volim te...

Prvo oni koji pokazuju emocije shmekerski,
onda oni koji ih pokazuju otvoreno (shonje),
pa onda oni koji ne pokazuju emocije,
pa oni koji nemaju emocije,
i na kraju oni koji nemaju emocije, a prikazuju ih.
 
sta mislite o muskarcima koji otvoreno pokazuju svoje emocije? jesu li oni 'shonje' ili su podjednako 'markantni' kao arnold - shvaki - svarceneger? (ignorisite ovo o poznatom glumcu i politicaru)...

rile ima i ružnih emocija, je l se sve računa ili samo to volim te... :lol:

nije šonja ako kaže da me voli.
šonja je kad kaže da me voli a to ne oseća...
šonja je ako nije siguran da l bi bio samnom ili ne bi
i šonja je ako njegova mama ima nešto protiv mene pa se to prenosi i na naš odnos...
 
jbg, rile, ja mislila saznaćemo

koja od nas se nije zalud borila
koja je svojim šarmom tvoje srce otvorila
koju ćeš od pobedničkog tiketa častiti
i kod čika Rokija brke omastiti
=(
kojoj će muzika na uvce svirati
dok ćeš joj ispod stola telefon dirati
koja te sredom i nedeljom neće zvati
jer tad svaki muškarac ligu nečega prati
=(
koju će mahala ispod oka gledati
jer ćeš joj ključeve flavele predati
koja te suvom 'ranom neće trovati
i neće dati prvom ko je do'vati
=(

edit: sad je uz ovo trebala da dođe jedna od onih samantihih sladunjavih sličica, al neću zvog ovih sa dajl apom... računajte ko da je tu... ne znam, neki anđelčić i srce, al probodeno i neko roze mače, al da tužno gleda
 
sta mislite o muskarcima koji otvoreno pokazuju svoje emocije? jesu li oni 'shonje' ili su podjednako 'markantni' kao arnold - shvaki - svarceneger? (ignorisite ovo o poznatom glumcu i politicaru)...

za mene je pokazivanje emocija nesto neraskidivo od svake ljudske jedinke, iole mentalno i psihicki zdrave. ukoliko se neko plasi pokazivanja emocija, krije ih, tu nesto nije u redu sa osobom. nebitno kog pola.
isto tako, muskarac koji ume da svoje srce stavi na dlan i polozi ga pred zenske srebrne cipelice, istovremeno skidajuci svoj teski viteski oklop, kacigu i mac, i uz osmeh joj se preda, ne samo da ne gubi nista od svog muskog vitestva, vec naprotiv, dobija u nesagledivim razmerama.
 
e parka divna ti je pesma!
:lol:
ako nemas nista protiv, na svom sledecemo gostovanju bih je otpevala
tngrktktk
tngrktktk
mnogo mi se dopada
mnogo :lol:

blago ovom riletu, njemu i pesme pisu
 
sta mislite o muskarcima koji otvoreno pokazuju svoje emocije? jesu li oni 'shonje' ili su podjednako 'markantni' kao arnold - shvaki - svarceneger? (ignorisite ovo o poznatom glumcu i politicaru)...
nisu shonje nego su pichkice,to znam jer sam i ja takav kad su emocije u pitanju...pichkica :P
bedara je sto nisam onaj sto sa vrata trazi lavor,a bas bih voleo...jbg :neutral:
 
nemoj da ides
uostalom sta se tamo radi?
uci?
ma jok
bolje ti je nemoj
pa ces jednog dana zavrsiti u kancelariji sa stokom koja ima najneverovatniji mentalni sklop koji mozes da zamislis
ali sta te briga
uvek mozes da se bogato udas! :lol:
ja sam taj momenat propustila, jbg
 
@trača
neću ni da se udajem, ***** to, sad kad sam se razočarala i počela da se bavim poJeziom. Jesu marina&futa u braku?
a kopka me da odem u čitaonicu da vidim dal tamo stvarno ima urmašica, nešto ih nisam viđevala, al nisam ni zagledala... a i kao stičem nova znanja. ai bolje grejanje nego ovde kod mene. A s'druge strane, tamo se stalno nađe neki kreten da otvara prozor, a ovde jok. A s' treće strane ima i tamo net... auh, teško li je...

@žorž
vojna vežba
 

Back
Top