Ne mogu da shvatim.....

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...zagorele zene, evo ja sam imo komshinicu , lepa, mlada, nije ni mnogo glupa, a zagorela ko tiganj, i to svi znaju, drugim rechima " ima al' ne da" pa zashto to , ja bi' delijo svima koji mi se svide, mislim da je to malo sado-mazo fazon, voli da je boli ili ne znam shta, a otje sa vibronadrazivchem, glup sam....:confused::p
moram da dodam da se ne radi o mojoj, nekad komshinici a sada komshiji, vetj uopshteno o zagorelim zzenama, "otju da ka'em da mogu donekle da reazumeme samo gabore....
 
...zagorele zzene, ewo ja sam imo komshinicu , lepa, mlada, nije ni mnogo gloopa, a zagorela ko tiganj, i to swi znaju, drugim rechima " ima al' ne da" pa zashto to , ja bi' delijo swima koji mi se swide, mislim da je to malo sado-mazo fazon, woli da je boli ili ne znam shta, a otje sa wibronadrazziwchem, gloop sam....

Ti kao da si procitao moj post na nejebici .. pazi kad nemam pojma zashto se ne `ebem. Valjda me smorilo to neobavezno idi mi - dodji mi.
 
,, eee i moj mozak trokirO drago mi je da nas ima više
eto moja priča ide ovako;
žena, klasika, ,, kada se neko upeca,, ja kao ono nemam pojma bezveze, ne razumem, bolemeuvo,
(mada možda sam eto zakleta da volim do starosti njega),
mada i pre toga mi svi bzv
pita jedan baja drugog,,, "koji je tvoj tip žene"
ovaj drugi baja odgovara "pa ,,, žena"
eto ,, kontam ima ih dovoljno da budu samo žene
a meni kao i "probranima" treba to savršeno stvorenje koje ima sve
AJ EM D ČOUZEN UAN!!!!!!!!!!!
 
...zagorele zene, evo ja sam imo komshinicu , lepa, mlada, nije ni mnogo glupa, a zagorela ko tiganj, i to svi znaju, drugim rechima " ima al' ne da" pa zashto to , ja bi' delijo svima koji mi se svide, mislim da je to malo sado-mazo fazon, voli da je boli ili ne znam shta, a otje sa vibronadrazivchem, glup sam....
:confused::p
Poslednji put ažurirao/la Žorž Stanković : danas u 00:09. Razlog: prestani sa w umesto v,oo umesto u i dva z !!! sad sam editovao sledeci put brisem!
:-D Kako je ovo dobro. :-D
Svaka ti čast kako te ne mrzi Žorže. :-D :-D
 
Ne boj se samonestanka, samo mozes da se katapultiras:)
Volela bih da ugovorim jedan dejt sa tobom.
Moze?
Da ne pricam mimo teme, obrisace me...pu, pu, pu...
Dama koja sedi sama, ceka svoga princa i zato ne da svoju dragocenu MIRAZ.
To je druga opcija.
A mozda zena voli zene :)
 
...zagorele zene, evo ja sam imo komshinicu , lepa, mlada, nije ni mnogo glupa, a zagorela ko tiganj, i to svi znaju, drugim rechima " ima al' ne da" pa zashto to , ja bi' delijo svima koji mi se svide, mislim da je to malo sado-mazo fazon, voli da je boli ili ne znam shta, a otje sa vibronadrazivchem, glup sam....:confused::p

E sad, pa jesi li ti pokusao nesto pa ona nije dala ili si to odokativno procenio?
Nisi joj ti pokazao da zelis, inace htela bi ona.. valjda... :)
 
Ovo je komsinica.
Pokazuje se kroz prozor svako vece i gomila muskaraca ispod prozora ceka da se ukaze njen lik.
Peach je jedan od obozavalaca.
Dama nije zainteresovana za sex, a zasto...otkricemo u sledecoj epizodi!
JavierFerrerslika3.jpg
 
...zagorele zene, evo ja sam imo komshinicu , lepa, mlada, nije ni mnogo glupa, a zagorela ko tiganj, i to svi znaju, drugim rechima " ima al' ne da" pa zashto to , ja bi' delijo svima koji mi se svide, mislim da je to malo sado-mazo fazon, voli da je boli ili ne znam shta, a otje sa vibronadrazivchem, glup sam....:confused::p


Verovatno je znala da si posesivan i zaljubljive prirode, pa nije htela da se kresne sa tobom.
Bi ona, rado, ali ti je u očima videla onaj sjaj zaljubljenog telca :lol:
 

Back
Top