volim te...

Svi pokazuju emocije. Samo sto ima mnogo vrsta emocija. Ne moze neko da pokaze emocije prema devojci ako vise voli porodicu i non stop pokazuje emocije prema porodici i onda hoce da nauci kako da pokaze neke, kao emocije prema devojcii , nauci kako da kaze devojci "Volim te. Ubi me nezno molim te." Svaka slicnost sa istinitim osobama i dogadjajima je namerna.
 
sta mislite o muskarcima koji otvoreno pokazuju svoje emocije? jesu li oni 'shonje' ili su podjednako 'markantni' kao arnold - shvaki - svarceneger? (ignorisite ovo o poznatom glumcu i politicaru)...

Moj dečko je takav da će 10 puta dnevno reći da me voli, da je srećan itd ... meni to prija. Lepo mi je kad znam šta oseća.

Suprotno tome, imala sam vezu u kojoj je momak koga sam volela ćutao i nikad nije govorio ono što oseća .... bilo je to pravo mučenje ..... imao je problem i da kaže, i da pokaže.

Navijam za ove koji otvoreno pokazuju svoje emocije :D
 
Šta, polugola žena i kornjača?


ne, ne cekatje stanite, nisam tako mislila, ... kad sam ja dobila ovaj link bio je tu neki mali coveculjak koji je pevao neku veselu pesmicu I like you, I like you, I almost love you, but I like you, .... you're good... i sve tako

ova zenska mi nije bila namera, ali mi je drago ako sam nekoga ovim obradovala ;)

sorry jos jednom, kakav blam.....:oops:
 
Princezo, zalud se naivnom praviš =)
Nego, da ne oftopikujem više, meni nekako više smeta kad ne pokazuje da mu je loše nego kad ne pokazuje da mu je dobro. E ONDA se pitam...
 
Мени је супер кад мушкарац показује емоције, што наравно не значи да треба да ми плаче на рамену
 

Back
Top