natalna karta - besplatno
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: natalna karta - besplatno

Nov član
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano natalna karta - besplatno

da li znate nekog ko radi napismeno natalnu kartu putem maila- besplatno
    hvala unapred

Zainteresovan član astro_pile (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: natalna karta - besplatno

Besplatno?
    Pa da li si ti svestan/svesna koliki je to posao? i tezak?...

vipcurlic nije na forumu
    Saturn - volim ga, ali bih ga rado izbrisala gumicom da ga nema :)
    Domaćin vipcurlic (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    72

ne, nema tu svesnosti... cela natalna karta je posao i posao.... normalno, ako misli na pravu i direktnu natalnu kartu, a ne na kompjutersku analizu i prepisane aspekte

Aktivan član Neptunijanka (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio hironimus Pogledaj poruku
    hvala unapred
    Bilo bi idealno da ti nama prvo kazes koje ti poslove obavljas za dzabw! Sigurna sam da mi nesto od toga treba!!!! Svi bi ste vi da dobijete nesto za dzabe, pa posle tog astrologa pljunete kao nkoga ko se zezao sa vama jer nije imao pametnija posla. Dozivela sam to sto puta. A posle nekoliko meseci se doticna osoba pohvali kako je bila kod PRAVOG astrologa zato sto joj je ovaj naplatio 50 evra i vise. Pa ova sva ponosna se hvali, misli to je pravi astrolog ( onaj koji je odere) , a ja se trudila za dzaba, misleci da osoba jadna nema leba da jede. Odrala bih vas ja sve ko zeceve, pa da se naucite da postujete tudji trud!

vipcurlic nije na forumu
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio Neptunijanka Pogledaj poruku
    Bilo bi idealno da ti nama prvo kazes koje ti poslove obavljas za dzabw! Sigurna sam da mi nesto od toga treba!!!! Svi bi ste vi da dobijete nesto za dzabe, pa posle tog astrologa pljunete kao nkoga ko se zezao sa vama jer nije imao pametnija posla. Dozivela sam to sto puta. A posle nekoliko meseci se doticna osoba pohvali kako je bila kod PRAVOG astrologa zato sto joj je ovaj naplatio 50 evra i vise. Pa ova sva ponosna se hvali, misli to je pravi astrolog ( onaj koji je odere) , a ja se trudila za dzaba, misleci da osoba jadna nema leba da jede. Odrala bih vas ja sve ko zeceve, pa da se naucite da postujete tudji trud!

Tako si slatko rekla neverovatnu istinu, nepisano pravilo, da je strasno kako to tako bude uvek. I plus, uvek takvi dobiju pogresne informacije upravo od takvih ljudi pa dozivim da se na kraju vrate i traze opet od mene.. Pa to je tek strasno...

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    62

Ma nista ne treba raditi bez postovanja. Ja nikada nisam trazila nista za dzabe da mi se uradi.To je olicenje nepostovanja. Izrabljivanja. A Ta ista osoba ce sve sto radi i kako god da radi pokusati da naplati poprilicno. Kazace, pa trebaju mi pare! Izdrzavam decu i sta ti je znam. Kao da mi drugi zivimo od ljubavi!

Tako smo imali majstora u kuci kojem je moja sestra jedno popodne sat ako ne i vise vremena gledala horoskop. Naravno za dz. A on je nama trzio svoju odredzenu svotu da nam renovira stan. Da bi mi on sutra rekao kako je moja sestra bila "kratka "u tumacenju , pa bi sada hteo da mu je budem opsirnija. Doslo mi je da ga opsujem. Da bi me na kraju sokirao pitanjem da li mi koji radimo u astro centru dnevno zaradimo oko 50?! Rekoh cega 50 - a on ce ti, pa evra. Kada sam prosula paljbu na njega, bujicom reci. 'reko to sto vi zaradite za jedan dan , ja ne zaradim za 3,4 dana! On se jos zacudio kako slabo zaradjujem. Mislim se, pazi da ne dobijes , jos opsirnije tumacenje za dzabe!
    Ljudi su generlno nesvesni svoje nesvesti i iznad svega bezobrazni!
    Poslednji put ažurirao/la Neptunijanka : 29.11.2007. u 15:26

vipcurlic nije na forumu
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio Neptunijanka Pogledaj poruku
    Ma nista ne treba raditi bez postovanja. Ja nikada nisam trazila nista za dzabe da mi se uradi.To je olicenje nepostovanja. Izrabljivanja. A Ta ista osoba ce sve sto radi i kako god da radi pokusati da naplati poprilicno. Kazace, pa trebaju mi pare! Izdrzavam decu i sta ti je znam. Kao da mi drugi zivimo od ljubavi!

