iz ovog izuzimam te prijateljske odnose, naravno, jer oni znaju koliko jedni druge postuju i pomazu)...

Kvalitet tumacenja nije uvek usko vezan za kolicinu datog novca, jer neki se astrolozi bolje afirmisu pa tako mogu bolje da naplate svoj rad, neki u tome ne uspeju i pored vrlo zavidnog nivoa znanja i talenta za astrologiju.

Takodje, ne mogu se "optuzivati" ni oni koji naplacuju astro-usluge, jer znam sta je sve potrebno da bi se do znanja doslo, niti oni koji to rade za dz, iz nekih licnih principa...

U sustini najbolje je naci meru, pa otuda ni cena usluge ne moze uvek biti fiksna...
    Ako neko ima realno ozbiljan problem, a nije u mogucnosti da plati mnogo (iz karte bilo Pitanja, bilo Natala to vest astrolog lepo moze da uoci), ljudski je pomoc bilo za male pare ili bez njih...

Razlog mojeg ucesca u ovoj diskusiji su posebno bezobrazne individue koje MOGU da plate, ali im ne pada na pamet to da ucine, nego vise po raznim forumima i godinama samo zapitkuju i traze ponesto, a iz feedbackova se posle sazna ili da rade u nekoj dobroj firmi, ili imaju privatan biznis ili imaju partnere koji im ispunjavaju raznorazne skupe hirove (nevazno je poreklo novca u ovom momentu), trose novac na mnogo banalnije stvari, ali ne i na uvazavanje tudjeg truda...

Vidim da se emilly prilicno ovde aktivirala oko horaraca (ne zamerite sto sam nju uzela kao primer, ali eto postovala je pre mene pa mi je prva asocijacija), a verujem da joj i preko pp poruka stizu vrlo cesto dodatna pitanja, pa samo 100 dinara (koliko kosta kafa u nekom kaficu) da joj neko nekad posalje za to bilo bi korektno...

Cinjenica je da mnogi amateri ujedno vezbaju i nadogradjuju svoje znanje ovde na forumu, ali to ne znaci da im treba sesti na kicmu, a bas to je cesto slucaj...

Ponavljam, treba odvojiti one slucajeve kada je nesto zaista hitno i vazno, pa ako njima pomognes obogatio si sebe bar u nekom duhovnom smislu.

Nov član
    Učlanjen
    12.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav svima! Ja bih zelela ako je moguce kontakt nekoga ko bi mogao da mi uradi natalnu kartu, po preporuci nekoga od vas. Ne zelim je za dzabe, jer je u zivotu najjeftinije ono sto platis. Nisam bas pri cifri od 200 eura kako rece neko ovde, ali eto, ako bi mi neko preporucio, za neku manju cifru, bila bih zahvalna. Pozdrav

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Vrh strane

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •