da li je ovo dovoljno da znam da me voli???

sofffy:
on ide sa mnom u razred,stalno je oko mene,gleda me na casu,``slucajno`` uvek meni prosipa fore,stalno me necim nudi.....uopste... sta vi mislite?!treba mi pomoc,jer se i on meni puuuuuuuuno svidja!cmok

pa ja ne znam dal moze ochiglednije da bude od toga...
shta ti hoces?da nosi transparent na kome ti izjavljuje ljubav? :lol:
vataj to i uzivaj :wink:
 
sofffy:
on ide sa mnom u razred,stalno je oko mene,gleda me na casu,``slucajno`` uvek meni prosipa fore,stalno me necim nudi.....uopste... sta vi mislite?!treba mi pomoc,jer se i on meni puuuuuuuuno svidja!cmok

Malo je mozda glupo sto ste u istom odeljenju, al' to i nije toliko bitno. Bitno je da i ti isto tako pocnes prema njemu da se ponasas. Vremenom ili ce se pokazati da ti je samo drug (sto je malo verovatno) ili ce se desiti nesto :wink: A ako vidis da je on seprtlja ili da nece prvi nista (a skontas da ocigledno tu ima necega), ne ustezi se nego ti slobodno preuzmi stvar u svoje ruke.
 
sofffy:
on ide sa mnom u razred,stalno je oko mene,gleda me na casu,``slucajno`` uvek meni prosipa fore,stalno me necim nudi.....uopste... sta vi mislite?!treba mi pomoc,jer se i on meni puuuuuuuuno svidja!cmok

Ne zznaci da te voli, al znaci da mu se svidjas, da te voli treba jos mnogo da naucite i ti i on o toj reci.
Mada meni je trulo to veze u odelejnju, meni su ortakinje iz odelenja uvek bile ko sestre.
 
Ono.......mozda mu se stvarno dopadas,mislim da treba da mu das neki mali sinalcic,ako si zainteresovana za njega...
A mozda on stvarno tebe gotivi kao drugaricu,zeli da budete bas,bas najbolji ortaci.......
Ali i pored svega toga u pitanju su tvoje zelje i osecanja.

p.s
samo nemoj,ako se smuvas sa njim ,a posle shvatis da nije 'to bas to'da ti bude frka jer ipak idete u isto odeljenje i bicete osudjeni na svakodnevni kontakt!!!!!!
 
sofffy:
on ide sa mnom u razred,stalno je oko mene,gleda me na casu,``slucajno`` uvek meni prosipa fore,stalno me necim nudi.....uopste... sta vi mislite?!treba mi pomoc,jer se i on meni puuuuuuuuno svidja!cmok
Svidjas mu se garantovano! Mozda ce biti malo nezgodno sto ste u istom odeljenju,zavisi od toga koliko pridajete vaznost onome sta drugi pricaju. O Boze komentarisem kao da ste vec zajedno :oops: . Samo da ti kazem jos nesto,uspesnost veze ako su decko i devojka iz istog odeljenja je mala.Postoje izuzeci naravno,ali ti govorim iz licnog iskustva. :wink:
 

Back
Top