Tako smo imali majstora u kuci kojem je moja sestra jedno popodne sat ako ne i vise vremena gledala horoskop. Naravno za dz. A on je nama trzio svoju odredzenu svotu da nam renovira stan. Da bi mi on sutra rekao kako je moja sestra bila "kratka "u tumacenju , pa bi sada hteo da mu je budem opsirnija. Doslo mi je da ga opsujem. Da bi me na kraju sokirao pitanjem da li mi koji radimo u astro centru dnevno zaradimo oko 50?! Rekoh cega 50 - a on ce ti, pa evra. Kada sam prosula paljbu na njega, bujicom reci. 'reko to sto vi zaradite za jedan dan , ja ne zaradim za 3,4 dana! On se jos zacudio kako slabo zaradjujem. Mislim se, pazi da ne dobijes , jos opsirnije tumacenje za dzabe!
    Ljudi su generlno nesvesni svoje nesvesti i iznad svega bezobrazni!
    :razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    62

Da, ovo bih mogla da stavim na forum - HUMOR, tema CRNI HUMOR

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    62

Evo opet , za one koji bi besplatno!
    P.S. Cisto da vam obavestenje bude blize

Starosedelac Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    396

Eto sad nam je jako blizu..

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    62

Pa moram tako.
    Ili da napravimo neki bilbord sa obavestenjem da ovo nije zoo vrt- niti smo volonteri niti smo majmuni

Zainteresovan član astro_pile (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Potpisujem ceo topik osim prvog posta...
    cmoka Neptunijanka

Nema tezeg posla od astrologije, mislim da je vreme da se to ljudima kaze nekako.
    Ne postoji komplikovanija nauka na svetu jer usput ako vec nemate diplomu iz ovoga sto cu navesti morate da ucite : psihologiju, medicinu, mitologiju, istoriju, astronomiju, matematiku, astro-fiziku...usput mislim....
    morate da idete u skolu , morate da platite, morate da platite silne knjige koje morate da kupite ako zelite ozbiljno da se bavite astrologijom, plus morate da potrosite mnogo vremena, znoja i truda da bi ucili samostalno kod kuce , plus svaka natalna karta je nauka sama za sebe, u principu ne postoje nikakva pravila , morate da budete i naucnik istovremeno i da sami proucavate i dolazite do zakljucaka , sastavljajuci beskrajnu simboliku miliona detalja u natalnoj karti u smislenu celinu . Povrh svega morate da budete izuzetno inteligentni da biste to mogli da radite i izuzetno pismeni da bi sve to mogli da pretocite u reci i objasnite.
    Vrhunski astrolog cete poslati mozda posle 30 godina izucavanja astrologije i mozete da je ucite i 5 zivota ako reinkarnacija postoji i opet necete znati sve jer uvek ima jos.
    Profesionalni astrolog bez mnogo godina iskustva ce vam naplatiti 50 - 100 eura , mozda i manje, jedan vrhunski ce vam naplatiti 1000 eura a mozda i vise.
    Ima mnogo ljudi koji znaju astrologiju solidno i relativno su dobri astrolozi koji ce vam uraditi analizu za 40 eura mozda ili ce vam dati tumacenje jednog pitanja za 10-20 eura,
    ali ako neko jos uvek hoce da trazi besplatno posle ovoga sto sam napisala, izvolite, sumnjam da cete naci..

A ove na forumu ako postavite vase podatke ili kartu, ima mnogo jako dobrih amatera a mozda vam se posreci da upadne i neki astrolog i da vam neko kratko tumacenje besplatno, samo je vazan pristup....
    Traziti besplatno je omalovazavanje i ponizavanje nekoga ko se dobro oznojio i namucio da nauci astrologiju.

Buduća legenda ZvezdanKa (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    242

Uzas!!

"Naravno za dzabe"

BAs ponizavajuce. JA sam laik ovde, i cesto svrljam po forumu, moje interesovanje za astrologiju je, iskreno, u domenu zabave. I nemojte da me korite zbog nepostovanja. Jer ima ljudi kojima su vulkani, zemljotresi, oluje, elektronika, psihologija hobi, i nemaju dublja interesovanja za takve stvari, a to su veoma ozbiljne nauke.
    Cak sam se nekoliko puta i ogrebala za tumacenja, ali ovako nesto reci je sramota..

Elita DjuraMornar (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    94

Citat Original postavio ZvezdanKa Pogledaj poruku
    Uzas!!

"Naravno za dzabe"

BAs ponizavajuce. JA sam laik ovde, i cesto svrljam po forumu, moje interesovanje za astrologiju je, iskreno, u domenu zabave. I nemojte da me korite zbog nepostovanja. Jer ima ljudi kojima su vulkani, zemljotresi, oluje, elektronika, psihologija hobi, i nemaju dublja interesovanja za takve stvari, a to su veoma ozbiljne nauke.
    Cak sam se nekoliko puta i ogrebala za tumacenja, ali ovako nesto reci je sramota..
    Sta je sramota ?

Ističe se
    Učlanjen
    06.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

mogu vam reći da sam ispočetka kada sam radio radio isto napismeno, ali sam s vremenom pomislio ***** to idem ja usmeno. jel dok ti to napišeš prođe previše vremena a usmeno je kvalitetnije.

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio vindex Pogledaj poruku
    mogu vam reći da sam ispočetka kada sam radio radio isto napismeno, ali sam s vremenom pomislio ***** to idem ja usmeno. jel dok ti to napišeš prođe previše vremena a usmeno je kvalitetnije.
    A jos bude kvalitetnije kada ti plate, jer si i ti onda ozbiljniji a i tek onda cujes da te doticna osoba stvarno slusa. A onako sve vice: Aha, aha . A posle zove i kaze ti da je zaboravio/la o cemu ste pricali , pa ako moze da joj ponovis opet za dzabe :shock:

Ja poludim kada osetim takve takve likove u blizini

Aktivan član elekta (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio hironimus Pogledaj poruku
    hvala unapred
    legendica je ovaj hironimus...a i duhovit je...

Ističe se
    Učlanjen
    06.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

što reći na ovo nego

HAHAHAHHAHAHHAHAH

Legenda marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    333

Bilo pre nekoliko godina:zovem frizerku da zakažem redovno feniranje(i pored toga što sam stalna mušterija, ja mora da zakazujem jer je ona "jako poznata" frizerka i uvek je gužva). Kad me čula, kaže - ma staviću Vas sutra u tom i tom terminu al' molim Vas doktorka ponesite vaše slušalice, nešto kašljem ovih dana pa da me poslušate- da nije "sišlo na pluća".
    Odem sutra u zakazano, ponesem slušalice, poslušam je, dam savet terapije (u ovoj kaubojskoj zemlji fala Bogu sve možete kupite, pa i lekove koje vam srce ište ili koje pije vaša komšika, baba ili drugarica, pa i one koje vam doktorka u sred frizerskog salona preporuči!!=.
    I , da, zahvali se ona meni najlepše što sam joj pomogla i "odradila posao" njoj na noge, još da se mlati po uput pa onda dok dođe do mene...blablabla...)- isfenira ona mene. I ja zadovoljna, pitam - koliko treba a ona kaže- pa uobičajeno, nisam menjale cene...
    Platim i odem.
    Promenim frizerku kol'ko sledeće nedelje, pred naredno feniranje!

P.S. Obožavam te "mastore" koji svoje ruke cene i dooooobro naplate. Ako- i treba!
    Nikaka više nisam svoje "usluge" pružala po kućama, salonima i na kafenisanju. Uzmite uput, molim lepo, pa izvol'te u Institut.Ne treba ništa drugo. Ni kafa, ni bombonjera! Samo propisno overen uput!
    Eto...

