TURSHIJA

kambodza

Elita
Poruka
15.736
........da li ste primetili kako zene zrache u prvim mesecima trudnoce ,meni koleginica na poslu trudna drugi mesec ,sva se neshto raznezila i sve druge koleginice sad sve kao fine ,slushaju neku laganu muziku a do pre dve nedelje sve bile drkosh zene ,jel i vi primecujete kako blazeno stanje utiche pozitivno na sve ljude i kako se od namcora pretvaraju u pozitivce .............:lol::lol::lol:
 
Ja cu onda da dobijem oreol oko glave i ima da sijam kao andjeo. :-P
Zene se prolepsaju u trudnoci, pokrece se neki proces obnove organizma, prestane starenje ili tako nesto...
Sredi se i hormoni, valjda....
 
........da li ste primetili kako zene zrache u prvim mesecima trudnoce ,meni koleginica na poslu trudna drugi mesec ,sva se neshto raznezila i sve druge koleginice sad sve kao fine ,slushaju neku laganu muziku a do pre dve nedelje sve bile drkosh zene ,jel i vi primecujete kako blazeno stanje utiche pozitivno na sve ljude i kako se od namcora pretvaraju u pozitivce .............:lol::lol::lol:

gore su od svih sektashica i svemiraca zajedno!:x
 
ne znam ja izbegavam trudnice,izgledaju mi strasno sa onim stomacima a i stalno pricaju kako ih nesto boli.
to isto i moj stari reko,al ja mislim da je to vise stanje duha i sto svi nesto kao vole decu pa se zato razneze nego nesto...stvarno...
 
........mislim na prve mesece ,kad stomak josh se ni ne primecuje a da kum mi rekao da mu se zena u tim mesecima strashno palila ,kaze postala je tako sex-ualno ugrozena da se jadnik (inache opterecen sexom ) po prvi put izvlachio na to kako ga glava boli ........a kuma blistala kao kraljica ,energiju je imala za troje ........
 

Back
Top