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio marina.c Pogledaj poruku
    Bilo pre nekoliko godina:zovem frizerku da zakažem redovno feniranje(i pored toga što sam stalna mušterija, ja mora da zakazujem jer je ona "jako poznata" frizerka i uvek je gužva). Kad me čula, kaže - ma staviću Vas sutra u tom i tom terminu al' molim Vas doktorka ponesite vaše slušalice, nešto kašljem ovih dana pa da me poslušate- da nije "sišlo na pluća".
    Odem sutra u zakazano, ponesem slušalice, poslušam je, dam savet terapije (u ovoj kaubojskoj zemlji fala Bogu sve možete kupite, pa i lekove koje vam srce ište ili koje pije vaša komšika, baba ili drugarica, pa i one koje vam doktorka u sred frizerskog salona preporuči!!=.
    I , da, zahvali se ona meni najlepše što sam joj pomogla i "odradila posao" njoj na noge, još da se mlati po uput pa onda dok dođe do mene...blablabla...)- isfenira ona mene. I ja zadovoljna, pitam - koliko treba a ona kaže- pa uobičajeno, nisam menjale cene...
    Platim i odem.

P.S. Obožavam te "mastore" koji svoje ruke cene i dooooobro naplate. Ako- i treba!
    Nikaka više nisam svoje "usluge" pružala po kućama, salonima i na kafenisanju. Uzmite uput, molim lepo, pa izvol'te u Institut.Ne treba ništa drugo. Ni kafa, ni bombonjera! Samo propisno overen uput!
    Eto...

Ispade ti ko u onoj narodnoj : "Dokoni pop i jarice krsti " Mislim tako ljudi vide one od kojih dobijaju usluge za dz.

Obećava
    Učlanjen
    24.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio marina.c Pogledaj poruku
    Platim i odem.

Eto...

Ovo je za plakat, neumalozavam niciju struku, svako je studirao za ono sto je hteo, al ipak smatram da je neki red da kaze ajde eto neka ovaj put bude na moj racun. Jer koliko god ona bila poznata frizerka nikad nezna kad ce joj ponovo zatrebat pomoc od nekog manje poznatog doktora, zubara il cak nekog fizickog radnika.
    Smesno mi je pomalo, vi ste doktorice poneli vase slusalice, prvo je pregledali pa vas ona fenirala i na kraju vam cenu zabila, izvinite na izrazu zabila, al vas je postenski zeznula. Vi ste svesni toga i sami, jer inace nebi opisali situaciju ovde

Danas je tako vreme doslo, svako hoce dzabe da mu se uradi nesto, a cim vama treba pomoc naplate i to debelo. Svi se mi znojimo na nasim poslovima, neko manje neko vise, onaj sto je studirao za doktora zna kako je sedit citavu noc sa knjigom i tako dosta godina radit uz dana u dan, a i onaj sto danas provede dan noseci teske stvari na ledjima zna kako mu je kad ga kicma zaboli.
    Ako postujes svoj rad, postuj i tudji, nikome ne raste novac na drvetu, neovisno dal neko bio astrolog, doktor ili cistac.

Nov član
    Učlanjen
    08.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

mogu li da dobijem natalnu kartu i njeno tumacenje! Rodjena sam u Novskoj, 27.12.1983 godine u 05:00h! Unapred hvala!Pozz Bojana

Domaćin eve.best (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Evo, stiže
    " Sometimes the person who is the most logical is the person whom we call insane "

Elita taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio bokisa83 Pogledaj poruku
    mogu li da dobijem natalnu kartu i njeno tumacenje! Rodjena sam u Novskoj, 27.12.1983 godine u 05:00h! Unapred hvala!Pozz Bojana

Imaš lepljivu temu - kako postaviti natalnu kartu na forum ili kako se već zove - i tamo je detaljno opisano kako da dođeš do natalne karte. Drugi deo teksta odnosi se na postavljanje natalne karte ovde na forum, što i ne moraš da uradiš ako nećeš...
    Tumačenje je malo teže dobiti, jer mi ovde uglavnom, 99% nismo profesionalci, pa će ti i tumačenje biti takvo - kad dočekaš da ti neko protumači, jer ima mnogo natalnih karata odavno postavljenih, koje čekaju na tumačenje... ima ovde ljudi koji dosta znaju, ali..nije im to jedina zanimacija u životu, pa...

Ako ti treba, kaži, mogu ti poslati sajt na pp - ima jedan - besplatno je, ali moraš sama da ukucaš podatke iz natalne karte.
    Mož' da bide, ali ne mora da znači...

Ica_Kv nije na forumu
    "Zumbuli su zumbuli,a ruza je ruza,pa da na kraj sveta iznikne..."
    Početnik
    Učlanjen
    20.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Vidite da ipak ima za DZ!!!!!!Hahahahahahaaa.....strucnjaci....

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •